Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xandmar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xandmar

  1. spotkanko git :th: następnym razem ostre vagowanie :>
  2. ale igor nie ma cię na liście :gwizdanie: oprócz protona to od nas nikt sie nie zapisałbędę ok.15
  3. 13 to dla mnie za wczas jestem na uczelni do 14
  4. do turbinki tylko półsyntetyk lub syntetyk :th: np.oleje Motula 5W40
  5. nio witam. no super powoli pniemy się w górę :th: ja niestety nie mogłem się wyrwać. Pzdr dla wszystkich i do zobaczenia za tydzień :>
  6. MS 590 zł + wymiana
  7. mi zaczął skrzypieć dolny chyba banan a dodatkowo po zatrzymaniu się to słychać kurde jak to nazwać-zgrzyt-coś w stylu jak się tłumiki wychładzają to słychać takie pykanie.chyba też sworzeń
  8. tak chyba jak dołączy Kraków Warszawa i Chrzanów
  9. teraz w tym okresie to ze mną nie bardzo na tygodniu w soboty raczej też mogłoby być tak ok 17 czy 18
  10. bo prawdopodobnie ja zaoferuję rameczki z dwóch drukarni: z bielska lub częstochowy zależy z którą się lepiej dogadam w środę powiniem znać już odpowiedź
  11. z tego co wiem jak na niebiesko to pierścienie lub turbina
  12. za to następnym razem prawdopodobnie będę miał niespodziankę dla Was-rameczki klubowe wszystko będę wiedział w środę [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2008, 21:34 _________________________________________________zamawiał z was ktoś kubki u slaweqa bo może by jedną paczkę posłał i na spocie byśmi rozdali
  13. odnoszę to do starszych 1.8 T tak jak moja i tak jak to zasugerował AD4M
  14. :wallbash: kurde sorki chłopaki myślałem że na uczelni będę tylko chwilkę a dopiero wróciłem i znowu mi się nie udało spotkać coś mam pecha ostatnio
  15. xandmar odpowiedział(a) na lookhash temat w 1.8T
    lookhash wal do misiora on ci wszystko wyłoży co i jak
  16. bzdura że starsze 1.8 T potrzebuje więcej normalnie koło 10 a nie wiem dlaczego u mnie poniżej 9 ok 8.8 po mieście i czasami też sobie nie żałuje depnąć :gwizdanie:
  17. 13.00? dam odpowiedź jutro przed 13 ale raczej też mogłoby być
  18. to nie zawiecho jest słabe tylko nasze drogi
  19. temat chyba rzeczywiście został wyczerpany ciekawe kiedy zielone mundurki zareagują :gwizdanie:
  20. powodzenia będzie Ci potrzebne :th:
  21. zalałem ostatnio v-power i całkiem całkiem ale teraz leje cały czas 98 i spalanie rzeczywiście mam poniżej 9? czy to możliwe? a jednak
  22. xandmar odpowiedział(a) na nao temat w Audi A4 B5
    pomińmy go milczeniem to sam odpuści
  23. xandmar odpowiedział(a) na nao temat w Audi A4 B5
    ronin takie wymóżdżanie się takimi po... wykładami jest nie potrzebne to chyba ten angielski klimat jest powodem tego chłopak kupił auto może nie wiedział że uszkodzone a ty od razu dołujesz jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej czasami nic nie pisz a tak poza tym ciekawe w jakiej kondycji jest twoja [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 23:12 _________________________________________________ajax :oklaski: mam propozycje na przyszłość pozostawiajmy takie głupie odpowiedzi bez odzewu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.