Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. na lubelszczyznie zawsze jest cicho i spokojnie na zmiane pogody sie jak na razie nie zapowiada ale dzis rano u mnie w miasteczku to byla masakra grzmoty,blyski i deszcz az sie balem o moja niunie zeby sie jej nic nie stalo ale na szczescie odpoczywala sobie spokojnie w garazu lukaszr u mnie bylo 2 razy lepiej jak u Ciebie :> mialem chec tez nagrac ale aparatu nie moglem znalezc :gwizdanie:
  2. _Solar_ odpowiedział(a) na maciekg temat w Lubelskie
    popieram kolege ludzie znaja sie na robocie warsztat godny polecenia
  3. Juz wszystko wiem o tym letnim spociku musze chyba wiecej czytac zeby nie zadawac pozniej glupich pytan :gwizdanie:
  4. Pewnie nie będzie wielu osób bo będzie to tydzień wyjazdowy na zlot letni i wielu spotowiczów już będzie na miejscu w Sobieszewie, a część jeszcze będzie tego dnia wyjeżdżać. W każdym razie serdecznie zapraszamy. nawet jesli bedzie malo osob to mysle ze atmosfera bedzie i bede mogl zobaczyc jak wygladaja Warszawskie spociki a kolezanka pewnie tez wybiera sie na ten letni zlocik a ten letni spocik to daleko od Wawy rzadko jestem w mazowieckim wiec mysle ze jak czas by mi pozwolil to bym tez sie tam wybral i poznal kilku klubowiczow
  5. dzieki mam nadzieje ze jakos trafie oblukalem trase i stwierdzilem aby dojechac od Wilanowskiej to bedzie luzik
  6. no to elegancko kolego jak by co to bedziemy w kontakcie bo nie wiem kiedy dokladnie mam do roboty jechac ale wstepnie to jest 25-26 wiec chcialbym przy okazji zawitac na waszym spociku :>
  7. no to super jak dobrze pojdzie to w przyszlym tygodniu bede w Wawie jak nie to po 25 powinienem byc na pewno ktos inny mam nadzieje ze mi podpowie jak trafic na spota
  8. a czy kolega z Lubelszczyzny moze kiedys zagoscic na Mazowieckim spociku :> i jeszcze male pytanko czy od ul.Wilanowskiej na Ostrobramska to bedzie daleko niestety nie znam za dobrze Wawy
  9. jak zawsze jak zawsze i wszedzie ale moze z czasem nas tu wiecej przybedzie [br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 00:24 _________________________________________________cos tu dzis jakos troszke wiec i chyba ja juz pojde dobrej nocki
  10. a juz myslalem ze wszyscy tylko jakos malo nas tu
  11. jest tu kto czy wszyscy moze juz
  12. pora i na mnie dobrej nocki
  13. autko ogolnie ok wnetrze podobnie jak u mnie tylko ze bez kubelkow tez jest wlacznik ale nie wiem czy czasem nie uruchamia sie podgrzewanie lusterek jak sie wlaczy podgrzanie tylnej szyby
  14. pomyslec ze cos takiego moglo byc tylna rolete posiadam ale wlacznik mam manualny
  15. rowniez dostrzegam ta lampke...ale to obok nie za bardzo wyrazny obraz jest nawet podczas przyblizenia
  16. jakis przycisk odpowiedzialny za cos byc moze podgrzewane lusterka
  17. rafalekx Ty zawsze tam gdzie ja nie tylko Ciebie glowa "napierd#$@"
  18. furka full wypas a do tego te alusy ja rowniez skladam gratki
  19. czyli jednak powinienes miec 2 diody ale czemu masz tylko jedna jesli masz fabryczny alarm zapewne cos bylo grzebane przy alarmie...
  20. wydaje mi sie ze w drzwiach pasazera tez powianna byc dioda widzialem to w innych lub tez w Vw
  21. dobranoc rafalekx niech Ci sie przysni jakis nowszy model Audika
  22. oniaka Ana miała montować turbo do swojego matiza do tego jeszcze maly virus i kilka butli w bagazniku
  23. autko mam 3 mc,z czego 2 mc nie jezdzilem ;( (robote mialem) to przez ten jeden miesiac pyknelo mi niecale 3,5 tys.km
  24. hmmm nie wszyscy zgadza sie nie wszyscy nie chca sie ludzie ujawnic co w nocy przed komputerem robia
  25. dzieki bardzo koledzy za wyczerpujace odpowiedzi na pierwszy rzut oka wydawalo mi sie ze to jest jakas antena radiowa ale dzieki naszemu forum juz wszystko jest jasne :> teraz bede musial go zamontowac na wlasciwym miejscu bo zostawilem go za radiem pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.