Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Mnie jeszcze cieszy, że worka nie rozjebało (bo tego się boję przy strzale od razu na 2 zapalniki). Pytanie zatem czy w układ był wpięty tylko jeden nabój czy dwa. Jutro wieczorem sprawa się wyjaśni.
  2. może gdzieś podpadłem Osz, k**ew - dopiero zauważyłem... Coś przeskrobał? Rano chyba było normalnie ... nie wiem ... może za mało na forum jestem Dzwoniłem do Hugo - zajmie się tym po powrocie do domu. Jutro planujemy wyjazd do Pozka na zakupy świąteczne więc jak zorganizujecie spota to wpadniemy.
  3. może gdzieś podpadłem Osz, k**ew - dopiero zauważyłem... Coś przeskrobał?
  4. Może turbo - sprawdź błędy w sterowniku silnika (czy nie ma nic dot. przeładowania).
  5. Wrzućcie na serwer zdjęcia i opis tej aukcji. Aukcja z Allegro zniknie i nie będzie wiadomo o czym pisaliście Pacjent - B6 Avant 3.0MPI rocznik 2003... Przed kolizją: ... i po kolizji:
  6. Na pewno miała dwa naboje jak z RS4 tak i z A8 ma . Czyli na mój chłopski rozum pozostaje kwestia odpowiedniego kodowania tylko. Nie - kodowanie nie ma tu nic do gadania. Kwestia sposobu podłączenia zapalników. Pytanie czy wystarczy podłączyć 1 czy robić mostek i podłączyć 2. Kolejna zagadka to jak to mostek wpływa na wywalenie poduszki - normalnie w 2-nabojowej odpala najpierw jeden ładunek a chwilę po nim (czas mierzony w milisekundach) dopiero 2-gi. Poczytaj Patryk początek tego wątku - wyjaśniałem tam jak działa airbag i w jakich warunkach jest odpalany. Będę chciał przepytać gościa zarówno z okoliczności wypadku jak i sposobu podłączenia sprzętu - on sam tego nie robił ale ma kontakt do osoby, która wykonała tę modyfikację.
  7. Wyróżnia się Dobry kandydat do dywizjonu ...no i z tego co słyszałem, wkrótce nowe mody
  8. co to znaczy "wyglądały na jedno-nabojowe"??? a jak wyglądają dwu-nabojowe?? Masz 2 wtyki do zapalników - na zdjęciu Maxtera masz tylko jedną wtyczkę (żółtą). ---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ---------- Dzwoniłem do właściciela - auto sprzedane. Obiecał jednak pomóc w sprawie poduszki (mam dzwonić do niego jutro wieczorem).
  9. 8E0 145 805 S - 1112zł w ASO. Alternatywą jest nowy IC firmy NRF (360zł) lub Nissens (420zł).
  10. Frost daj VIN na pw. To na pewno nie sterownik.
  11. Czyli pierwsza diagnoza prawidłowa
  12. :hi:Jakie wieści odnośnie auta slo?
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To co chcecie porównywać? W sensie rozwoju technologii a dokładniej osiągów można się odnieść do seryjnych modeli - przynajmniej tak to wygląda dla koncernu...
  14. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    B5 było serią czy dłubane?
  15. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dopiero zaczynam +1 ---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- Jaki materiał? UP ?
  16. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaki materiał?
  17. Na sprężynach nie jest mocno wywalona ale pozostałe luzy ma już spore.
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Akumulator dokręć
  19. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to czemu nie dajesz znać Już nie chciałem Ci tyłka zawracać. I tak na brak zajęć nie narzekasz...Zaraz jadę do mechanika i zobaczę co tam w trawie piszczy. Jak coś to wezmę stary przegub, spakuję i Ci wyślę. Zresztą zadzwonie, to pogadamy. Nowy ori przegub wewnętrzny do Twojej kosztuje 748zł (cena po rabacie) ale muszę zdać stary. No chyba, że chcesz w lepszej cenie dorwać używkę - od manuala lub automatu z silnikiem V8 będzie OK. Oprócz tego manuale lub automaty od MY2005: 1.9TDI, 2.4 i 3.0 MPI, 2.5TDI a także 1.8T 190KM BEX. Jest tego więcej (np. od niektórych wersji Q też podejdzie ale lista którą wrzuciłem zupełnie wystarczy ).
  20. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin - jeśli nie mają wyszytego loga S line, to nie są typowe S line... W B7 miałeś 3 możliwości: - całe czarne, skóra "Perlnappa" na zewnątrz i materiał "Speed" w środku - całe czarne w pełnej skórze "Valcona" - czarne na zewnątrz i grafitowe w środku w pełnej skórze "Volterra" ...wszystkie 3 miały wyszyte logo na oparciu. A jeśli masz na myśli zestaw wyciągnięty z auta wyposażonego w pakiet to w B7 było też coś takiego jak mini-pakiet S line. W takim przypadku miałeś zawieszenie 1BE, kierownicę S line i drążek zmiany biegów pikowane oraz fotele sportowe z dowolną tapicerką (+ logo S line na grill i listwy tylnych drzwi).
  21. Niedziela... POP w pracy
  22. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to czemu nie dajesz znać
  23. No to sprawdź jeszcze bezpiecznik dla oświetlenia stóp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.