Treść opublikowana przez Bart-S
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Bak będzie przeszkadzał - trzeba będzie ciąć "fi" blisko tłumików końcowych a potem sztukować... Może tak - tłumiki końcowe jak najbardzie do wykorzystania a reszta wydechu na śmieci. Ewentualnie możesz spróbować użyć pozostałości do budowy trójnika tak jak to zrobił Rpalka: Poniżej dla porównania foto FWD vs. Q:
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
Grzesiu a jaki masz stan tego panelu? Ja u siebie mam F-kę ale troszkę zniszczoną... Fotki i poprowadzenie montażu mat byłoby fajnym uzupełnieniem tego tematu
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Antonio - wydech od Q nie podejdzie do FWD. Musiałbyś bak wymienić...
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
Zrobię, ale muszę po tym troszkę odsapnąć - przyszły tydzień allright?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Lampki w drzwiach podłączone są tak samo w B6 i B7.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
laski w ciepełku na tylnej kanapie mu w głowie :polew:
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
Ten środkowy przycisk to włącznik/wyłącznik zamka centralnego - miałem nadzieję, że uda się go odpalić ale niestety... Działa tylko w wersji US a MK pod 315MHz nie mam zamiaru do auta pakować Póki co tak został ale z czasem podmienię panel na wariant bez przycisku (numer panelu podany w DIY jest prawidłowy czyli bez profilu na w/w przycisk).
-
[B7 BPW] Czy wymiana oleju pomoże?
Nie wiem co za ''spec'' to wymyślił ale zależności MVB12 nie mają nic wspólnego z wymianą ATF.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fakkk, i znów do robo. Dobry dień
-
[B7 BPW] Czy wymiana oleju pomoże?
Przepraszam ale to bardzo śmiała diagnoza
-
B6 DIVISION
Jak już nie będziecie mieli co rezać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228351.new#new
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
[A4 B6/B7] Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W niedzielę jesteście?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema Młodzik. ...ja znów w schematach - Adamooo mi truje od jakiegoś czasu o podłączeniu grzanej tylnek kanapy. Płodzę kolejne DIY.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie dziękuję
-
B6 DIVISION
Halogeny seryjne pasują do S line. Aktualny koszt kratki w ASO to ok. 100zł.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bawiłem się i w manualu i w automacie - nic nie czułem. Do tego olej musi się jeszcze wymieszać - parametry będą lepsze, jestem dobrej myśli Jedyne co zaleciłem to modyfikację sprzęgła, bo kolega ma "6".
-
B6 DIVISION
Nie, raczej kalibracja wskaźnika - wcześniej pokazywał dobrze i nagle się spieprzyło? Nie wygląda to za ciekawie. PUMA - skrzynkę PW wyczyść. U Danelczyka 921zł aktualnie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do manuala też mogę zajrzeć, chociaż na codzień zajmuję się tylko Multi.
-
[B6 AVF] Zwykły dieselek Avant
Toż to srebrny Akoya metalik Bezawaryjnej eksploatacji (z 1.9TDI nie będzie o to trudno ) oraz udanych modów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zużyty ATF. Parametry skrzyni całkiem ładne - układ hydrauliczny w pełni sprawny. Może troszkę zjechane sprzęgło... Po wymianie oleju auto odzyskało nieco wigoru - w niedzielę zda nam relację
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Normalni Avant B6, 1.9TDI AVF z CVT (był dzisiaj u mnie, zaprosiłem go). Drugie autko niestety nie wiem...
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
Fabryka w Chinach to nie cięcie kosztów tylko konieczność - w ciągu ostatnich dwóch lat Audi zwiększyło dwukrotnie sprzedaż na tym rynku (dzięki Chińczykom jako jedna z niewielu firm zaraz po kryzysie miała bilans na plusie).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przyjadą dwaj nowi koledzy ze Swarzędza.
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
W zasadzie w tym momencie powinienem zabrać głos... Sprawa jest nadal w toku - na zbiórkę pieniędzy nie zgadzam się. Mam ku temu powody i nie chodzi tu o moją dumę/honor czy coś w tym stylu (chociaż w pewnym stopniu też ). Proszę Was o troszkę cierpliwości - powody tej decyzji wyjaśnię we właściwym czasie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie