Treść opublikowana przez arkady1321
-
Cewki zapłonowe wymiana
daj sobie spokój:wink:
-
podswietlenie popielniczki popielniczka
zgadza sie:wink: ---------- Post dopisany 03-11-2013 at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 23:10 ---------- juz zdobylem,,,, ---------- Post dopisany 07-11-2013 at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 11:06 ----------
-
podswietlenie dolne
tak jak mówisz:wink: ---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ---------- tył zrobiony.........
-
zimowki 205/55 r16
mam BARUM POLARIS3 nówki....
-
podswietlenie dolne
lampki dolne kupione:wink: lecz brak czasu z montażem,,,,, ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------
-
Jak przyspieszyc grzanie sie silnika
mam lepsze rozwiązanie:wink: GRZEJNIK SAMOCHODOWY DMUCHAWA NAGRZEWNICA 12V 160W (3657357869) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- szybko i tanio
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
masakra........
-
podswietlenie dolne
- Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
dalem czadu do 140 i gra.........wiec wystarczy,,,,,,,,,,, / była jazda próbna /- Szum w prawym kole? czy to opona czy łożysko?
lozysko....opor inny po skrecie i na wprost....bo opony już przekladales i wykluczono je....- gałka zmiany biegów automat Sline
:hi:dzięki za radę - nie pomyślałem........ ---------- Post dopisany 05-11-2013 at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2013 at 23:01 ---------- gałka zmieniona:wink:- Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
dysze już mam - nówki:wink: teraz czekam na adaptery........ ---------- Post dopisany 05-11-2013 at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 15:08 ---------- założone.............jest duża różnica:decayed:- Buty zimowe Timberland - używa ktoś ?
buciki te nadaja się na suche dni...a nie na wilgoc,chlape,mroz,- Stycznik odsuwania szyby nie działa prawidłowo
proszę........http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-demontaz-tapicerki-przednich-drzwi-2307/- Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
panowie dużo roboty jest przy wymianie licznika na kolor?? w jakiej kwocie można zamknąć temat???- Woda w samochodzie...
szybke sciagnac,oczyscic-podklad nowy i szyba na nowy klej.......- Wyważone koło, dobrze??
żal patrzeć do poprawki-na pewno.....no chyba ze opona ma bicie i czujniki w maszynie lapia,wtedy takie cyrki wychodzą...- Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
ŻARÓWKA LED CREE H1 H3 H7 H8 H9 H11 HB4 P21W PY21W (3620656128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. panowie a może te..........- obowiązkowa zmiana opon
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- co pod antenę CB żeby nie rysować lakieru ?
ale jak antene chce schować to naklejka zostaje,a podkladke magnetyczna może schować zawsze:wink: ---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ---------- kumpel miał naklejke,,,,,sprzedal cb i chciał ja zciagnac odeszla ale z farba:grin: / miał klape malowana i d......... /- Zimowe opony i dylemat jaki rozmiar?
latem szersze zimą weższe- gwizdzaca turbina! pomocy
kolego syntetyk...... lej,,,,,,,,,,a turbo będzie dłużej służyło////////- Concert 2 Muzyka z Telefonu
poczytaj .http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/zmieniarka-mp3-fabryczne-radio-audi-236029/index11.html ---------- Post dopisany at 07:50 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ---------- przez bt możesz tez muzyke słuchać, dzwonić i mam Samsunga s3:wink: ---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ---------- Dension Bluetooth,USB,iPod,AUX Audi,Seat,Skoda (3588648797) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. poszukaj tez ma pod ipoda -stacje dokujace:wink:- co pod antenę CB żeby nie rysować lakieru ?
kup sobie magnesówkę ---------- Post dopisany at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany at 07:33 ---------- ---------- Post dopisany at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ---------- dobierasz sobie srednice jaka chcesz:wink: ---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:39 ---------- w każdej chwili można sciagnac / brak wytarc,rys itp. /- obowiązkowa zmiana opon
planują by wszystkie 4 opony były jednakowe ale to tez jeszcze nie weszlo w zycie.... - Montaż spryskiwaczy mgiełkowych