Treść opublikowana przez _Solar_
-
[ALL] Jakiego PC wybrać
A co Powiecie na Te PC ?? http://allegro.pl/2-komputer-dla-graczy-i-nie-tylko-fvat-24gw-i1349463838.html http://allegro.pl/athlon64-ii-250-2x3-0ghz-3gb-500gb-hd5450-1gb-i1348599252.html Tu taj widzę że Komp może być bo ludzie kupują ?? http://allegro.pl/jp-moc-athlon-640-4x3-0ghz-500gb-4gb-hd5450-1gb-i1348599537.html tu też widzę dużo wiary kupuje xD http://allegro.pl/2x3ghz-n68-2gb-500gb-gt240-1gb-ddr3-dvr-ocz-gamer-i1352919725.html http://allegro.pl/amd-athlon-ii-x3-445-gt220-1gb-500gb-4gb-ddr3-fv-i1354043799.html
-
[ALL] Jakiego PC wybrać
niestety zintegrowana
-
[ALL] Jakiego PC wybrać
Witam.Pomoze któs w wybraniu jakiegos PC,Ma on słuzyc przewanie brejdakowi w rypanki jakies.Dtsponuje on kwota ok 1000 da rade zakupic jakąs sensowną sama jednostke. no i z korzyściami dla mnie mnie musi on równiez być zainstalowac jakiegos PS albo i etke np cos takiego http://allegro.pl/athlon-ii-265-2x3-3ghz-4gb-1tb-ati3000-1gb-hdmi-i1350246086.html
-
Spociki Chełmskie
uj wi bo wygrzebaniu z tej zaspy mósi jak juz wróciłem na garage to z gróbsza go odśniezyłem i zobaczyłem ze pasek wisi moze sie tylko ześliznął...
-
Jak wasze obniżone A4 znoszą tegoroczną zimę???
jest git tera mam gdzies ok -50 1 cm mniej niz na poprzednim zawiasie( a miał -40/40) i daje rade. Raz sie tylko zawiesiłem tej zimy a tak poza tym to problemów ni mam :>
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
kupuj diesla a tak fajnie sie nia jedziło widok objezdzonej skody wtedy co jezdzilismy po wawie był bezcenny
-
[B5 AKN] black Q!
wałeczkiem i pedzelikiem
-
[B5 AKN] black Q!
yebany Jedynka ta co stoi za felga bedziesz malował kólka :polew:
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
załatw sobie Taka metalową bo porcelanowa łatwo rozbić
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
to od Św mikołaja czyli kolejny prezencik
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Tysz chcesz
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Nowy gadget
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
A jakiś czas temu obiecałeś mi prezent na mikołaja ale nie powiedziałem na którego mikołaja :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
przyjedz do Solar garage a z mrogalem Ci ustawimy
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
To Ty kurfa już nie pracujesz? pracuje ale na razie mam małą przerwe
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Kiedy dostaniesz wypłatę? :gwizdanie: jak pójde do roboTy i zarobie
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
nu nu jesteym zadowolniony
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
no wiec ja Cie przelicytowałem
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
Ja mam ,jezdzę i nic nie słysze
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
slepy ni skąd inąt a skąt Ty wiedzieć
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
:> spokojna Twa
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
to wszystko było od św Mikołaja niezprawdaż puertoss ze zrobił małe prezenty
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
gałke tez w koncu wymieniłem bo była zabójcza :polew:
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
mały up w pierwszym poście
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
tera to kox