Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

afro89

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez afro89

  1. No to nadszedł czas na zrobienie rozrządu. Poniżej kilka fotek z efektu dzisiejszych prac. Sorki za jakość zdjęć ale cykane z telefonu. Części już zamówione i jutro z samego rana kierunek ASO.
  2. Nie będę się wypowiadał na temat automatu, bo nie mam zbyt dużego doświadczenia z takimi skrzyniami, ale szukałem od samego początku manuala. Przebieg ok 250tyś Jakieś plany hm... wszystko wyjdzie w praniu. Na chwilę obecną jest inny poważny projekt w budowie, który pochłania mój czas.
  3. antonio specjalnie szukałem manuala, jak by to powiedzieć jeszcze jestem za młody na automata
  4. Cześć. Nadszedł czas na pokazanie się. Moją A4 jeżdżę od Grudnia 2013r i do dziś odkrywam w niej coś nowego Może tak krótko z wypasu. Silnik 3.0 tdi ASB (232KM) Skromny pakiet Sline Szyberdach szklany Bixenon skrętny RNS-e tempomat skrzynia manual .... i nie wiem co by więcej napisać Co do robót to najpierw wymieniłem napinacze łańcuchów z głowic. Wpadł też gwint z Weitec-a, być może w przyszłym miesiącu pojadę na jakiś programik. Co do planowanych robót to będzie trzeba wyciągać silnik, bo w dalszym ciągu słychać charakterystyczny dla tego silnika grzechot podczas odpalania. Poniżej kilka zdjęć nie za ciekawych bo fotograf ze mnie żaden Wszystkie uwagi mile widziane.
  5. afro89 odpowiedział(a) na ptaku999 temat w 1.9TDI
    Pewnie chodzi o to że ktoś przykręcił osłonę silnika wkrętem, do metalowej rury z powietrza co idzie z turbiny na drugą stronę do IC. Możesz wykręcić ten wkręt i spróbować zaspawać to coś.
  6. Co znaczy na oryginalnych częściach?? Oryginał np garret czy jakiś oryginał zamiennik mellet ???? Z tego co mi wiadomo Garret nie produkuje wirników do sprzedaży.
  7. afro89 odpowiedział(a) na melisario temat w 2.0TDI
    Masz go przykręcany do bloku silnika po stronie kierowcy przy rozrządzie. ---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------
  8. Na pierwszy rzut oka wygląda fajnie. Co prawda bipy w 023 się pokazują, ale nie masz się czym na razie przejmować. Gr 000 nie zrobisz w PD-kach.
  9. Szacun za wykonane prace. Działaj z tym Q fajna sprawa
  10. SNR też jest jak najbardziej OK.
  11. Ładnie się to zbiera. Robota pierwsza klasa, szkoda że sam nie mam takich umiejętności spawalniczych.
  12. Też o tym myślałem że hydraulika pomału pada.
  13. Poszło PW też i odemnie.
  14. Podziękował za wczorajsze spotkanie.
  15. Byłem ale nikogo nie było, to znaczy nie wiem czy dobrze trafiłem, jechałem od Żor, zjechałem z ronda i pierwsza restauracja po prawej stronie, zaraz za salonem merca.
  16. No to wpadnę tam. Jak ktoś będzie to będzie a jak nie to pojadę do domu.
  17. A gdzie stacjonujecie w tych Świerklanach??
  18. Witam Panowie.Mam mały problem, przejrzałem forum odnośnie silnika 3.0 tdi ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Polega to na tym że jak przyjadę np do domu po dłuższej podróży i auto postoi z 30 min i dłużej to słychać stuki, ale nie w czasie odpalenia samochodu, tylko jak pochodzi z 2-3 sekundy to pojawiają się na 1 sekundę stuki. Problem ten nie występuje na zimnym silniku oraz na ciepłym po krótkim postoju typu 5,10,20 min. Górne napinacze wymienione. Proszę o jakieś wskazówki.
  19. Jak dla mnie jest problem z wysterowaniem turbiny. Być może się przycina w jednym danym punkcie.
  20. EGR zaślepiony???? W pompie wstępnego ciśnienia nic nie powinno stukać. Możesz wyciągnąć pompowtryski, widziałem kiedyś przypadek jak jeden pompowtrysk był pęknięty w połowie.
  21. Nie. Przygarnąłem czarnego avanta, a ramki klubowe czarne już lecą. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.