Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Pomorskie
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
diesle nagrzewają się dłużej nawet jeśli ma świece dogrzewające silnik,tylko z mokrym webasto nagrzewa się szybciej jak benzyniak.
-
[B5 AGB] 2.7 BiT k04 RS6 by MR motors :)
W moim byłym b5 2.5tdi, pompa wody skf rozsypała się po niecałych 40tyś. Silnik był po czipie,a problem pojawił się po kilku ostrych rundkach do DE.
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
Dziwne,to wygłuszenie. Mam oryginalne i silnik ładnie łapie 90stopni. Osiągi 2.5tdi są wystarczające i trzymaj się tego,lub bezpiecznie podciągnij na ok.200KM samym chipem. Grubsze dłubanie sobie daruj,bo masz dużą szansę,że zostaniesz z takim certyfikatem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187540.0 i pustym portfelem.
-
[B6 AYM] Multitronik nie rusza z miejsca po wrzuceniu na D
Jest tak zimno,że oleju w skrzyni nie da się rozgrzać do 70stopni więc nie robiliśmy testów,ale auto musiało zrobić dzisiaj trasę i jeździło normalnie. Więc jest nadzieja,że płukanie i wymiana oleju wystarczy.
-
[ALL] Golf MK5 TDI by * Krisv VW
Witamy kolegę z forum vwgolf.pl Fajny egzemplarz do modzenia:good: koło na początek
-
2 000 000
Gdyby za każdy post wpadła chociaż złotówka... :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na pomorskie
-
[ALL] Auto ciężarowe osobowe, pełne odlicznie Vatu...jakie?
Koleś na Żuka odlicza paliwo lane w Porsche Panamerę :decayed: Myślę,że taki Żunio,to nie głupie auto do rezania
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Kamil
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Basia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
CZeść
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
25 na zaprawę,potem 15cm wełny na lico cegła 12cm.
-
[ALL] Okładka Przeglądu Sportowego.
Myślę jednak,że się mylisz i wartość,tego papierku jest znaczna. Kiedyś znalazłem na strychu u babci książkę z lat trzydziestych,szybko sprzedałem ją facetce od matmy, nie zdążyłem jej nawet do końca przeczytać Więc przed sprzedażą poznaj chociaż wartość rynkową/kolekcjonerską.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć