Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Coś z radiatorem. Na 12V postojówki dałem swego czasu 25W 47om.
  2. Nie ma 100% potwierdzenia. Całość pasuje PNP ale potrzebna jest także taśma i moduł kolumny kierowniczej z B7. Na koniec podmiana adaptera poduszki (w B7 jest 4 pinowy - trzeba przełożyć piny). Jak się zdecydujesz - daj znać, potrzebne graty mam. mhm rozumiem. Tak gdybam i ew planuje mody z wyprzedzeniem. Ale jeśli nie ma 100% potwierdzenia to chyba odpuszczam Rozsądnie
  3. I tak wywalają błąd. Zresztą... zadzwoń do sprzedającego i poproś o zapewnienie, że nie wywali błędu (zobaczysz co Ci powie ).
  4. Nie ma 100% potwierdzenia. Całość pasuje PNP ale potrzebna jest także taśma i moduł kolumny kierowniczej z B7. Na koniec podmiana adaptera poduszki (w B7 jest 4 pinowy - trzeba przełożyć piny). Jak się zdecydujesz - daj znać, potrzebne graty mam.
  5. Niesamowita historia... Super, że udało się odzyskać to śliczne auto (to rzadkość). Teraz możesz odsapnąć
  6. Niestety nie - będzie błąd na DIS (chyba, że wstawisz w obwód zasilania dodatkową żarówkę lub rezystor).
  7. PM = przeciwmgielne. Myślałem, że chodzi o palniki zamiast żarówek H11 - jak odpisałeś doczytałem, że mowa o reflektorach (w każdym bądź razie, test wygląda tak samo - skoro nie ma zakłóceń, dobrze wybrałeś).
  8. To włącz radio i na to odpal PM... a co to ? skrót to modulacja fali czy coś, a jak to włączyć ? Włącz radio i odpal HID-y - jeśli nie będzie zakłóceń, jest OK.
  9. Wydaje mi się, że nie. Powiem Ci jak odzyskam dane z dysku, który mi padł (mam je dostać przed końcem roku).
  10. To włącz radio i na to odpal PM...
  11. Kup jakiegoś porządnego MOLL-a i będzie spokój na lata
  12. L = HIGH, jest git. ---------- Post dopisany at 05:26 ---------- Poprzedni post napisany at 05:26 ----------
  13. Tak ale u Ciebie to wystarczy śrubokręt - u Daniela był VCDS potrzeby a odmówił posłuszeństwa...
  14. Z tego co pamiętam, to repliki...
  15. Jak zostanie to mamy klubowe stanowisko do poziomowania przednich świateł
  16. ...nie, fotochromy nie ruszone - w tygodniu się tym zajmę.
  17. Jak podłączałeś kable to skorzystałem z okazji, że nie patrzysz i skopiowałem błędy z jego sterownika silnika do Twojego ..chyba się udało bo na starej A2 V8 ładnie leciało. A jak tam Twój klekot?
  18. Huligan - mazał po ścianach parkingowych!!! Ja się pytam, kto Ci pozwolił!!!
  19. Dokładnie tak jest - bodajże chodzi o to, że przy kolizji masz pierwsze uderzenie do przodu (1-nabój), następnie walisz o fotel i znów lecisz do przodu (i tutaj ma zadziałać 2-gi strzał). ...generalnie poduszka 2-nabojowa to ewolucja w stosunku do 1-nabojowej. 1 nabojowa też spełni swoje zadanie tylko, że tutaj siła wybuchu i ilość ładunku są specjalne dobrane (dopasowane). Chodzi mi o to, że wybuch poduszki 1-nabojowej w porównaniu do detonacji tylko jednego z dwóch ładunków w poduszce 2-nabojowej ma zupełnie inne "parametry" (a przynajmniej tak przypuszczam). I teraz pytanie co lepsze - czy zakładając, że poduszka z B7 zadziała w B6 to teraz jak lepiej ją podłączyć... Podpinając tylko jeden zapalnik, czy mostkując kable i tym samym w przypadku kolizji wyzwolić oba na raz (tutaj się boję, że może dojść do rozerwania poduszki ale to znów moje spekulacje). Dzwoniłem do gościa - jeszcze nic nie wie (mam zadryndać znów, w tygodniu).
  20. Slo - BT może między świętami zrobimy?
  21. Miło było poznać... no i "dizel" podnoszący V8 - widok bezcenny
  22. Będzie komp Gdzie się spotykamy - bo ja najpierw śmigam do M1... Myślę, że za godzinę wyjadę.
  23. Możesz spokojnie brać Q. Winaczako - ja na Poznań uderzam jutro o 9:00 więc przed Twoim wyjazdem możemy się spiknąć na Szwajcarskiej w M1. Jak coś to dzwoń: 691 643 630. Dopiszcie mnie do listy spotowej... Slo - jeśli się wybierasz to Twoje też ogarniemy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.