Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TrollGun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TrollGun

  1. TrollGun odpowiedział(a) na rysiu2006 temat w 1.8
    Jak puszcza oring przy chłodniczce oleju to wyciek zdecydowanie widać Przetestowane.
  2. Jednak ograniczony budżet na samochód, zwłaszcza, że kupiłem jeszcze kilka innych gratów Jeśli trwałość będzie słaba, to o tym napiszę i kierownica pojedzie do obszycia ---------- Post dopisany 28-06-2014 at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 17:03 ---------- Po dwóch miesiącach kierownica nic nie straciła na wyglądzie, ręce też się nie brudzą. Także, jeśli ktoś nosi się z zamiarem odświeżenia swojej, polecam system Lederzentrum. ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ---------- W weekend ja i mój samochodzik odwiedziliśmy Szkołę Jazdy Michała Kościuszko w celu nauki bezpiecznej jazdy Świetna sprawa i super zabawa, zimowy parking pod hipermarketem to pikuś
  3. Ja kupiłem zestaw lederzentrum za 35zł w małych buteleczkach, wystarczyłoby spokojnie na 5 kierownic. Tylko nie wiem jak z dostępnością innych kolorów niż czarny.
  4. Chwilowe bezrobocie wyszło Ci na dobre
  5. W Krakowie jest sklep Shiningcar na ul. Długosza.
  6. Panowie detailerzy. Czy pianownica PA da radę na myjce k2.01?
  7. Dokładnie, a trzyma się na spinkach i uchwytach przewodów.
  8. Od miesiąca jeżdżę na malowanej przez siebie kierownicy i póki co nic się nie wyciera i rąk nie brudzi.
  9. To nie wiem, jak miałoby to zagrażać mojemu życiu, ale w porządku.
  10. Nic. Można było zrozumieć z mojego posta, że jeżdżę na standardowych śrubach z dystansami.
  11. Dystanse leżą na półce, jesli to masz na myśli, a dokręcenie śrub sprawdzam.
  12. Witam! Musze kupić dłuższe śruby pod dystanse i nie wiem jakie kupić, kule czy stożki. Wyczytałem na forum, że każda oryginalna felga AUDI jest pod kulę, ale w moich avusach (17/7", et38) gniazdo wyraźnie ma kształt niezaokrąglony, różniący się od oryginalnych 15", tak jakby właśnie pod stożek. Na razie jeżdżę na kulach i nic się złego nie dzieje. Ktoś doradzi?
  13. Zajrzyj do mojego wątku, u mnie siedzą Eibachy -30 Zawieszenie to 1BA, felgi 17/7 i opony 205/50
  14. Tam cenowo Tesla wypada porównywalnie do Mercedesa E czy BMW 5, wielkość i wyposażenie podobne. Do tego właściciele elektryków mogą liczyć na szereg przywilejów, więc nie dziwne, że Tesle są popularne
  15. Posprawdzaj wizualnie wahacze, jak będzie wybity, od razu to zauważysz
  16. U mnie skrzypi wybity górny wahacz właśnie przy manewrach parkingowych.
  17. Dobre parę lat temu wisiał taki RS6+ na allegro za ponad 200 000zł, tak mi się marzył, że aż w totka grałem
  18. ---------- Post dopisany 18-04-2014 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 14:17 ---------- Kupiłem kierownicę trójramienną w średnim stanie. Poduszka ładna, ale skóra na obręczy wytarta na 75% obwodu. W takim stanie nie zamontowałbym jej do swojego auta, dlatego kupiłem zestaw do malowania skóry. Kierownicę wyczyściłem, przetarłem rozpuszczalnikiem, nałożyłem dwie warstwy farby i na to dwie warstwy utrwalacza. Efekt zadowalający, teraz wyglądem pasuje do stanu wnętrza mojej A4
  19. B5 1.6 AHL. Odkąd liczę, przejechałem 3389km i spaliłem 279l benzyny, co daje średnią 8,23l/100km. Większość na zimówkach 15", część na zimówkach 17" i ostatnie dwa tankowania na 17" letnich. Jazda 75% drogi krajowe 25% miasto, bo do miasta mam rower. Średnią na letnich mam póki co poniżej 8l
  20. Za komplet dwóch tarcz?
  21. A jaki mniej więcej jest koszt przetoczenia tarczy? Po zabiegu lepiej wymienić klocki czy spokojnie można zostawić stare?
  22. Panowie, szukam dobrego i taniego sklepu motoryzacyjnego na terenie Krakowa. Możecie coś polecić? Potrzebuję komplet filtrów
  23. Ja pompuję 2,4 na przód i 2,2 z tyłu, przy czym jeżdżę przeważnie sam. Najlepiej co jakiś czas kontrolować jak zużywa się opona. Boki mocniej zużyte - dopompować, środek - upuścić.
  24. Bangla, bangla. Piękna robota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.