Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
miałem wtedy passata
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
byłem tam kiedyś,ale chyba 3 sztuki się kręciły
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wkładasz mi od 2 dni jakieś słowa do ust, o których nawet nie pomyślałem,o hondzie czy pragnieniu jakiś kolorów,a nie jestem kimś z Kościerzyny, tylko madafaka Gilim Klubowiczem na A4 Klubie :decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Synuś... nie jestem z Kościerzyny,ani nawet z Kościerskiego Powiatu i w d*pie mam jaki kolwiek prestiż związany z tym kolorem,a pytanie na temat organizacji zlotu padło najpierw do mnie,ale ze względu na brak czasu i doświadczenie jakie miałem rok wcześniej nie widziałem sensu.Przecież miało być 120,a nawet 140-150ludzi,a ile było?? Gdyby nie znajomości Tomeksa,to nieźle byście popłynęli w innym ośrodku. Ale cóż jesteś teraz Puszystym Biskupem wszystkim się przed takim uginają kolana..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czego?? :gwizdanie: Jakoś zjebanie wyglądają w tym kolorze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gość jest dobry,ale ten w Leźnie,to jeszcze inny.
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
to jest koniec maski,zalep to,albo z ciągnij z twarzą
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Jeśli powiesz,że o A4 wiesz prawie wszystko,to na pewno nie będą to puste słowa Gratuluję
-
Spoty Kościerzyna
Jeśli w ten piątek,to je też jestem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to po co gadasz,że w Kościerzynie są najlepsze :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeśli chodzi o Prelude,to nie wiem oso chodzi. Jeśli wjechałeś,to powinieneś wyjechać nieważne czym i gdzie. Tyle,że żwir,to nie błoto i przyzwyczajenia z przepraw terenówką się tu nie przydały.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pi*da i ze mnie,że nie zabrałem cb :doh1:
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
fotka do kalendarza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
widać,że z ciebie pi*da nie kierowca Gratulacje Sine Pyty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ty się lepiej przyznaj,że nie mogłeś jechać w sobotę, bo akurat w ten dzień masz robotę wieczorami... :gwizdanie: Czy, to nie tym C5 byłeś w środą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a nie jest?:gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Si nam pięknie poszło - 2.45h Polóweczką sądzę że to niezły czas, tym bardziej że jechaliśmy bez popisów na trasie... nie wiem nawet ile nam zeszło,ale jak mi 1.6 na d*pę siadło, to 220 chwileczkę było [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 16:18_________________________________________________Chudy robił telefonem więc szału niema
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dotarli wszyscy cali ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na Spoty Pomorskie
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Chrypę mam jak ch*j,ale było fajne
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 - HOT LINE
Jedź,a dlaczego nie Wyjeżdżam dopiero jutro,więc dzisiaj będzie jeszcze stypa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie wiem jeszcze,ale w najlepszym układzie ok.14-16tej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Znalazłem w necie kilka gratów(nie do auta),które mogły by mnie zainteresować, a znajdowały się w Jarosławcu. Zadzwoniłem do gościa i umówiłem się z nim na niedzielę, pytam się więc jak do niego trafić bo będę leciał od Kościerzyny,przez Sławno itd, a koleś zapytał jak daleko to jest od Zgierza, bo nie słyszał jeszcze w życiu nazw takich miejscowości :decayed: :decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dla mnie może być 19ta :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 17:54_________________________________________________Lodówa widziany dziś w starym polo Kobysewo-Borkowo