Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Korton555

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Korton555

  1. Naszczescie jest gwarancja, zobaczymy czy czegos nie wymysla by sie wyprzec. Bede pisal jak sie toczy sprawa i co sie stalo.
  2. Wlasnue stoje na a4 MOP kępnica i czekam na lawete. Przyjechalem z Legnicy i juz nie odjechalem, awaria ukladu kierowniczego
  3. Apropo ekologi, kto wycial dpf moze powoli zaczac go szukac https://wrc.net.pl/koniec-z-wycinaniem-filtrow-dpf
  4. "Pobur" - w pierwszej chwili nie moglem rozkminic o co chodzi, jakis robur (kiedys polska ciezarowka). Poprawnie ortograficznie to powinno byc "pobór"
  5. Moze z b7, byl w b8 kaseciak? Zreszta, to czym piszesz to kwestia wyposazenia, mozna a8 ze szmatami miec i na zwyklych zarowkach, ale to juz wybor tego kto kupowal.
  6. Fajne zdjecia i fajne hobby - gratulacje!
  7. Ja mam inne doświadczenie i A4 kombi dla rodziny 2+2 wg mnie jest to dobra opcja, pod warunkiem, że z tyłu z dziećmi nie musi siedzieć ktoś dorosły. Miałem saab'a 9-3 ss gdy urodziła mi się pierwsza córka, był problem bo do bagażnika nie wchodził wózek cały (stelaż + gondola), ale że żona jeździła z tylu z dzieckiem to ratowałem się przednim fotelem na wielkogabarytowe bagaże. Po półtora roku pojawiła się druga córka i od razu zmieniłem samochód, bo saabem bym nie dał rady przewozić wszystkiego, do tego żona sobie zażyczyła sobie takie auto by mogła siedzieć z dwójką dzieci z tyłu. Kupiłem s-maxa, miejsca od groma, trzy oddzielne siedzenia z tyłu (przesuwane), bagażnik ponad 700 litrów Mimo dużej mocy 2.5T van mi nie podszedł i zacząłem się rozglądać za czymś ciekawszym, ale dalej z warunkiem, że z tyłu ma się zmieścić 2 foteliki + dorosła osoba. Po 8 miesiącach zmieniłem s-maxa na audi a8 d3 (na szerokość dorosła osoba mogła siedzieć z dwoma fotelikami w rzędzie). Tak przejeździliśmy 5 lat, teraz córki mają 7 i 5,5 roku i ze względu ze a8 mi się trochę znudziła i trochę już wiekowe auto - to kupiłem a4 allroad. Zona jeździ już z przodu, bo dzieciaki większe i nie wymagają stałej opieki w czasie podróży i wg mnie dla takiej konfiguracji 2+2 a4 naprawdę daje radę. Dla dzieciaków z tyłu i tak miejsca za dużo, a do bagażnika jestem w stanie wsadzić więcej niż do a8 (tam nie było otwierania tylnej kanapy, więc jak coś się nie mieściło to nie mogłem zamknąć bagażnika, a kombi nie ma tego problemu, najwyżej rolety nie złożę).
  8. Ok, dzieki, to do nastepnego razu, bo pewnie zajechalbym ok 21:30
  9. Do której jesteście przeważnie na spocie? Pytam, bo ja dopiero mogę o 21 wyruszyć i nie wiem czy jest sens, jak np za chwile kończycie.
  10. Może mi się uda wpaść na spota, pytanie czy miałby ktoś VCDS'a mam problem z jednym kodowaniem po wyłączeniu auto-stop.
  11. Coś ten bok fotela w carbonie średnio wyszedł, chyba, że tylko na zdjeciu tak wygląda.
  12. Dzieki!
  13. Tutaj fajny kalkulator ktory wylicza ile felga bedzie wystawala/chowala sie (+ wizualizacja) http://uniwers.vot.pl/et/
  14. Hej Czy da się zamontować kieszenie w oparciach przednich foteli - o takie coś jak na zdjęciu mi chodzi:
  15. Od roku takim czymś jeżdżę:
  16. Mój utomat od Orienta, szafirowe szkło, mam go od ok 2 lat.
  17. Edit (juz doczytalem), ma ktos jarzma pod 345mm?
  18. Fajny, gratulacje! Kola 19 czy 18"?
  19. Plany są, zostawienie ich na zimowy setup. Narazie musi poczekać, bo mam w bardzo dobrym stanie letnie i szkoda mi się ich pozbywać. Jak przyjdzie wymiana opon letnich to wskoczą jakieś 19"
  20. Hej Parę dni temu pojawił się nowy nabytek, po 5 latach przyszła pora zmienić a8 d3 4.2 v8 335KM które miało już 15 lat. Ciekawostka, wystawiłem a8 w niedziele wieczorem na sprzedaż i w poniedziałek wieczorem byłem już bez auta Nowy nabytek: A4 allroad 2014r od pierwszego właściciela krajowego, bezwypadkowy, 112 tys km przebieg z pełna historią przeglądów w ASO. Auto jeszcze pół roku na przedłużonej gwarancji 5lat lub 150 tys km. silnik: 2.0 TFSI 225KM, napęd stały torsen, skrzynia S-tronic 7 biegowy. Po wyjeździe wakacyjnym auto pojedzie na kurację wzmacniającą. Wyposażenie: skóra + alcantara, 3-strefowa klimatyzacja, grzane siedzenia, tempomat, czujniki zmierzchu/deszczu, sportowy układ kierowniczy (servotronic), elektryka, najwyższy model nawigacji mmi3g high, audio 10 głośników + subwoofer i pewnie sporo innych gadżetów o których nie pamiętam. Już zacząłem mody: w piątek jestem umówiony na montaż haka - będę woził rowery na platformie montowanej na hak. Zdjęcia:
  21. Hej Od jakiegoś czasu już jestem zarejestrowany na forum, by poczytać trochę informacji o a4 B8. Teraz wreszcie sprawiłem sobie a4. Po 5 latach użytkowania sprzedałem audi a8 d3 4.2 335KM benzyna by przesiąść się na a4 b8 allroad 2.0 TFSI (225KM) 2014r. Samochód kupiłem od pierwszego właściciela jeszcze z prawie roczną gwarancją, przebieg 112tys km. Mam nadzieje, że będzie sie sprawował dobrze i bez przygód, fotka z zakupu auta: Jak się ogarnę, to założę temat z opisem i większa ilością zdjęć.
  22. Witam wszystkich. Powoli robie przymiarke do zakupu a4 B8, bede pewnie meczyl pytaniami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.