Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bartek nie narzekaj - ja tak od 2 lat zapierdzielam i to w jakim sniegu... jak odsapniesz i będziesz miał części dla mnie to daj znać fotela nie dałem rady jeszcze rozebrać bo nie mam gdzie, w razie czego będę dzwonić. Jak byś miał 30min na logi to też daj znać bo coś mi się pieprzy w motorowni:hi: MCE powinien dojechać jutro - jeśli listonosz go przyniesie to możemy się umówić po południu (3.0 MPI zablokował mi kanał więc i tak stoję z robotą).
  2. Bartek nie narzekaj - ja tak od 2 lat zapierdzielam
  3. Robi się OT - przenosimy się z tą dyskusją na PW.
  4. Zainstalować dodatkowy przekaźnik - w dziale warsztat masz DIY wrclaguny na ten temat. ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Podaj mi na PW VIN Twojego auta.
  5. Z tego co pamiętam sygnały są podłączone identycznie.
  6. Jak zdążę odpowiednio wcześnie wrócić z Warszawy to spróbuję wlecieć
  7. ogarnięty działa działa Bartek dzięki NP
  8. AH to moduł HIGH a więc obsłuży zarówno pamięć jak i składanie lusterek. ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- Moduł AJ nie będzie się komunikował z Twoimi pilotami (nie będzie działać zdalnie sterowane centralnego zamka). AR powinieneś zmienić na BC lub BD. Sterowniki z B7 będą działać w B6.
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tu musi sie wypowiedzieć ktoś z wyższym wykształceniem w dziedzinie kabelkologii mam srednie:grin::grin: Puma czytaj i działaj ja musze spadaćhttp://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b7-bkn-wymiana-kierownicy-4-ramiennej-multi-r8-tt-multi-fotostory-33090/ ja też ale wiele mi do ciebie brakuje. Dobra zabieram się za to muszę takie piny poszukać pierw jeszcze. Ale przecież nie masz zakładać nowych tylko poprzekładać te które obecnie w kostce są... Skończę Paska i jak nie będziesz miał jeszcze rozpiski to zrobię... ...a Ty w tym czasie zaopatrz się w wyjmak albo spinkę do włosów
  10. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tu musi sie wypowiedzieć ktoś z wyższym wykształceniem w dziedzinie kabelkologii Domin zaraz to rozpisze.
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak kolorowe to mamy winowajcę
  12. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jest bardzo dobre pytanie
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no jak nie jak tak:decayed: Domi daj cenę na PW
  14. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak jak napisałem - albo moduł j**nięty albo wiązka (mogłeś poprosić Marka żeby wysłał Ci jeszcze jeden moduł razem z taśmą). Wyciągnij poduchę i obejrzyj jeszcze raz kable MF - bardzo łatwo je poduszką rozwalić jeśli poprawnie nie umieściłeś wiązki w profilach...
  15. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi się przyciski na kierownicy zapaliły od razu po założeniu bez kodowania i nawet mogłem od razu przygłośnić i przyciszać muzykę Obstawiam taśmę albo wiązkę Taśmę już wymienił. ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- Nie ma ktoś na sprzedaż MCE "F" ?
  16. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to jeśli poprawnie zakodowałeś, zostaje moduł albo coś z wiązką MF jest nie tak.
  17. Nie musisz bo masz radiowy zegar - widocznie moduł odbiorczy padł (jak zwykle). 4B0 919 145 B - 167zł ---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- Ew. wejdź do zegarów i zerknij w adaptacjach na kanał 19 - jeśli jest 0 to go wykodowano. Powinna tam być zakodowana wartość 20.
  18. Do zobaczenia w lutym fany
  19. Zegarka nie trzeba ustawiać - sycnhronizuje się sam. Podeślij mi wlepę to zobaczę czy jest w wyposażeniu.
  20. Grubo Grzesiu - chyba z miesiąc to musiałeś pisać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.