Treść opublikowana przez sowiq
-
Problem z podświetlaniem wyświetlacza Concert Symphony w Audi A4 B8
Miałem problem z podświetleniem wyświetlacza na liczniku w innym aucie (VW Bora). Objawy podobne - czasem świeciło normalnie, czasem ledwo było coś widać. Wiele osób wtedy o tym pisało. Tam problemem były niedokładne łączenia lutownicze LEDów do płytki. Objawy wychodziły dopiero po jakimś czasie i wystarczyło tylko poprawić luty. Może w tych wyświetlaczach jest podobnie?
-
B8 TrOOOOp
No niby tak, ale lubię mieć wszystko na miejscu jak już się zabieram za robotę Ale pewnie zrobię tak jak Gibons pisał wyżej. czyli po prostu kupię z Allegro dmuchawę na podmianę.
-
Spolszczenie mmi
Zadzwoń do nich: http://www.naviservice.com.pl/
-
B8 TrOOOOp
@edraven, czyściłem klimę izopropanolem - wywalałem schowek i dmuchawę i psikałem na nagrzewnicę. Więc to raczej nie to. Chociaż kto wie czym poprzedni właściciel czyścił @Gibons, cena nie jest wysoka, ale jaką będę miał pewność, że taka używana za miesiąc nie zacznie wydawać podobnych dźwięków? Jakby ktoś znał rozmiar łożysk, to bym sobie wymienił i miałbym spokój ducha na dłużej
-
B8 TrOOOOp
Tak, dmuchawa siedząca za schowkiem pasażera.
-
B8 TrOOOOp
Czy producent przewiduje jakieś naprawy dmuchawy ogrzewania? Od jakiegoś czasu zaczęła mi wydawać dźwięki, coś jak świerszcz na łące. Zwłaszcza przy hamowaniu autem. Strasznie to wkurzające. Podejrzewam, że pada jakieś łożysko, czy coś. Miał już ktoś podobne przygody? Da się dokupić takie łożyska?
-
Jak sprawdzić poziom oleju w MMI Audi A4 B8 1.8 TFSI?
Po wymianie / dolewce oleju czujniki potrzebują trochę czasu na zmierzenie aktualnego poziomu. Czyli rozgrzanie do 90°C, wyłączenie silnika na kilka minut aż olej ścieknie i ponowne włączenie zapłonu żeby sprawdzić poziom oleju.
-
2.0TFSI - szarpanie, cewka?
W takim przypadku ja bym sprzawdził w drugiej kolejności świece. Nie każdy pamięta o ich regularnej wymianie, a warto to robić.
-
kupno kamerki samochodowej
To nie są diody LED świecące białym światłem. To są diody na podczerwień. Światło nie jest widoczne gołym okiem, ale oświetla przedmioty widziane przez kamerę. Możesz zrobić test - włącz aparat w telefonie i "poświeć" w niego pilotem od telewizora (takim na podczerwień). Gołym okiem nie widać, ale w aparacie zobaczysz światełko
-
Uszkodzone zamki w tylnych drzwiach
Standard, niestety. Najprawdopodobniej padł Ci zamek (nie tyle mechanicznie, co elektronika). Ja już wymieniłem po lewej stronie, a teraz mam problem z prawymi drzwiami. O dziwo wszyscy piszą, że lewe drzwi padają częściej Ale pierwszy krok żeby cokolwiek stwierdzić to podpięcie kompa i sprawdzenie błędów. Rzuć okiem tutaj: - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/127936-nie-mozna-otworzyc-drzwi-pasazera-od-zewnatrz/ - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Oczywiście racja. Walnąłem się i zgubiłem "1". Żarówka to oczywiście W16W, ale tak czy siak trudną ją gdziekolwiek kupić- B8 TrOOOOp
O ile się nie mylę, to jest to W6W W16W. Cholernie ciężka do kupienia na stacjach benzynowych, sklepach motoryzacyjnych czy marketach. Najeździłem się swego czasu w poszukiwaniu takiej do światła stopu i w końcu zamówiłem na Allegro...- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
IMO zależy czy chcesz samo OC czy razem z AC. Warto tematem zainteresować się jak najwcześniej i podzwonić do kilku ubezpieczycieli. Sam byłem w szoku jak bardzo potrafią zejść z ceny żeby tylko złapać klienta. Zresztą był na forum o tym temat, jest też u nas chyba kilku agentów ubezpieczeń. Ja osobiście mam OC + AC w Liberty Direct.- Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Koledzy, jaka jest właściwie różnica między licznikami (benzyna) do A4, S4 w wersji z ACC i bez ACC? Bo już od dłuższego czasu poluję na Allegro na 8K0 920 930 A i widzę, że ciężko to dostać. Czy bez problemu mogę założyć wersję pod ACC, ew. od S4?- B8 TrOOOOp
To jest powód by zmienić na polifta Lubię duże lusterka Zresztą niedawno wymieniałem na elektrycznie składane, chyba bym spał na podłodze przez tydzień jakbym znowu kupił inne na wymianę- B8 TrOOOOp
Panowie, nie ma ktoś prawego lustra (przedlift) na części, ew. w całości? Coś mi nawala mechanizm regulacji lusterka i chcę go wymienić.- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ciężko, żeby sterownik drzwi tylnych obsłużył składane lustra- B8 TrOOOOp
Jeśli przedlift, to ja mam. Pisałem Ci wcześniej w poście.- B8 TrOOOOp
Obczaj: 1. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/245599-montaz-skladanych-podgrzewanych-lusterek/ 2. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/170683-montaz-oswietlenia-zewnetrznego-w-obudowie-lusterek-bocznych/ Jakbyś potrzebował kierunki albo lusterka na dawców części, to pisz do mnie. Oddam za dobrego browarka- B8 TrOOOOp
Jakbyś postał dłużej, to spalanie na 100 km powinno rosnąć do nieskończoności, bo paliwo palisz, a kilometrów nie robisz Ale fakt, powinno być tak jak napisał @Góral65 powyżej Jak przestawisz, żeby na ekranie wyświetlało prędkość, to masz 0km/h, czy np. 1km/h?- B8 TrOOOOp
Zobacz czy masz opcje, o których mówi instrukcja- B8 TrOOOOp
Że za Twomi plecami MMI ustawia sobie godzinę na podstawie RDS- B8 TrOOOOp
Ja używam Aero Twin i mogę polecić. Wystarczają mi mniej-więcej na rok, zawsze na wiosnę zmieniam. - B8 TrOOOOp