Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Właśnie nie bardzo - zawsze wolałem bardziej smukłe kształty Ale może z wiekiem przychodzi ochota na lochę ...jadę na miasto coś wszamać. Wrócę za godzinkę... ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ---------- dołącz do społeczności :polew: Na NK mam konto - kontakt do starych znajomych jest (wystarczy).
  2. Nie będzie RS Avanta... B6 Avant ----> B8 Avant. http://cargusta.com/images/large/Audi-B8%20RS4%20Avant-53-large.jpg Pomarzyć można... może za 10 lat Sepang ... Bartek dasz radę w takim czymś widać Cię Chyba nazwiska Ci się poyebały... Szewczyk a nie Kulczyk... ależ gdzie Bartku ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- na facebooku dużo kont masz No właśnie nie mam żadnego - i niech tak zostanie
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I to jest Panie najlepsza droga do rozwalenia gniazda w zwrotnicy - potrzebny zestaw odpowiednich narzędzi...
  4. Nie będzie RS Avanta... B6 Avant ----> B8 Avant. http://cargusta.com/images/large/Audi-B8%20RS4%20Avant-53-large.jpg Pomarzyć można... może za 10 lat Sepang ... Bartek dasz radę w takim czymś widać Cię Chyba nazwiska Ci się poyebały... Szewczyk a nie Kulczyk...
  5. Nie będzie RS Avanta... B6 Avant ----> B8 Avant. http://cargusta.com/images/large/Audi-B8%20RS4%20Avant-53-large.jpg Pomarzyć można... może za 10 lat Sepang ...
  6. Dobrze wyposażona ale cena a w szczególności w odniesieniu do przebiegu - szału nie robi.
  7. Nie będzie RS Avanta... B6 Avant ----> B8 Avant.
  8. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do jakiego zawieszenia? Po Twoim setupie wnioskuję że odpowiednie będą z przeznaczeniem dla 1BV... 8E0 407 506 C, 8E0 407 510 C. wielkie dzięki czy mógłbym jeszcze prosić na lewą stronę 8E0 407 505 C, 8E0 407 509 C. ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- To się okaże jak przyjedziesz...
  9. Cycku - to jest 2L ...a resztę znam już na pamięć Niektóre to niezłe wyjeby
  10. Misano na fotkach i na żywo wygląda zupełnie inaczej - jeśli krwisty to raczej Misano właśnie.
  11. W Pasku lada chwila będę to montował... Jeśli chodzi o B6 to wiem, że Kobra coś w tym kierunku modził ale nie wiem na jakim etapie prace są obecnie...
  12. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nauczony doświadczeniem odpowiadam... dobry wybór (między AM a ori wbrew powszechnej opinii jest jednak różnica). ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- Ja nie wiem nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz - skrzynia kiepsko chodzi już od jakiegoś czasu a Ty wchodzisz w mody i teraz jeszcze zawieszenie.
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak - właśnie górne wahacze był inne dla 1BV. Co ciekawe w B7 nie było już podziału - stosuje się jedną wersję (i jest to to samo co 1BV z B6). Czyli kupując ten zawias obniżający s-line to muszę wahacze też wymienić w takim przypadku? A jak zapodam same sprężyny i amortyzatory? Nie musisz wymieniać nic więcej - komplet gratów dla 1BV powodował dodatkowe usztywnienie auta. Tobie zależy tylko na obniżeniu więc...
  14. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Możesz brać Lemforfera ale jeśli nie żal Ci kasy - kup ori.
  15. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak - właśnie górne wahacze był inne dla 1BV. Co ciekawe w B7 nie było już podziału - stosuje się jedną wersję (i jest to to samo co 1BV z B6). Ląduję w PL 5 lipca i już zostaję
  16. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E0 407 151 M - nośny wahacz akurat nie ma znaczenia pod jakie zawieszenie (tylko górnych się to dotyczy). Ten sam jest dla lewej i prawej strony (...bo chyba nie chodziło Ci o banana?).
  17. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do jakiego zawieszenia? ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- Do jakiego zawieszenia? Po Twoim setupie wnioskuję że odpowiednie będą z przeznaczeniem dla 1BV... 8E0 407 506 C, 8E0 407 510 C.
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co to dokładnie jest?? Wentylacja postojowa no ok ale jak to działa ?? Zajrzyj na ostatnie 2 strony w temacie o B8 wrclaguny.
  20. Wymieniasz wtyczkę na prawidłową a kable używasz oryginalne...
  21. 1. Zgodnie ze schematem z pierwszego postu. 2. ...do dowolnej. 3. Wyjmaki do pinów albo spinka do włosów (cokolwiek co da się wsadzić w kostkę i ścisnąć listki blokujące piny). 4. To funkcja alarmu - połączenie między MK i radiem. Jak wywalisz radio gdy alarm jest uzbrojony - włączy się syrena. 5. Da się bez wywalania deski rozdzielczej
  22. Kabel w ASS ma 2,5mm - w BOSE 4mm. Ale zostawiłem tak jak było i nie mam z tym systemem, żadnych problemów.
  23. ...ale teoretyzując - jak podłączysz zgodnie ze schematem i zakodujesz EQ podłączając masę pod odpowiedni pin to musi grać tak samo bo dlaczego nie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.