Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wleć w niedzielę po południu.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak jak napisał Musa - kodowanie. Podjedź - ze Słupcy masz do mnie blisko to ogarniemy w minutę.- Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Masz fabryczny "chrom" czy dokładany?- Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Wysłałem info na pw.- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ta plamka przed lewym przednim kołem nie należy do mnie Do zdjęcia ustawiłem się kilkadziesiąt sekund przed ujęciem (nie zdążyłoby zrobić takiej "kałuży" ). No i pod auto właziłem niedawno aby zobaczyć szkody po spotkaniu z kotem - na łączeniu z IC jest sucho. Felgi... zależy jak trafisz. Dobrze poszukasz to nawet 1400zł z oponami - są jednak sprzedawcy wołający 2400zł bez oponek ---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ---------- Tomku - to nie zima tylko myjnia tak załatwiła lakier- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...dlatego można spokojnie odrzucić coś takiego jak sprawdzona marka jeśli chodzi o paliwa. Potrzebna sprawdzona dobra i uczciwa stacja- B6 DIVISION
Wspomagania wcale (chyba że jest czymś zasyfiony). Hamulcowy i chłodniczy co 2 lata.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo - problemu szukałbym w RNS-E. Zobacz czy nie wywala błędu o źle zakodowanym module (w takim przypadku radio mimo wyłączenia wyświetlacza nadal będzie pobierać prad w trybie stand-by). Jeśli nie będzie błędu - to trzeba się przyjrzeć wiązce elektrycznej dołożonej razem z navi (coś jest nie tak). Co do opon dla Tyc-jana... Też polecę Sport Contact 3 (mam na 19" i brak jakichkolwiek problemów). Podobne odczucie mam co do Bridgestona - na suchym rewelacja a na mokrym jak na lodzie (na 17" mam Blizzaki LM30). W temacie paliwa - od początku zakupu auta leję tylko Vervę. Tej zimy pojawiły się problemy z rozruchem dlatego przesiadłem się na Statoila (póki co jest OK). Najważniejsze to dorwać stację gdzie nie kombinują... Nawet Shell nie jest bezpieczny - ostatniej zimy w WRZ była taka sytuacja, że kilka aut zlądowało u znajomego mechanika (wszystkie po tankowaniu na naszym Shellu: diagnoza = woda w paliwie).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wydaje mi się, że 200KM jest jeszcze OK dla FWD - w 3.0TDI FWD z Multitronikiem masz 204KM. ...chociaż z drugiej strony np. Kuredu po programie swojej 2.0TFSI FWD uzyskał wynik bliki 300KM i nie narzekał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3.0TDI jeździ bardzo ekonomicznie w trasie - jak jechaliśmy z grupą WLKP na letni zlot do Jarosławca to moja spaliła 6.7l a 3.0TDI Pepina 6.2l... U Ciebie nie będzie możliwe wykręcenie takiego wyniku ze względu na Tip-a, przez którego ekonomia jazdy strasznie spada. No ale tak jak napisałeś - coś za coś. Jeździsz sobie wygodniej/komfortowo ale wlać trzeba więcej... Od liftu B8 w końcu wypuścili 3.0TDI bez Quattro ze skrzynią CVT - tutaj ekonomia będzie taka sama jak w manualu. Jednak znów coś za coś (rezygnujesz z Q, lepsze spalanie i komfort jazdy jaki daje automat bezstopniowy).- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Odnawiam letni zestaw - w przyszłym tygodniu zmienię- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
OK Dev - nie kombinujemy tylko zostawiamy pierwotne założenie... 320/288. Przewody też załatw. Wrzucam kilka fotek zrobionych przez kolegę Slo- B6 DIVISION
Srebrny "Avus" (ten lakier oraz czerwony "Missano" były charakterystyczne dla B6 z fabrycznym pakietem S line). Za te kolorki kupując standardową A4 trzeba było dopłacić - zamawiając auto w wersji S line i decydując się na jedną z w/w barw - dostawaliśmy ją w cenie pakietu.- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
BP nie obsługuje pakietu oświetleniowego a więc będzie to wersja LOW.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może być czujnik hamulca (kontrolka świec żarowych pasuje) - zVAGuj moduł ABS w poszukiwaniu błędów (wymiana sensora jest bardzo prosta a sam czujnik nie jest drogi - nie będzie tragedii).- B6 DIVISION
Ruszy jak Hugo ogarnie temat - czekamy.- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
NP. Cieszę się, że na coś się przydałem Testujcie - gdyby coś się nie zgadzało z opisami, które zamieściłem (albo można by to opisać przyjaźniej) dajcie znać- B6 DIVISION
- [B6 AWX] Work in progress...
Ja pierd***- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema! Spotujecie jutro (ja niestety odpadam, POP w pracy).- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Pięknie to zrobiłeś. Czy ostatnia cyfra kodowania może być odpowiedzialna za wyświetlanie na fisie nr telefonów w przypadku kiedy mam zainstalowanego concerta II? Wyświetla mi się tylko napis Phone, w zegarach na kanale 62 adaptacji wartość 17 więc powinno hulać. Brak kiery multi ale wiem że i bez niej może wyświetlać. Dokładnie tak rozumiem ten bajt - jeśli jest = 0.- B6 DIVISION
Niestety ale zwierzak raczej nie miał szans - na jednym pasie ja a na drugim tir. Biorąc pod uwagę wgniot w osłonie pod silnikiem - wyrzuciło go moją prawą stroną na drugi pas...- B6 DIVISION
A co się stało? Wracałem z Poznania i wyskoczył mi kot Zderzak i spojler z zewnątrz są całe ale mocowanie halogenu i kratki z prawej strony połamane (nowej kratki nie da się zamocować bez "trytytkopodobnej" rzeźby a takich napraw nie uznaję ).- B6 DIVISION
Miśki - potrzebny zderzak S line przód do mojej ...jak coś zwęszycie dajcie znać proszę - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00