Treść opublikowana przez TrollGun
-
Brak Oleju
Jak puszcza oring przy chłodniczce oleju to wyciek zdecydowanie widać Przetestowane.
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
Jednak ograniczony budżet na samochód, zwłaszcza, że kupiłem jeszcze kilka innych gratów Jeśli trwałość będzie słaba, to o tym napiszę i kierownica pojedzie do obszycia ---------- Post dopisany 28-06-2014 at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 17:03 ---------- Po dwóch miesiącach kierownica nic nie straciła na wyglądzie, ręce też się nie brudzą. Także, jeśli ktoś nosi się z zamiarem odświeżenia swojej, polecam system Lederzentrum. ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ---------- W weekend ja i mój samochodzik odwiedziliśmy Szkołę Jazdy Michała Kościuszko w celu nauki bezpiecznej jazdy Świetna sprawa i super zabawa, zimowy parking pod hipermarketem to pikuś
-
Renowacja skóry na kierownicy
Ja kupiłem zestaw lederzentrum za 35zł w małych buteleczkach, wystarczyłoby spokojnie na 5 kierownic. Tylko nie wiem jak z dostępnością innych kolorów niż czarny.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Chwilowe bezrobocie wyszło Ci na dobre
-
Konserwacja opon
W Krakowie jest sklep Shiningcar na ul. Długosza.
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Panowie detailerzy. Czy pianownica PA da radę na myjce k2.01?
-
Wygłuszenie komory silnika polift
Dokładnie, a trzyma się na spinkach i uchwytach przewodów.
-
Renowacja skóry na kierownicy
Od miesiąca jeżdżę na malowanej przez siebie kierownicy i póki co nic się nie wyciera i rąk nie brudzi.
-
Śruby - Kula czy stożek
To nie wiem, jak miałoby to zagrażać mojemu życiu, ale w porządku.
-
Śruby - Kula czy stożek
Nic. Można było zrozumieć z mojego posta, że jeżdżę na standardowych śrubach z dystansami.
-
Śruby - Kula czy stożek
Dystanse leżą na półce, jesli to masz na myśli, a dokręcenie śrub sprawdzam.
-
Śruby - Kula czy stożek
Witam! Musze kupić dłuższe śruby pod dystanse i nie wiem jakie kupić, kule czy stożki. Wyczytałem na forum, że każda oryginalna felga AUDI jest pod kulę, ale w moich avusach (17/7", et38) gniazdo wyraźnie ma kształt niezaokrąglony, różniący się od oryginalnych 15", tak jakby właśnie pod stożek. Na razie jeżdżę na kulach i nic się złego nie dzieje. Ktoś doradzi?
-
eibach - 30 mm - ktoś posiada ?
Zajrzyj do mojego wątku, u mnie siedzą Eibachy -30 Zawieszenie to 1BA, felgi 17/7 i opony 205/50
-
MCS - relacje
Tam cenowo Tesla wypada porównywalnie do Mercedesa E czy BMW 5, wielkość i wyposażenie podobne. Do tego właściciele elektryków mogą liczyć na szereg przywilejów, więc nie dziwne, że Tesle są popularne
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Posprawdzaj wizualnie wahacze, jak będzie wybity, od razu to zauważysz
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
U mnie skrzypi wybity górny wahacz właśnie przy manewrach parkingowych.
-
Glinka, zestaw 3M co jeszcze?
- Moje prace
Dobre parę lat temu wisiał taki RS6+ na allegro za ponad 200 000zł, tak mi się marzył, że aż w totka grałem- [B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
---------- Post dopisany 18-04-2014 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 14:17 ---------- Kupiłem kierownicę trójramienną w średnim stanie. Poduszka ładna, ale skóra na obręczy wytarta na 75% obwodu. W takim stanie nie zamontowałbym jej do swojego auta, dlatego kupiłem zestaw do malowania skóry. Kierownicę wyczyściłem, przetarłem rozpuszczalnikiem, nałożyłem dwie warstwy farby i na to dwie warstwy utrwalacza. Efekt zadowalający, teraz wyglądem pasuje do stanu wnętrza mojej A4- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
B5 1.6 AHL. Odkąd liczę, przejechałem 3389km i spaliłem 279l benzyny, co daje średnią 8,23l/100km. Większość na zimówkach 15", część na zimówkach 17" i ostatnie dwa tankowania na 17" letnich. Jazda 75% drogi krajowe 25% miasto, bo do miasta mam rower. Średnią na letnich mam póki co poniżej 8l- Przetoczenie tarcz hamulcowych.
Za komplet dwóch tarcz?- Przetoczenie tarcz hamulcowych.
A jaki mniej więcej jest koszt przetoczenia tarczy? Po zabiegu lepiej wymienić klocki czy spokojnie można zostawić stare?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, szukam dobrego i taniego sklepu motoryzacyjnego na terenie Krakowa. Możecie coś polecić? Potrzebuję komplet filtrów- Jakie ciśnienie ?
Ja pompuję 2,4 na przód i 2,2 z tyłu, przy czym jeżdżę przeważnie sam. Najlepiej co jakiś czas kontrolować jak zużywa się opona. Boki mocniej zużyte - dopompować, środek - upuścić.- Moje prace
Bangla, bangla. Piękna robota - Moje prace