Treść opublikowana przez Skyliner89
-
a4 b5 1.6 prosze o jedną porade
Napisz jakie ma wyposażenie + wstaw zdjęcia. Bez tego trudno dokładnie określić ile Twoja Audi jest warta.
-
Piłka nożna
rb leipzig - vfb stuttgart II september 2013 1:0 frahn - YouTube
-
Abs
albo popsikaj kostki WD40
-
UWAGA na użytkownika Allegro Malgorzataa2
W niedziele zostałem przesłuchany. Dzisiaj im oddałem podrobiony olej MOTUL jako dowód rzeczowy. Sprawa jest w toku. Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich znajomych zostało oszukanych niech z tym idzie na Policje .
-
UWAGA na użytkownika Allegro Malgorzataa2
Dzięki Hugo. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem o tym wątku...
-
UWAGA na użytkownika Allegro Malgorzataa2
Pasowało by, żeby był widoczny dla każdego użytkownika forum. Ta firma jest od 1990 roku i takie wałki kręcą... . Coś się musiało stać, że Policja dzisiaj do mnie zadzwoniła.
-
UWAGA na użytkownika Allegro Malgorzataa2
Bo teraz Policja zbiera dokumentacje za rok 2012 i 2013. Gdzieś przeczytałem, że ta "firma" sprzedaje 70% podróbek, a reszta to oryginały. Niestety po fakcie. Niestety dobry opis, standard Allegro i 99,8% pozytywnych komentarzy uśpił moją czujność... . Zapewne chodzi Ci o te zdjęcia BMW-klub.pl • Zobacz temat - Oleje Motul- podróba?! Jest w ogóle taki wątek FAKE/ORI? Jakoś na niego nie trafiłem. Według mnie powinien być podwieszony.
-
UWAGA na użytkownika Allegro Malgorzataa2
Witam. Kupował ktoś oleje MOTUL od użytkownika Malgorzataa2 czyli Małgorzata Kocyła i Krzysztof Kocyła? Dzisiaj dostałem telefon od Policji i pytali się mnie czy kupowałem od tego użytkownika olej MOTUL. Jak się okazało. Ten użytkownik sprzedaje podrobione oleje MOTUL. Jak ktoś został oszukany to niech zgłosi to na Policje. Pozdrawiam
-
Piłka nożna
6 października -> Derby D'Polonia
-
Grand Theft Auto V
. Jesień się zbliża to akurat . Szkoda, że nie wykupią licencji na pojazdy.
-
Allegro-prowizje za sprzedaż
Dokładnie. Dla nich najważniejszy jest zysk. Co chwile jakieś podwyżki. Kupującego i Sprzedającego mają w d*pie.
-
Piłka nożna
Znowu sędziowie Nas okradli... Skur : https://www.youtube.com/watch?v=ks26374OXHM
-
Grand Theft Auto V
Kampania reklamowa jak podczas wyborów . Dobrze, że w V można latać samolotami. W IV niestety się nie dało, a to był wielki błąd. 17 września też wychodzi na PC?
-
Auto Dla Kobiety
Zawsze można kupić VW Golfa/Bora z silnikiem 1.9 SDI
-
Kurtki The North Face,Brugi-opinie
Posiadam kurtę North Face i bardzo sobie chwalę. Na jesień i zimę b. dobra
-
Auto Dla Kobiety
Ja na Twoim miejscu wybrał bym Forda Focusa I. Miałem okazje nim jechać. Silnik 1.8 TDCI. Bardzo wygodnie się jechało. Kierownica, biegi lekko chodzą i w dodatku silnik bardzo fajnie chodzi , a spalanie takie jak chcesz. Nawet i 5/6 litrów by spalił.
-
Piłka nożna
Jest moc :
-
Piłka nożna
Może w końcu coś wygrają The Reds
-
Piłka nożna
Szkoda, że w Polskiej kopanej, więcej emocji jest na trybunach niż oglądając mecz... . Przychodząc na mecz człowiek się odstresuje, wykrzyczy i jest ok. Co do filmiku: 1:33 kolega Grzesiu .
-
Co to za autko na tym teledysku:) ???
Volvo XC60
-
Piłka nożna
Legia ma szansę powalczyć o 2 miejsce. Grupa w której mógł grać Śląsk nie jest jakoś wyjątkowo trudna. Dużo jest "no nameów".
-
Piłka nożna
Po kompromitujących występach polskich klubów w Europie przyszedł czas na Ligę Mistrzów Zestawienie drużyn fazy grupowej Ligi Mistrzów: Grupa A: Manchester United Szachtar Donieck Bayer Leverkusen Real Sociedad Grupa B: Real Madryt Juventus Galatasaray Stambuł FC Kopenhaga Grupa C: Benfica Lizbona Paris Saint-Germain Olympiakos Pireus RSC Anderlecht Grupa D: Bayern Monachium CSKA Moskwa Manchester City Viktoria Pilzno Grupa E: Chelsea Londyn Schalke 04 Gelsenkirchen FC Basel Steaua Bukareszt Grupa F: Arsenal Londyn Olympique Marsylia Borussia Dortmund SSC Napoli Grupa G: FC Porto Atletico Madryt Zenit Sankt Petersburg Austria Wiedeń Grupa H: FC Barcelona AC Milan Ajax Amsterdam Celtic Glasgow Będzie ciekawie
-
Piłka nożna
Polska piłka to dno i 100 metrów mułu... . WKS 0:5 Sevilla.... Dobrze, że rusza Liga Mistrzów. Juventus w grupie z Realem
-
Strasznie zacina mi YouTube??
Nie miałem na myśli Windowsa 98 i wątpię, żeby ktoś ma jeszcze komputer o takich parametrach. W większości ludzi ma nadal Windows XP. Ja miałem komputer z procesorem Athlon XP 1.8 GHz (komputer kupiony w 2004 roku) i YouTube działał płynnie. Dopiero jak weszło HD (720p i 1080p to się filmiki zacinały). Teraz miałem zrobiony upgrade komputera (z konieczności, bo padł BIOS) i miałem wymienianą płytę główną, procesor, kartę graficzną i ramy. Po tych zabiegach YouTube nawet na 1080p nie zacina. Także konfiguracja komputera też ma wpływ na działanie YouTube. Nie kiedy to nie wina sprzętu, a np. zasyfionego komputera. Wysoki poziom defragmentacji, wirusy, śmieci, zbędne programy itp. itd. B. dobry program do usuwania śmieci z komputera to np. CCleaner i Eusing Free Registry Cleaner. Z komputerem jest jak z samochodem. Jak się dba. Tak się ma .
-
Piłka nożna
U siebie grac taką kichę w pierwszych minutach meczu przy 12 zawodniku...