Treść opublikowana przez pawkog
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
Tym....
-
[B5 AEB] Grzechotanie z okolic turbiny przy schodzeniu z obrotów
U mnie w AEB tez dzwoniło zaczęło przy 190 tys. Wszycy mechanicy stwierdzili ze dzwoni łańcuch! Wymieniłem łańcych i napinacz - dzwonienie nie ustało. Większość opisanych tutaj przypadków to niestety dzwoniący zawór WG w naszych trubinkach. Przy schodzeniu z obrotów np przy hamowaniu silnikiem, lub przygazowaniu na luzie... Najlepiej wymienic na K03s ew regeneracja
-
[B5 ADP] Problem z uruchamianiem silnika / wymiana pompy paliwa
Mozesz opisać jak wygląda ten klucz ?
-
[B5 AEB] Szumiąca turbina
u mnie tez dzwoni, ciekawe jak ma to wpływ na moc... musze sie za to wziąc jak tylko sie troche ocepli, kupie całą turbine i podmienie strone gorącą...
-
[ALL B5] stozek do 1.8t
seryjna pucha wystarcza do +300ps wiec bez sensu stozek chyba ze masz kase na przepływki
-
Alternatywa dla katalizatora
czym mierzyłęś ?
-
[B5 AEB] Problem z turbiną
pewie sie kończy turbinka
-
[B5 AEB] Stukot w silniku 1.8 T
a moze zaworek talezyk od WG w turbinie Ci słychac przy schodzeniu z obrotów ?
-
[B5 AEB] Olej w dolocie - czy to koniec turbo ?
lub regeneracja turbiny lub zmiana na gęstrzy (byle nie za gęsty-minerał) bedzie mniej ubywało...
-
[B5 ADP] Castrol Magnatec 10w40 na Valvoline 10w40
pamietaj kolego tylko valvoline sie liczy tutaj test olejow na streecie kiedys byl, moze juz go widzieliscie ? http://www.animegame.com/cars/Oil%20Tests.pdf
-
[B5 AEB] Gdzie podłączyć wskaźnik doładowania ?
a byl na allegro za 7 koła ? pod 310 ps.. z 2 mapami o ile pamietam
-
[B5 AJL] Produkty Samco
Kupuj Inlet-pip, ja mam go mam
-
[ALL B5] Wskaznik EGT
koledzy na e-bay.com szukajcie tych dedykowanych obudów w usa, ja w pasku takie mam VDO i jestem zadowlony
-
[B5 AEB] Gaśnie przy starcie
tak
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Gdzies sie doczytalem ze AEB ma kute chyba tutaj na forum? Kiedys jeden mechanik powiedzial mi, ze tłoki wszytkie auta z turbo seryjnie maja kute prawda czy fałsz ?
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
gregory - czy wpięcie MBC do AEB z seryjna mapa zapłonów i regulowanie nim wywoła wejście w tryb awaryjny silnika i obcięcie doładowania ? Czy jest sens na seryjnym sterowniku powiedz ?
-
Alternatywa dla katalizatora
temat odnosi sie do silnika 1.8T AEB !!
-
[B5 AEB] Temperatura silnika
to pewnie termostat
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
Mi sie nie podoba troche ten kąt i ten spaw, sam spawam i tak "ożyganego" spawu to dawno nie widziałem, szczerze to ja bym ich pogonił z taka robote i kazał wygiac to z jednego kawałka rury, cena raczej srednia sait płacił o ile dobrze pamietam 200 zł za podobna rurke. Chodz ktos powie ze nie ma wygladac to ma jechac itd
-
[B5 AEB] Opiłki aluminum w oleju - pomocy
sa zamienniki trzeba szukac :szukaj: :naughty:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Dziękuje, za mile przyjecie, niestety nie moglem dzis długo pozostac, ale przez te pare którkich chwil widziałem ze jestescie OK Na następnym spocie tez na pewno sie pojawie panowie, a co powiedzie na wspólny spot Tuning Team Tarnow ? Może kolega saints cos wam powiedział o wspólnym spocie czy raczej jestescie na nie ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja wpadne, jeśli moge ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Panowie ma ktoś VAG ? Potrzebuje złacze diagnostyczne w aucie na 3 kable !
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
mi sie wydaje ze kanalizacyjna np 110 fi od muszli, bedzie jeszcze lepsza, bo wiesza srednica no i wiecej kuni ! :kox:
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
max moment przy 1000 obr ?! :naughty: :kox: