Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. 8E0 to sterowniki dla tylnych drzwi.
  2. Założyć możesz ale przycisk nie będzie działać z 4-kanałowym sterownikiem.
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja to Co? :thumbdown: ---------- Post dopisany at 02:15 ---------- Poprzedni post napisany at 02:14 ---------- Wiedziałem, że o kimś zapomniałem - sry Seba
  4. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dajmy sobie jeszcze jedną dobę - jutro forum będzie miało przerwę od 16:00 (ponoć 3h). Wieczorem wrócimy do tematu - OK?
  5. PLUS: LED jest duży a nie choinkowy jak to widać na większości instalacji typu custom... MINUS: jedyny wariant, który pasuje stylistycznie do nadwozia B6 to nie żadne kratki czy podróbki "węża" z B8 tylko prosty, ładny pasek taki jak zastosowany w poliftowym reflektorze C6. Ale to tylko moje zdanie...
  6. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łukasz - to nie do końca tak. To może być ważne kryterium gdy np. pojawi się osoba, która kupiła auto już bdb wyposażone (np. S4). Wtedy jeśli ktoś taki jest aktywny (również tutaj) jak i dba o auto - z pewnością będzie mile widziany w dywizjonie...
  7. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To mogłoby być jednym z kryteriów - chociażby częstotliwość wpisów. Chodzi o integrację z tym działem... No i to tylko propozycja
  8. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sam decydować nie mogę. Poczekajmy niech reszta się wypowie (także przeciwnicy ). Jeśli chodzi o aktualną listę DVB6 (lecę po fotkach): - Nosb - Młody_drog - Thom4s - Badboy - ArturB6 - ? - ? - Wrclaguna - Stolkien - Waski - Bieniek - David - Bart-S - Musti Ze znakami zapytania musicie mi pomóc
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bardzo dobry pomysł z głosowaniem aktualnie podwieszonych DVB6 - w zasadzie jest to komisja, której nam brakowało Ustalmy tylko jaki % głosów jest adekwatny - nie każdy z DVB6 zagląda tu codziennie - może być poślizg w udziale w ankiecie, dlatego przyjmijmy jakiś termin i (%) liczbę oddanych głosów.... np. 75% aktualnej listy? Taka forma głosowania będzie chyba najbardziej sprawiedliwa - głosuje nie kilka osób lecz wszyscy. Mimo wszystko, chętnie widziałbym też osobną grupę odpowiedzialną za DVB6 - chodzi o ludzi spajających ten dział. Tak jak np. Artur robi naklejki, potrzebny ktoś jeszcze kto będzie rozsyłał PW (np. z info o głosowaniu). Poza tym jakiś regulamin... Głosowanie, głosowaniem ale przydadzą się jakieś wytyczne: - wątek w mojej B6 - dużo czasu spędzanego w DVB6 - czas poświęcony autku No i na koniec - ten wątek nadal pozostaje przede wszystkim naszym miejscem spotkań i pogaduch - w tej kwestii nic się nie zmienia. Porządkujemy tylko ten sektor w którym od dawna jest burdel... I w kwestii oponentów komisji - nie bójcie się "podziałów" bo do tego nie dojdzie. Za fajną ekipię mamy
  10. Sterownik do naprawy.
  11. Problem z zasilaniem sterownika w lewych tylnych drzwiach (tłumaczy problem z podnoszeniem tej właśnie szyby). Jeśli dobrze pamiętam w takim przypadku domykanie nie będzie działać (brak adaptacji kompletu 4 silniczków szyb).
  12. Skasuj błędy i jeździj. Daj znać jeśli problem powróci.
  13. A i B to moduły LOW - E to moduł HIGH, i ten będzie obsługiwał składanie (oraz fotochrom i pamięć).
  14. zrobie najwyzej dzisiaj odczytanie bledu i podam bo znowu mi sie zapalil 5293/P2103 - Throttle Valve Actuator Module (J338): Motor Circuit: Signal High
  15. fabii - popraw temat (AVF). Który rocznik tej A4? Podeślij VIN na pw - znajdę coś... Mariusz - potrzebne więcej informacji. W całym zakresie obrotów? W sekwencji to samo? Czekam na pełne sprawozdanie na mejla
  16. Kart dostali klubowicze - takie było założenie całej akcji aby ograniczyć zakup poza klubowy... Koledzy posiadający kartę bez problemu pomogą. Rabat mam 15% - towar zamawiam praktycznie codziennie więc jeśli coś potrzeba to piszcie (załatwię graty i rachunek a Wy podjedziecie sobie odebrać).
  17. Jeszcze nie sprawdzałem - po 23 usiądę do tego. Rabaty mamy wszyscy - jedź do ASO z którymś z klubowiczów, który ma kartę.
  18. No problemo
  19. A no i rezane byly rownoczesnie 3 auta. A równocześnie "vagowane" 2x tyle Zaczyna brakować nam kompów
  20. Zarówno w słupku A (czarna 20-pin) jak i na panelu konektorów (pomarańczowa 17-pin) użyjesz tych samych pinów czyli 000 979 009 i 000 979 012 (do montażu potrzebujesz 6 pinów czyli kupujesz po 3 szt. z każdego).
  21. jakbym wiedział ... to bym podjechał .. o 22giej kończył się koncert A nieee, my w kinie byliśmy ("Igrzyska Śmierci") ...co do spota - to padł rekord "techniczny". Na parkingu grzebaliśmy do 18:30 i dopiero na deser
  22. Daniel, no co Ty... Uwalona po trasie z WRZ i ciągle na zimowych kapciach... ...za 2 tygodnie wjadę z letnią felgą to poczuję się pewniej (może jeszcze jakieś carspa u Vario ).
  23. Dzięki za spota - dopiero zjechaliśmy
  24. Niedziela (16:00, KingCross, ul. Bukowska): *1 - Bendzji *2 - Piechol *3 - Bart-S *4 - Młodzik i Tetis *5 - Elmartinez *6 - Gwerty *7 - Daniel_sen4 *8 - Papuga *9 - Lele *10 - Drosdek *11 - Burrows *12 - Szym-on 13 - Chrismen *14 - Musashi *15 - Jaguś Aktualna lista - gwiazdki potwierdzają przybycie
  25. Marcin - zabierz katalog

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.