Treść opublikowana przez basen
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko bedzie bedzie! tylk omusi byc cos konkretnie zorganizowane
-
wirus do B6 2,5 tdi V6 180 km Quattro
Panowie nie odbiegajmy od tematu. Mi tu nie chodzi o cene.
-
[B6 ALT] Gdzie znaleść wyłącznik poduszek ?
Niekoniecznie. Zależy jaki samochód i jaki rocznik. Wcześniejsze wersje strzelały dwoma poduszkami niezależnie czy był pasażer czy nie. w b6 to juz chyba tak nie ma....
-
wirus do B6 2,5 tdi V6 180 km Quattro
a jak wyglada dalej sprawa z servisem??? jak cos sie pokrzaczy... i jeszcze jedna sprawa czy podniesienie mocy rzutuje na eksploatacje??? jakie sa minusy??
-
wirus do B6 2,5 tdi V6 180 km Quattro
ok . czy mozemy wrocic do tematu???
-
Okazja zamiany
zamieniaj sie!
-
krzywe felgi NAPRAWIAć CZY NIE NAPRAWIAć ? ! ! !
prostuj prostuj wystarczy male bicie i lozysko idzie zawieszenie itd.... Ja daje do prostowania fele co sezon nasze drogi daja po d*pie!! (18 cali 235/40)
-
wirus do B6 2,5 tdi V6 180 km Quattro
Ogi a zaladowales juz wirusa do sojego bolidu ?
-
wirus do B6 2,5 tdi V6 180 km Quattro
z taego co mam w papierach to wersje silniokowa mam AKN. Ogi ma racje silniki sa dosyc trwale a najczesciej siada wtrysk sterujacy (juz mialem przyjemnosc go wymienic). Reasumujac wypowiedzi jedne sa za tak a drugie sa na nie. Zalozylem ten temat bo sa ciagle spory w tym temacie. Mam nadzieje ze je da sie jej jakos sensownie wytlumaczyc. Jesli nadal nie bede wiedzial czy wirusowac czy nie moze wezme sie za wieksza turbine. moze ktos juz przerabial temat??
-
wirus do B6 2,5 tdi V6 180 km Quattro
dokladnie grudzien 2000
-
[B6 ALT] Gdzie znaleść wyłącznik poduszek ?
jak Ci poduszka wyrabie a nikt tam nie siedzial to musi byc cos skopane.
-
wirus do B6 2,5 tdi V6 180 km Quattro
witam, czy ktos juz przerabial temat??? bardzo chetnie zapoznam sie z Waszymi opiniami na ten temat. Moze ktos ma wykresy po wirusie? pozdr
-
[B6] zaciski hamulcowe
nie rob nic. VT
-
Macie jakiś sposób na wyciszenie wnętrza?
auto miales bite???
-
[B6 ALT] Gdzie znaleść wyłącznik poduszek ?
a mi o wypowiedz pisky
-
[B6 ALT] Gdzie znaleść wyłącznik poduszek ?
B6 zaczeli produkowac w listopadzie ale 2000 roku.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie uciekamy na swoja stronke ta zawsze bedzie naszym "domem" fajnie poprostu zrobic cos swojego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
audia4.murka.net
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ulti wal na nasza stronke tam sa nasze zdjecia
-
co myslicie o tych felgach?
Co myslicie o tych felech?? http://www.allegro.pl/item178667441_orginalne_alu_felgi_do_audi_a4_s4_rs4_a6_rs6_18_.html PS mam czarny samochod (czarny jak smola )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bedzie dobrze!!! w niedziele ma byc 13 stopni i slonce!! ))
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra kielbaske bym wciagnal.... szkoda ze bez pivka :/
-
Przeróbka B5->B7, B6->B7
wszystko kwestia gustu......
-
[B6 AWX] Choinka na desce rozdzielczej
czesto sie psuja te wylaczniki.
-
[ALL B6] Listwy S-line
tylko pamietaj ze listwe sie wysora. nie wyrywaj jej odrazu bo polamiesz spinki.