Treść opublikowana przez Korton555
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
Naszczescie jest gwarancja, zobaczymy czy czegos nie wymysla by sie wyprzec. Bede pisal jak sie toczy sprawa i co sie stalo.
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
Wlasnue stoje na a4 MOP kępnica i czekam na lawete. Przyjechalem z Legnicy i juz nie odjechalem, awaria ukladu kierowniczego
-
Downpipe a przegląd na stacji diagnostycznej
Apropo ekologi, kto wycial dpf moze powoli zaczac go szukac https://wrc.net.pl/koniec-z-wycinaniem-filtrow-dpf
-
B6 cabrio duży pobur prądu z akumulatora, świeci trójkąt awaryjnych świateł
"Pobur" - w pierwszej chwili nie moglem rozkminic o co chodzi, jakis robur (kiedys polska ciezarowka). Poprawnie ortograficznie to powinno byc "pobór"
-
Audi A4B8 dla 4os rodziny
Moze z b7, byl w b8 kaseciak? Zreszta, to czym piszesz to kwestia wyposazenia, mozna a8 ze szmatami miec i na zwyklych zarowkach, ale to juz wybor tego kto kupowal.
-
Strefa motocyklistów
Fajne zdjecia i fajne hobby - gratulacje!
-
Audi A4B8 dla 4os rodziny
Ja mam inne doświadczenie i A4 kombi dla rodziny 2+2 wg mnie jest to dobra opcja, pod warunkiem, że z tyłu z dziećmi nie musi siedzieć ktoś dorosły. Miałem saab'a 9-3 ss gdy urodziła mi się pierwsza córka, był problem bo do bagażnika nie wchodził wózek cały (stelaż + gondola), ale że żona jeździła z tylu z dzieckiem to ratowałem się przednim fotelem na wielkogabarytowe bagaże. Po półtora roku pojawiła się druga córka i od razu zmieniłem samochód, bo saabem bym nie dał rady przewozić wszystkiego, do tego żona sobie zażyczyła sobie takie auto by mogła siedzieć z dwójką dzieci z tyłu. Kupiłem s-maxa, miejsca od groma, trzy oddzielne siedzenia z tyłu (przesuwane), bagażnik ponad 700 litrów Mimo dużej mocy 2.5T van mi nie podszedł i zacząłem się rozglądać za czymś ciekawszym, ale dalej z warunkiem, że z tyłu ma się zmieścić 2 foteliki + dorosła osoba. Po 8 miesiącach zmieniłem s-maxa na audi a8 d3 (na szerokość dorosła osoba mogła siedzieć z dwoma fotelikami w rzędzie). Tak przejeździliśmy 5 lat, teraz córki mają 7 i 5,5 roku i ze względu ze a8 mi się trochę znudziła i trochę już wiekowe auto - to kupiłem a4 allroad. Zona jeździ już z przodu, bo dzieciaki większe i nie wymagają stałej opieki w czasie podróży i wg mnie dla takiej konfiguracji 2+2 a4 naprawdę daje radę. Dla dzieciaków z tyłu i tak miejsca za dużo, a do bagażnika jestem w stanie wsadzić więcej niż do a8 (tam nie było otwierania tylnej kanapy, więc jak coś się nie mieściło to nie mogłem zamknąć bagażnika, a kombi nie ma tego problemu, najwyżej rolety nie złożę).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok, dzieki, to do nastepnego razu, bo pewnie zajechalbym ok 21:30
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do której jesteście przeważnie na spocie? Pytam, bo ja dopiero mogę o 21 wyruszyć i nie wiem czy jest sens, jak np za chwile kończycie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może mi się uda wpaść na spota, pytanie czy miałby ktoś VCDS'a mam problem z jednym kodowaniem po wyłączeniu auto-stop.
-
A4 B8 niebieskie LoVe
Coś ten bok fotela w carbonie średnio wyszedł, chyba, że tylko na zdjeciu tak wygląda.
-
Kieszenie w oparciach siedzeń
Dzieki!
-
Audi A4 Allroad Lift , Monsoon Grey , 2.0tdi 190HP Quattro
Tutaj fajny kalkulator ktory wylicza ile felga bedzie wystawala/chowala sie (+ wizualizacja) http://uniwers.vot.pl/et/
-
Kieszenie w oparciach siedzeń
Hej Czy da się zamontować kieszenie w oparciach przednich foteli - o takie coś jak na zdjęciu mi chodzi:
-
Strefa motocyklistów
-
Jakie zegarki nosicie?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Edit (juz doczytalem), ma ktos jarzma pod 345mm?
-
Audi A4 Allroad Lift , Monsoon Grey , 2.0tdi 190HP Quattro
Fajny, gratulacje! Kola 19 czy 18"?
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
Plany są, zostawienie ich na zimowy setup. Narazie musi poczekać, bo mam w bardzo dobrym stanie letnie i szkoda mi się ich pozbywać. Jak przyjdzie wymiana opon letnich to wskoczą jakieś 19"
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
Hej Parę dni temu pojawił się nowy nabytek, po 5 latach przyszła pora zmienić a8 d3 4.2 v8 335KM które miało już 15 lat. Ciekawostka, wystawiłem a8 w niedziele wieczorem na sprzedaż i w poniedziałek wieczorem byłem już bez auta Nowy nabytek: A4 allroad 2014r od pierwszego właściciela krajowego, bezwypadkowy, 112 tys km przebieg z pełna historią przeglądów w ASO. Auto jeszcze pół roku na przedłużonej gwarancji 5lat lub 150 tys km. silnik: 2.0 TFSI 225KM, napęd stały torsen, skrzynia S-tronic 7 biegowy. Po wyjeździe wakacyjnym auto pojedzie na kurację wzmacniającą. Wyposażenie: skóra + alcantara, 3-strefowa klimatyzacja, grzane siedzenia, tempomat, czujniki zmierzchu/deszczu, sportowy układ kierowniczy (servotronic), elektryka, najwyższy model nawigacji mmi3g high, audio 10 głośników + subwoofer i pewnie sporo innych gadżetów o których nie pamiętam. Już zacząłem mody: w piątek jestem umówiony na montaż haka - będę woził rowery na platformie montowanej na hak. Zdjęcia:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej Od jakiegoś czasu już jestem zarejestrowany na forum, by poczytać trochę informacji o a4 B8. Teraz wreszcie sprawiłem sobie a4. Po 5 latach użytkowania sprzedałem audi a8 d3 4.2 335KM benzyna by przesiąść się na a4 b8 allroad 2.0 TFSI (225KM) 2014r. Samochód kupiłem od pierwszego właściciela jeszcze z prawie roczną gwarancją, przebieg 112tys km. Mam nadzieje, że będzie sie sprawował dobrze i bez przygód, fotka z zakupu auta: Jak się ogarnę, to założę temat z opisem i większa ilością zdjęć.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Powoli robie przymiarke do zakupu a4 B8, bede pewnie meczyl pytaniami