Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z literką L to MCE - on nie ma nic wspólnego z pakietem oświetleniowym. Chodzi o MK - trzeba podłączyć fejs i sprawdzić co masz.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Wbij wartość 255 na kanale 62 w adaptacjach.
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Przypomnij się jutro ok. południa...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To już prościej będzie założyć to w fabryczny sposób. Czyli jak?Poproszę info na PW Najpierw mi podaj jaki masz MK - zobaczymy czy obsługuje pakiet na nogi.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To już prościej będzie założyć to w fabryczny sposób.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
MK bardzo często jest nieprawidłowo zakodowany - nie ma to większego wpływu na jego pracę. Po prostu zakoduj go zgodnie z wyposażeniem i ustawieniami, które chcesz mieć.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Czy ktoś z Was używa Nokii E6? U mnie ten telefon nie może znaleźć BT Q (wcześniej na E52 wszystko śmigało bez problemu).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W przedświątecznym natłoku zajęć nie było kiedy wlecieć Bartku - nadrobię po nowym roku
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to widzimy się w niedzielę - jeśli nie będzie czasu na lusterko to chociaż silnikowi się przyjrzymy...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To nie prędkość ma znaczenie przy notlaufie tylko obroty... W niedzielę powinienem mieć wreszcie trochę czasu.- Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Wyślij - sprawdzę.- [A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Ogarnęliście sprawy z kabelkiem?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
LOL - to mr.mark1 i HiRide śmigali moim autem po WRZ Ja siedziałem w garażu i pracowałem nad skrzynią Mariusza...- Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Nie da rady - silniczek w drzwiach kierowcy jest potrzebny aby obsłużyć funkcje pamięci. Nie ma osobnej wiązki do pamięci - zakładając że kupisz fotel wyposażony w odpowiedni sterownik, brakująca część to element wiązki centralnej (zatem jedyne wyjście to ręczne dołożenie brakujących przewodów).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeśli widziałeś Audi to tak - jeśli ktoś szedł piechotą, to nie ja.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na pieszo to chyba nie ja... Do wozu miałem z bloku może z 30m.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to tam nie mogłem naparzać z torbą - po 22 wychodziłem z Wigilii u rodzinki i odwoziłem dziadków na Wojska PL... Potem na chatę i "Prawo Agaty"- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Noooo... Idę bo ominie mnie kolejka i karniaki będą- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wczoraj chyba widziałem Ciebie w godzinach coś koło 22 W WRZ? Mogłem wracać z "Wigilii" No w PWR z torbą sobie dreptałeś byłem tam na blokach a później jechałem powoli i szukałem Twojego : Audi: Hmm - o 22 to mogłem być gdzieś na blokach Wojska Polskiego albo wychodzić z bloków na 17 Dyw. Piechioty...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wczoraj chyba widziałem Ciebie w godzinach coś koło 22 W WRZ? Mogłem wracać z "Wigilii"- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...u mnie dokładnie odwrotnie - po przebudzeniu spróbuję zejść do garażu (w końcu ).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zdrowych i Wesołych... Drugi dzień piję - do zobaczenia na następnym spocie- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
God damnnnnn- Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Niestety nie - nie mogłem się do gościa dodzwonić. Będę próbował zaraz po świętach. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00