Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bintom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bintom

  1. Sprawdzilem i mi sie uruchamia klima do 2,5 stopni, ponizej juz napewno nie. Nie wiem od czego to zalezy , ale raz sie nie chce uruchomic od 4,5 , a innym razem dziala nawet od 2,5. Pewno to zalezy od czujniki z ukladu w klimie. Mysle ze tamat jest do zamkniecia
  2. http://www.maxior.pl/film/111413/Skok_na_glowke_do_zamarznietej_wody idioci
  3. próbowałem od wersji 311-2 przez 409 i nawet na 5... ( jakoś tam ) jakoś nie mogę nic zrobić więcej jak połączyć sie, a skasować juz nie. Mam Vaga z podwójna linia KKL
  4. Ja tez tak mialem, z nie zalanym filtrem w 100%. Audi sie bardzo ciezko odpowietrza sama ( nie mowie ze jest to nie mozliwe, ale jesli aku nie jest w 100% sprawny to nie wystarczy mocy na krecenie az sie odpowietrzy )
  5. Mi sie laczy z licznikiem , ale nie moge skasowac inspekcji . Pisze cos ze nie mam pelnej wersji programu. Moze ktos mi pomoc w tej sprawie ? Prosze o wiadomosc na PW lub mail
  6. bintom odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Po tym jak pojawia sie 1C naciskasz ponownie przycisk recylkulacji o powinny sie pojawic kody . Jesli tak nie jest to.... . chyba wszystkie B5 z klimatronikem to maja, wiec musisz miec cos uszkodzone, ale wiecej to ja juz Ci nie dam rady pomoc.
  7. bintom odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    A umiesz czytac? :> Nie wiem ile razy juz tu bylo pisane , ze kody dzialaja TYLKO W B5.
  8. bintom odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    I wszystko jasne :>
  9. bintom odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    AFN-y nie maja takiej kostki napewno
  10. bintom odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    B5 2001 rok?? Jak to mozliwe? Wydawalo mi sie ze nie ma B5 z tego roku
  11. Tez mi sie dzisiaj cos takiego stalo. Doslowanie na sekunde lub maks 2 . Swiece wszystkie wymienialem z miesiac temu na BERU. przed zamontowaniem kazda byla sprawdzona.
  12. Moja nie swiszczy, a szkoda bo chcialbym, lubie ten dzwiek. Brat mial Voyagera 2,5 w ktorym bardzo bylo slychac turbinke, ale jak go dostawalem w rece i slyszalem ten swist to nie moglem zdjac nog z gazu
  13. Faktycznie, kiedys bym dostal za to nawet mandat, bo mi sie czesto zdaza zrobic tylko mala "szczelinke" , ale w tym roku kupilem sobie specyfik z papka do rozpraszania na szybie i obiecalem sobie , ze juz nie bede tak jezdzic.
  14. W japonskich silnikach jest "naladowane" tyle wezykow od podcisnienia, ze takie problemy tam nie istnieja ( albo sa minimalizowane ) w audi tego jeszcze nie ma ( chyba ze w tych starszych ) . Np. w mojej toyocie ( juz bylej ) jak sie naciskalo kilka razy ( 10-15X ) pulsacyjnie hamulec to zwiekszaly sie obroty silnika , dzieki czemu hamulec spisywal sie caly czas na 100% , a w audi obroty nie rosna. Pompa ma wtedy za niskie obroty i nie daje rady, przez co hamulec robi sie "twardy" i nie hamuje na 100%. Troche zszedlem z tematu . Chodzi mi o to , ze lepiej niech sobie nasze audiczki troche przygasna niz jak mechanicy maja reagowac na nie tak jak na japonczyki
  15. bintom odpowiedział(a) na witia temat w 1.9TDI
    Podczepie sie pod temat, bo ja nie mam wogole tego czegoś plastikowego pod silnikiem. Jak go kupiłem to juz tego nie było, idzie teraz zima i zastanawiam sie czy warto to kupić. Jeśli macie te plastiki to odpalaliście je bez bez nich? Auto dużo glosniej pracuje jak tego nie ma?
  16. Kto tak umie swoja niunia ?? http://www.smog.pl/wideo/21854/wyczynowe_hamowanie_wow/
  17. bintom odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Ma ktos okazje porownac manetki o ktorych pisze konik ? To by bylo dobre wyjscie , bo mnie troche denerwuje uklad tej manetki, a chce ja zmienic bo mi nie dziala w 100% . Konik a jaka jest cena w ASO tych manetek?
  18. bintom odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    f16mysliwiec jak tam Ci poszlo z montarzem? Dziala wszysko w 100% ?
  19. Jesli to by byla wina immo. to jesli sie nie mysle mialbys problem z odpalaniem. Ja tez tak mialem, ale mi auto nie odpalalo, wystarczylo przeczyscic styki . Jesli Ci normalnie zapala, a immo zaczyna mrugac to moze byc sygnalizacja bledu . Podepnij vaga i bedziesz wiedzial wiecej.
  20. A ja zaczolem swoja przygode od ZX Spectrum i Hit z tamtych czasow BRUCE LEE To byly czasy, pozniej Atari ( na dyskietki :gwizdanie: to byl dopiero bajer ) , Pegazus, PSX i teraz PC. Gram w wyscigi, strzelaniny ( ale bardziej realne np. SWAT4 ) chociaz w CoD tez sobie popykam. Lubie tez serje fify i GTA.
  21. Ja narazie kupiem jeden nowy zestw zimowek na testy, jesli wyjdzie ok to kupie drugi taki sam. Mam KLEBER KRISALP HP2 . Pierwsze wrażenie to , że są głośniejsze od letnich, ale letnie miałem Goodyear Exellenc, więc nie ma się co dziwić. Trzymają się na narazie średnio, bo jeszcze mają te "cycki" myśle , że jak się one zetrą to powinno być O.K. Okaże sie w przyszłosci
  22. Faktycznie zaryzykowałeś Odpowiedż jest w 10 przykazaniach w 4 punkcie "4) pilnowac będziesz poziomu oleju w silniku, bo turbina twa potrzebuje go niezmiernie a wymiany oleju pilnowac będziesz bardziej niźli wierności kobiałki twej. Lepsza bowiem niewierność małżeńska niewielka niźli w dieslu twoim malutka usterka. Olejem syntetycznym lej turbo-traktora ziomie ,bo minerałem poić go będziesz tylko na złomie."
  23. Nie będę rozpoczynał nowego wątku, choć nie wiem czy dostane odpowiedz jeśli napisze w tym. Chciałbym kupić LCD, ale jak zobaczyłem ten wybór to mi sie w głowie zawróciło . Stomilnionow typów , a z tej samej firmy dziesiątki. Masakra , ażeby sie w tym polapac. Powiem tak, chciałem cos co by spelnialo moje podstawowe wymogi: - full hd -100Hz - wejście PC i cena maks do 3000zł. Niestety musze zejść nieco z wymogami, bo pierwsze dwa punkty to juz wykluczają cenę poniżej 3000zł. Wiec w ramach kompromisu doszedłem do tego: http://www.agito.pl/telewizory-lcd/philips-32-lcd-32pfl7403.360.335412.html Co sadzicie na jego temat? Ma może ktoś to cos? 100Hz jest dla mnie ważniejsze niż full hd, wejście PC ma tylko nie wiem co z reszta , kontrast jest podant jako dynamiczny. Proszę o jakieś podpowiedzi :>
  24. bintom odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Przy przełączniku tempomatu połączyłem tak z wyjątkiem przewodu z 1 pinu, który powinien iść do czarnego przewodu. A z drugiej strony połączyłem tak jak podaje dropsone. [br]Dopisany: 26 Październik 2008, 22:05_________________________________________________Dokladnie powinno byc tak 1 pin z tempomatu do pinu 8 w kostce żółtej (przewód CZARNY) 39 PIN 2 rzad 15 pin od lewej 2 pin z tempomatu do pinu 1 w kostce żółtej (przewód niebieski) 35 PIN 2 rzad 11 pin od lewej 3 pin z tempomatu do pinu 8 w kostce czarnej (przewód czerwono-żółty) 36 PIN 2 rzad 12 pin od lewej 4 pin z tempomatu do pinu 9 w kostce żółtej (przewód czarno-żółty) 67 PIN 1 rzad 21 pin od lewej 5 pin z tempomatu do pinu 1 w kostce brązowej (przewód czerwono siwy) ?? 1 rzad 13 pin od lewej 6 mostek z 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.