Skocz do zawartości

patrykwasyl84

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    10
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez patrykwasyl84

  1. Dzięki! Moja biedniejsza od Twojej, ale pomału coś tam dziubie, 80tysi już nią zrobiłem i puki co nie zawiodla. Ja akurat wracałem z gór z rodzinką i już myślałem że Cię nie dogodnie jak się z kominów zakopcilo, ale zbytnio nie miałeś się gdzie rozpędzić bo zaraz zjazd. Twój kolor też bardzo ciekawy. Pozdrawiam i do następnego!
  2. Ładny ten Twój sedanik. Na żywca o wiele lepiej się prezentuje. Pozytywna reakcja na obwodnicy krk, takich ludzi lubię. Pozdrawiam
  3. Jeśli chodzi o navi to moim zdaniem nie ma co inwestować grubego siana w obecnych czasach. Jeżdżę na igo po modach mojego kolegi na 7" BLOW za 200zl i śmiga pięknie, dużo na adr także tunele fajnie odjeżdża itp. Mapy na tablet nie sa takie dobre. Korki można sprawdzić w Google, chociaż trucker bardziej wiarygodny no i CB. Koszt navi ż dobra karta SD 250zl w stosunku do 1500zl to jest różnica. Chociaż dla młodego taki 6000 na pewno dobry. Też zaczynałem na tomtom. Pozdro z Antwerpii Szofery
  4. Temat bardzo pomocny. Niestety też mi już 2prowadnice pekly w połowie, a w jednej sam ten zatrzask. Po stronie gdzie prowadnice pekly oparcie wyskakuje z zatrzaskow. Pytanie teraz czy jak jak reszta się polamie da radę jakoś wyciągnąć złamaną część żeby wprowadzić nowe prowadnice?
  5. Świetny Avancik! Stołki piękne, zamienilbym się z Tobą jak dla mnie to ta felga świetnie pasuje do tej budy.
  6. Przyłapany ostatnio w Plazie. Rzuca się w oczy
  7. Kolega Norbas dobrze Ci radzi ja kupiłem 16" stal, trochę zniszczone to odnowiłem, kasa poleciała, a teraz to nie jest to i tak będę zmieniał na jakieś alu. Dołóż troche siana i kup lepiej coś konkretnego
  8. Moim zdaniem jak zmieniać to tylko na skrętny! Tak jak mówisz różnica w kasie nie wielka, a efekt finalny o wiele lepszy i praktyczniejszy
  9. Napisz do Tomnika o co Ci chodzi i co potrzebujesz, to się dowiesz jakie żarówki masz zamówić wszystko ma ładnie opisane.
  10. Powinny pasować, dam znać na dniach Sam się do takich przymierzam, zrobiłem w b8 500 km na nich i są wygodne Sporty z b7 to porażka, zaraz plecy bolą, już wygodniejsze naleśniki są mimo niewielkiej regulacji Nie zgodzę się z tym, może masz coś z kregosłupem. Ja zrobiłem 1200km nic mnie nie bolało i uważam je za bardzo wygodne. Tak poza tym bardzo ładny sedan kolego
  11. Witam! Zauważyłem że na zimnym silniku obroty skaczą pomiedzy 900-1000 obrotów, jak już się silnik rozgrzeje jest ok i pracuje równo. Jaka może być przyczyna.?? Czytałem kiedyś gdzieś u kogoś w temacie moje audi o tym, ale za cholere nie mogę tego teraz znaleźć.
  12. Ilu już takich debili spotkało sie na drogach to kazdy co jeździ to wie. Pewnie nie jeden miał taką sytuacje, bo przecież jak "jedziesz ciężarówką 3km szybciej od drugiego to po co wogóle wyprzedzasz buraku, debilu itd." potem wjechać pod nos i w heble. Ludzie nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa. Dlatego cierpliwości Pany, spokojnego i bezpiecznego roku 2015 !!!
  13. Witam! Chłopaki jestem po obszyciu gałki i kolegi z forum i za cholere nie mogę założyć tego plastikowego piercienia co podtrzymuje mieszek do gałki. Co już mi wejdzie to z którejś strony odskakuje. Ma ktoś na to jakiś dobry patent?? bo nerwy mi już dzisiaj puszczaja.
  14. Piękna sztuka kolor i czarny pakiet zdecydowanie bardziej mi się podoba lustra bym dał w kolor, ale to kwestia gustu, i tak jest
  15. o kutfa! Szpetnie.. jeszcze na stronę kierowcy spadł.. ale dobrze że na pusto i najważniejsze ze się kolesiowi nic nie stało.
  16. Widziałem miał chłopak szczęście, też bym chciał od teścia taki prezent
  17. Ja koło magdeburga 2lata temu 100 euro za odległość bo tylko 30m było na A38 często jeżdze i trzeba uważać na prędkości bo tam pilnują, podobnie na A72, ostatnio mnie o 4 nad ranem zatrzymali bo wyprzedziłem robura(nie obrażajac chłopaków) pod górkę z 85 na licznika, a mam jeździć 80 30min wykładu i jakoś przeszło bez kary. Co do tego zakazu w polszy to nasze wspaniałe władze podpatrzyły z zachodu,tylko chyba kasy im było szkoda na tablice z godzinówką, chore. A ja cały tydz po kraju, 6razy obwodnica krk średnia przejazdu 70...
  18. Ja niestety miałem styczność z viatollami. Wyprzedzałem przed wrockiem bo jakiś kolo wanna pociskał całe 75km/h po autostradzie, z przodu pusto, za mna pusto to biore. Nie mineły 2 minuty po manewrze i są jak z pod ziemi, wjechali pod nos, hebel do 70 - 5pkt. i 50zł bo muszą reagować na takie ewidentne łamanie przepisów, tamowanie ruchu itp jako ze zrobiłem tego dnia juz 780km i zostało mi 15km do rozładunku powiedziałem co myślę o ich służbie, tej sytuacji i zachowaniu i tyle... teraz noga z gazu jak tam jadę bo paru chłopaków miało też spotkanie z wyjątkowo niesympatyczną blondyna z ITD, także życzę cierpliwości na tym odcinku Majstry
  19. I jak profesjonalnie zamontowana tablica rej na palecie, nie trzeba było dziur wiercic
  20. Ktoś kto nie widział pomyśli tym hakowcem tylko kontenery przerzuca, a to auto do każdej roboty Pablo zazdroszczę Ci tych wyjazdów na autodrom, też bym chciał spróbować.
  21. Siema! teraz dopiero zauważyłem ten wątek. Nie spodziewałem się na forum A4 ale bardzo miło W sumie jestem nowicjuszem Też śmigam już 9lat po całej EU i dużo po polszy czasami. MAŃkiem TGA 18.440, ponad bańkę najechane ale silnik po kapie także nawet lepiej ciągnie. Od 5lat z cysterną, kontenerami cysternami i wieloma rodzajami cystern z chemią i materiałami niebezpiecznymi. Troche tu chłopaków jeździ takze pewnie się gdzieś spikniemy. Ja spadam bo 45 się kończy i trzeba jeszcze do 22 podjechać. Pozdro
  22. No i chyba wezmę te 245... Dzięki za info. Pozdro!
  23. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 V1 225/45 R17 91 Y - właśnie ten model mnie interesuje, opinie ma też bardzo dobre, tylko właśnie nie wiem który rozmiar wybrać na 18".
  24. Jeździłem na tych ContiSportContact służbowym mercem parę razy na 17" feldze i powiem że byłem bardzo miło zaskoczony, na naszej A4 przy 180km/h w deszczu na prawdę pewnie się smigało, chociaż dużo czasu na goodyear-ach jeździłem i chyba u siebie się skuszę na te Assymmetric 2. ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- Majstry a na tej feldze rozmiar 245/40/18, bądź 235/40/18 opona Googyear Eagle F1 Asymmetric 2 latał ktoś.??? bo duża różnica w cenie miedzy rozmiarami,a tez nie chcę żeby były za bardzo naciągniete. Poprzedni właściciel założył jakieś chinole w rozmiarze 225/.... na których nie da się w deszczu jeździć, no i jak dla mnie to zbyt wąskie i felga za bardzo na zewnątrz. Pewnie ktoś ma tą felgę i te opony także z góry Dzięki za opinie!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...