Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Napisz jakie ma wyposażenie + wstaw zdjęcia. Bez tego trudno dokładnie określić ile Twoja Audi jest warta.
  2. rb leipzig - vfb stuttgart II september 2013 1:0 frahn - YouTube
  3. Abs

    Skyliner89 odpowiedział(a) na diablica87 temat w Lifestyle i Hydepark
    albo popsikaj kostki WD40
  4. W niedziele zostałem przesłuchany. Dzisiaj im oddałem podrobiony olej MOTUL jako dowód rzeczowy. Sprawa jest w toku. Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich znajomych zostało oszukanych niech z tym idzie na Policje .
  5. Dzięki Hugo. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem o tym wątku...
  6. Pasowało by, żeby był widoczny dla każdego użytkownika forum. Ta firma jest od 1990 roku i takie wałki kręcą... . Coś się musiało stać, że Policja dzisiaj do mnie zadzwoniła.
  7. Bo teraz Policja zbiera dokumentacje za rok 2012 i 2013. Gdzieś przeczytałem, że ta "firma" sprzedaje 70% podróbek, a reszta to oryginały. Niestety po fakcie. Niestety dobry opis, standard Allegro i 99,8% pozytywnych komentarzy uśpił moją czujność... . Zapewne chodzi Ci o te zdjęcia BMW-klub.pl • Zobacz temat - Oleje Motul- podróba?! Jest w ogóle taki wątek FAKE/ORI? Jakoś na niego nie trafiłem. Według mnie powinien być podwieszony.
  8. Witam. Kupował ktoś oleje MOTUL od użytkownika Malgorzataa2 czyli Małgorzata Kocyła i Krzysztof Kocyła? Dzisiaj dostałem telefon od Policji i pytali się mnie czy kupowałem od tego użytkownika olej MOTUL. Jak się okazało. Ten użytkownik sprzedaje podrobione oleje MOTUL. Jak ktoś został oszukany to niech zgłosi to na Policje. Pozdrawiam
  9. 6 października -> Derby D'Polonia
  10. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    . Jesień się zbliża to akurat . Szkoda, że nie wykupią licencji na pojazdy.
  11. Dokładnie. Dla nich najważniejszy jest zysk. Co chwile jakieś podwyżki. Kupującego i Sprzedającego mają w d*pie.
  12. Znowu sędziowie Nas okradli... Skur : https://www.youtube.com/watch?v=ks26374OXHM
  13. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Kampania reklamowa jak podczas wyborów . Dobrze, że w V można latać samolotami. W IV niestety się nie dało, a to był wielki błąd. 17 września też wychodzi na PC?
  14. Zawsze można kupić VW Golfa/Bora z silnikiem 1.9 SDI
  15. Posiadam kurtę North Face i bardzo sobie chwalę. Na jesień i zimę b. dobra
  16. Ja na Twoim miejscu wybrał bym Forda Focusa I. Miałem okazje nim jechać. Silnik 1.8 TDCI. Bardzo wygodnie się jechało. Kierownica, biegi lekko chodzą i w dodatku silnik bardzo fajnie chodzi , a spalanie takie jak chcesz. Nawet i 5/6 litrów by spalił.
  17. Jest moc :
  18. Może w końcu coś wygrają The Reds
  19. Szkoda, że w Polskiej kopanej, więcej emocji jest na trybunach niż oglądając mecz... . Przychodząc na mecz człowiek się odstresuje, wykrzyczy i jest ok. Co do filmiku: 1:33 kolega Grzesiu .
  20. Legia ma szansę powalczyć o 2 miejsce. Grupa w której mógł grać Śląsk nie jest jakoś wyjątkowo trudna. Dużo jest "no nameów".
  21. Po kompromitujących występach polskich klubów w Europie przyszedł czas na Ligę Mistrzów Zestawienie drużyn fazy grupowej Ligi Mistrzów: Grupa A: Manchester United Szachtar Donieck Bayer Leverkusen Real Sociedad Grupa B: Real Madryt Juventus Galatasaray Stambuł FC Kopenhaga Grupa C: Benfica Lizbona Paris Saint-Germain Olympiakos Pireus RSC Anderlecht Grupa D: Bayern Monachium CSKA Moskwa Manchester City Viktoria Pilzno Grupa E: Chelsea Londyn Schalke 04 Gelsenkirchen FC Basel Steaua Bukareszt Grupa F: Arsenal Londyn Olympique Marsylia Borussia Dortmund SSC Napoli Grupa G: FC Porto Atletico Madryt Zenit Sankt Petersburg Austria Wiedeń Grupa H: FC Barcelona AC Milan Ajax Amsterdam Celtic Glasgow Będzie ciekawie
  22. Polska piłka to dno i 100 metrów mułu... . WKS 0:5 Sevilla.... Dobrze, że rusza Liga Mistrzów. Juventus w grupie z Realem
  23. Nie miałem na myśli Windowsa 98 i wątpię, żeby ktoś ma jeszcze komputer o takich parametrach. W większości ludzi ma nadal Windows XP. Ja miałem komputer z procesorem Athlon XP 1.8 GHz (komputer kupiony w 2004 roku) i YouTube działał płynnie. Dopiero jak weszło HD (720p i 1080p to się filmiki zacinały). Teraz miałem zrobiony upgrade komputera (z konieczności, bo padł BIOS) i miałem wymienianą płytę główną, procesor, kartę graficzną i ramy. Po tych zabiegach YouTube nawet na 1080p nie zacina. Także konfiguracja komputera też ma wpływ na działanie YouTube. Nie kiedy to nie wina sprzętu, a np. zasyfionego komputera. Wysoki poziom defragmentacji, wirusy, śmieci, zbędne programy itp. itd. B. dobry program do usuwania śmieci z komputera to np. CCleaner i Eusing Free Registry Cleaner. Z komputerem jest jak z samochodem. Jak się dba. Tak się ma .
  24. U siebie grac taką kichę w pierwszych minutach meczu przy 12 zawodniku...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.