Treść opublikowana przez maramass
-
Wasze doswiadczenia z chińskimi oponami.
miałem opony sunny niepolecam
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
ja mam b6 rdzewieje tylne natkole ale było juz naprawiane
-
Podgrzewane fotele - w których miejscach grzeje
nie wkażdym jest na plecach, u mnie np jedynie pod tyłkiem
-
Usuwanie rys z dekorów??
dokładnie maja taką powieszchnię że niema opcji usunięcia rysek , lakier bezbarwny może trochę zniwelować
-
Wybita prawa koncowka drazka kierowniczeego , proszę o porade
dokładnie tylko parą ma to znaczenie, polecam lemforder
-
problem z klimatyzacją
może sam sterownik albo niewiem czujnik temperatury wewnętrznej
-
Przetoczenie tarcz hamulcowych.
ja uważam że niewarto napewno przegrzane lub wadliwe fabrycznie
-
Sezon Rowerowy 2016
sport to podstawa
-
ktoś wie jak zamontować panel przedni od uchwytu na napoje
zdemontuj górną osłonę ten plastik (maskownice) powyżej nad uchwytem do napojów i innych przycisków potem pójdzie łatwiej
-
Czy można gdzieś zakupić materiał tapicerkę w kolorze oryginalnym kolorze Audi? Szary
taki material tylko z orginalow watpie zebys dostal gdzie indziej
-
Wymiana foteli 'plackow' na 'sport'
a oswietlenie jak podlaczyc do foteli?
-
[Avant B6] problem ze schowkami
robilem podobnie i pomoglo
-
Demontaż oparcia kanapy tyl z niesprawna raczka.
miałem ten sam problem w poprzednim aucie musisz pokombinować z zatrzaskiem zamka
-
Które schowki pasują
plus 1 dla kolegi
-
Nr poduszki silnika
dokładnie koledzy też chcą wiedzieć
-
Wężyk idący od sztangi EGR jaki numer ?
dokładnie
-
Uszczelka podłokietnika
niem miałem w poprzednim aucie
-
pomoc przy wyborze felg
najlepsza trójka zdecydowanie
-
Wymiana lampki oświetlenia tablicy - zapieczone śruby
można spróbować rozwierciś tę śróbę tak zrobiłem u sibie w lusterkach przy wymianie szkieł
-
Listwa
jest mósisz poprostu podwarzyc od spodu tylko podłóż coś jakąś szmatke lub cos podobnego żeby nie rysować
-
mechanizm szyby orginał - producent ? valeo ?
ja mam valeo jest ok
- wymiana n75
-
Czy ten EGR podlega już czyszczeniu? Czy one tak się brudzą?
zgadzam się z przedmówcą
-
Nie ma mocy przy zimnym silniku. Na rozgrzanym wraca do normy
mam podobnie zamierzam wyienić węże od podciśnienia i wyczyścić n75
-
stukanie w zawieszeniu -dziwne - np. na kostce brukowej, pomocy
kurcze u mnie problem nadal ten sam w pon kolejna wizyta ale u innego mechanika ---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ---------- może jakies rady koledzy?