Treść opublikowana przez pawkog
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 22:11_________________________________________________gregory, ile za zestawik ?
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
za tyle kasy za ten zamiennik to juz wydech zrobi cały 2,5".
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
Superspirnta ten zamiennik okolo 450 zł
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
Noo pokazali chlopaki haha :polew: Piotrek, trzeba było jechac do Tadla na Zblitowska Góre zrobił by ci profi to, u nas w klubie wszycy chlopaki porobili wydechu u niego i zadowleni Powinien zwiekszyc srednice a nie zmiejszyc to pokazał gosc klase chyba urwał Ci, ze 30 KM , ja mam downpipa 3 cale od the.wolfa i daje rade :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Dziwny dźwięk - czy to turbo blaszka ?
Jeśli dzwoni ten zaworek tylko zmiana go na "nowy" lub regenreacja turbiny / zmiana na inna mnie czeka ?
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Tez mam El-teka wydech od the.wolfa polecam Poziu ta tasma daje cos warta zakupu mam seryjke k03 i 3" downpipa owijac go powiedz ?
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
No super projekt, czekamy na kolektor i wykres Jakie wtryski ?
-
[1.8T 350KM] Problem z turbiną
a moze ma jakas szpere ? :naughty: a na pewno wzmacniane osiki przy takiej mocy Tutaj kolega Marek z Wawy ma ponad 300 km z 1,8t i jakos smiga na ośce w kombiaku link [url=http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=14261[/url]http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=14261
-
[1.8T 350KM] Problem z turbiną
no no nieźle musi zapinac :naughty: Jak kolego, amati88 ogarniesz autko to ciekawy jestem pojedynku z Markiem co ma tez 1,8t 300-konne w Pasku B5 Całkiem przyjemnie autko to a4 chodz siatex taki sobie Swoja droga za 15 klocków to pewnie po kosztach czesci odddali Jesli mozna prosił bym Cie amati88 o jakies fotki motoru
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Dobry temat panowie jest ktos z Tarnowa kto by udostępnił VAG-a na pare minut ?
-
[B5 AEB] Wartość ciśnienia oleju
auto jedziło cały czas na 0w40 przebieg prawie 200 tysi, zrobiłem cały rozrząd bo zaczął byc słyszalny łąńcuch wymieniłem tez łąńcuch i napinacz. niestety po wymianie dalej go słychac zwaszcza przy zchodzeniu z obrotów słyach brzęczenie... Bylem u róznych mechaników wiekoszosc mowila ze za żadki olej zmieniłem 4 dni temu na 10w60 vr1 valvoline. Gdzie czytałem chyba na streetracingu ze moze ucichnac, ale dzis po zmierzeniu ciśnienia oleju czuje ze pompa powiedziąła papa, i smok zapchany pewnie [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 20:49_________________________________________________kontynułuje temat, jako iz dzis zmieniłem pompe oliwy na zamiennik febi i moje poroblemy z dalej słyszalnym łancuchem dalej nie minęły jakie porady panowie co zrobic olej 10w40 vr1 valvoline nowa pompa nowy napinacz łańcucha i nowy łańcuch słychac brzdęk po zejsciu z obrotów (puszczenie gazu) przy zagaszaniu tez słyachac go
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Noo panowie działać prosze działać i widze was na zlocichu ! Bedzie mi miło zobaczyc dobra ekipe z A4 ! Pamiteajcie o "Kluby zainteresowane rezerwacją miejsc proszone o zgłoszenia - zdjęcia i opisy aut na e-mail: [email protected] " - jak najszybciej !
-
[B5 AEB] Wartość ciśnienia oleju
a ile pompa oliwy ktoś wymieniał, mozna na priv Dodam iż mechanik stwierdził ze ma jakis dodatek do oleju (Doktor?) który uszczelnia silnik i wycisza za 50 zł, mowil ze jesli chce sprzedac auto zeby go wlac ... Powiedział ze nie opłaca sie tego robic lepiej sprzedac auto ...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Panie i panowie zapraszamy 21.09 na zlot bedzie sie działo
-
[B5 AEB] Wartość ciśnienia oleju
dzis zmierzyłem okazało sie ze na wolnych na 'zimnym" okolo 70 stopni miał 2 bary na rozgrzanym na wolnych 1,5 bara a przy 3-4 tysiacach pona 3 bary Moje pytanie czy te wartosci sa ok ? Czy brac sie za wymiane pomy oleju czy tez jak doradził mechanik "ożenic auto" Dodam iz mechanior krzynał sobie za wymiane pompy okolo tysiac złotych gdzyz jak stwierdził potrzebe jest wyciaganie silnika i pewnie tez skrzyni :/ Prosze o pomoc
-
Alternatywa dla katalizatora
Ja dam sobie spokój z rurka Kupiłem cały wydech od pana the.wolfa goszczacego takze na tym forum, kata wywaliłęm rzecz jasna i mam teraz down-pipe: 3" reszta przelot na 2 tłumikach 2,5" całosc kwasowa Dzwięk fajny, zdecydowanie auto lepiej sie wkręca, minus to zapach wachy po zgaszeniu auta jak
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
No nie jest daleko kepasa Co do projektu dowiedziałem sie ze program maja dostaczany przez Marka Staszewskiego (masters tuning). Narazie robie wydech, potem chip
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
Witam, a ktos moze słyszał lub chipował autko w firmie project xs z krakowa ?
-
[B5 AEB] Opiłki aluminum w oleju - pomocy
ten tańszy bo masz 150 kucy w 180 jest zmienne i 225 km
-
Alternatywa dla katalizatora
Witam, panowie dostałem oto takiego maila od fimy/sklepu, w której autor tematu zakupił wstawke: Jakies rady ?
-
[B5 AFN] Pękł mi przewód hamulcowy
kolo 30 zł zamiennik u mnie tez tak popękane były do tego zepsuł mi sie czujnik abs od tej naprawy
-
[B5 AEB] Wymiana katalizatora na rure
Ja zamówiłemm w tym sklepie. NIE maja w magazynie, maja zamówic u producenta, czas oczekiwania 3-4 tygodni. Ja czekam U innych dystrybutów SuperSpirnta tez brak na stanie tej ruki i nie odpowiadaja na maile czy beda mieć ....
-
[B5 AFN] Pękł mi przewód hamulcowy
u mnie tez dzis pęknał przewód z lewej strony (kierowcy idacy do zacisku) ten gumowy. Nacisnałem mocniej hamulec i wpadł w podłoge... Dzis sobota to musze pozostawic do poniedziałku auto same sobie :( warto czasmi sprawdzic przewody....
-
[B5 AEB] BOV DV do 1.8T warto czy nie warto ?
USA, UK, czasmi na allegro spotykany po 400-500 zł
-
[B5 AEB] Wymiana katalizatora na rure
Witam, panowie gdzie mozna kupic taka rure w miare normalnych pieniadzach nie (900-1000 zł jak na jedne z witryn ) prócz sklepu sklepmoto.pl - gdyz ten oto sklep nie posaida w magazynach i sprowadzaja tylko z włoch czas oczekiwania do 6 tygodni :confused4:, a ja juz chce poczuc dziwięk odrzutowca :evil: