Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AKN] black Q!
dzis widziałem pod blokiem lezy sucz na glebie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nic... teraz mam 2 kółka i musze sie do tego przywyczaic.. bezpieczniej jest na miescie na 2 kolkach i przyjemniej [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 09:33_________________________________________________a Rafałkowe audi równiesz poszło sie yebbac nie martw sie za kilka mc moze znajdziesz jeszcze takie samo narazie stara padlina musi Ci styknąć
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i po Audi...
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
kolejna włoszka
-
Spociki Chełmskie
bedzie mega spot tak jak to było ze 2 lata temu niektórzy powinni pamietac jak bylo
-
Spociki Chełmskie
robimy spocik motoryzacyjny w LC SPOTY - 14.V 16:00 przy gmachu SPOT Z BMW i MAZDA
-
[B5 AKN] black Q!
na alledrogo jest tego mnóstwo obudz sie człowieku i poszukaj
-
[B5 AKN] black Q!
to co kiedy gwint bedzie to tak jak u mnie i rogala najpierw kit potem gwint
-
[B5 AFN] Póki co fabryczna Audi A4 AFN 99r. :)
A4 ładniutka no i golfik równiez zacnie wyglądał
-
[B5 AKN] black Q!
pussy a jakże teraz mój bedzie zajmował miejsce na kanale :decayed: po co Ci to synek, nasluchasz sie ze AKN black gowno ! :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Chełmskie
nawet rzekne ze lepij
-
Spociki Chełmskie
Zochy juz ni ma
-
Spociki Chełmskie
spoko spoko nie ma problema nie trza szukać zawsze jesty Renata :polew: :polew:
-
Spociki Chełmskie
rozumiem ze przyjezdzasz
-
Spociki Chełmskie
bo to bedzie spocik wielu aut tzn taki zalew u nas w poblizu Chełma
-
Spociki Chełmskie
szczególowe info za jakies 2 tyg bedzie gril łognisko kiebbaski meczyk jaki na żółtkach
-
Spociki Chełmskie
no to po weselu na spota wbijaj
- Spociki Chełmskie
-
Spociki Chełmskie
wiekszy spontan szykuje sie 14.V.2011 wiec na czwartkowe równiez zapraszam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Własnie te dekielki najczęsciej znikają pod tesco
-
Strefa Śmiechu
- [B5 AHU] Moje sreberko-kupione na giełdzie w LU.
ładna ładna w zeszłą sobote jaki nie raz ja juz widziałem na żywca zmiany jak najbardziej na duzy plus szkoda ze ramek klubowych nie zostawiłes ze starej- Spoty starachowicko-ostrowieckie
brak stałego dostepu do neta i ograniczona ilosc czasu na nim nie pozwala mi niestety przejrzec wszystkiego jutro z rańca spadam w tamte strony jak by ktos mógł mi wysłac jakies namiary do siebie to moze bym sie wybrał na spocisza Tam odrazu mówie ze dostepu do neta nie bede miał w ogóle- Nimbus Grau Perl Effekt
tym kolesiem byłeś Ty?- Nimbus Grau Perl Effekt
wczorajszy tekst kolesia jak zobaczył rogalika felgi " o yebanyyyy jakie czerwone felgi ma hehe " - [B5 AHU] Moje sreberko-kupione na giełdzie w LU.