Treść opublikowana przez Bart-S
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Inne kolory kabli... ale poza tym
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Memo opisane masz tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122143.0;highlight=memo ...przy czym to tylko lusterka, jest jeszcze instalacja fotela a tutaj koszty rzeczywiście rosną... Skoro nie będziesz korzystał ze składania, to nie ma sensu się w ten mod pakować. 700 - lusterka 100 -sterowniki drzwi 50 - joy 50 - panel
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Środek inny ale obudowa jest ta sama. Z ceną faktycznie - przyjąłem, że 300 za jeden wkład a to by była masakra No nic, sam zainteresowany musi się teraz zastanowić czy chce te opcje czy nie - kalkulację zrobiliśmy
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Tomek - jakie malowanie, przecież obudowy można przełożyć... Jeśli 300zł za komplet to OK - lepiej się to słyszy. Ale skoro już będzie rozbierał drzwi i kładł kable - to można pomyśleć o czymś grubszym Stare lusterka przecież sprzeda i też część kasy odzyska. Chłodno kalkulując wyjdzie niewiele więcej niż za sam fotochrom - a roboty tyle samo, myślę że warto to przemyśleć. ... sorry ale bez składania i memo to nie jest FULL
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Panowie 300zł za wkład fotochrom - czy wyście ogłupieli ZAPi - kompletne lusterko z wkładem i obsługujące grzanie, składanie, fotochrom i memo kupisz za 350zł (jeśli nie znajdziesz to mogę załatwić). Odpalenie wszystkich tych funkcji nie jest jakoś specjalnie trudne. Z dodatkowych części będziesz potrzebował sterowniki dla przednich drzwi w wersji HIGH (w Warsztacie, wątek o rezaniu memo podałem modele - 50zł do 100zł na allegro), joystick lusterek 4-pozycyjny oraz panel pod joy i przyciski z logiem pozycji składania. Na koniec wystarczy to wszystko elektrycznie poskładać i masz full wypas w cenie nieznacznie wyższej niż wkłady, które zaproponował Tomek. Co do samego fotochromu - zerknij najpierw czy w kostce lusterka nie masz czasem obsadzonych pinów 4 i 5 (czasem okazuje się, że jest bonus z fabryki). Jeśli nie to z tego miejsca ciągniesz dwa kable (przekrój 0.5mm) na lewy słupek a i dalej na dół. Tam rozdzielasz przewody i dajesz po parze na każdą stronę. Następnie kostką 20-pin w słupku A przebijasz się do drzwi - normalnie w zasilaniu zewnętrznego fotochromu pośredniczy sterownik drzwi ale można go pominąć i pociągnąć wiązkę bezpośrednio do lusterka. I to cała filozofia. Kostkę lusterka masz przy szybie - zdejmujesz plastik za lusterkiem i masz dostęp do wiązki...
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Elektryka nawet nie będę komentował Workshop to numer identyfikacyjny serwisu - informacja dla użytkownika auta nie istotna.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Zamiast pieprzyć o doopie maryny bierzcie VCDSa do łapy i skanujcie numery modułu komfortu :gwizdanie: Trzeba pomóc Grzechowi odpalić Homelinka ...bardzo mile widziane w/w info od posiadacza B8 wyposażonego w ten przyjemny gadżet [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 01:07_________________________________________________ Miron jest zazdrosny bo Gregory po miesiącu modów bije już wyposażeniem jego ogórka za 150 luji
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Progi to jedyne co mi się podoba w body ABT dla B7 :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zapraszamy
-
B6 DIVISION
Andy - rozejrzyj się za jakimś MOLLem z tego rocznika...
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Okies - zatem czekam na log
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kto stoi przed Musą?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ze znanych mi osób: Vario, Pepin, Deszcz, Ive, Młodzik, Nike, Duluki i Madas.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fakt - dzisiaj np. fajnie było. Lubię techniczne spoty Dzwoniłem wcześniej do Madbara ale siedzi na Helu. Arki z kolei miał wyłączony tel... Vario - zapomniałeś o Wentylku [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 00:42_________________________________________________ ...chodziło mi o Nikusia ...Twoja brygada chrapie a Ty buszujesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z Michem ostatni raz widziałem się na wysępionej fajce pod WSNHiD - jak przywiozłem Musie zderzak. Ja pier**** kiedy to było...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tego okresu zawsze bałem się najbardziej... Michu, mam nadzieję, że w końcu w jakąś niedzielę uda Ci się wyrwać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas - przy ostatniej awari DRL miałeś żarówkę przekręconą za profil w którym się blokuje, temu się tak męczyliśmy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Następnym razem śmigaj starą A2-ką Miło było poznać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
80's pasuje ale PL W serię Mortal Kombat też jestem niezły: Deception albo Armageddon. W GT4 nie będę dla Ciebie przeciwikiem - musiałbym potrenować... Prędzej jakiś Kinect
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja fałszuję niemiłosiernie ale... po jednej fince wchodzę w tonację i na Ani Dąbrowskiej mam SUPERGWIAZDĘ
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario - ja się zatrzymałem na NFS:U2... Teraz już nie ma na nic czasu - okazyjnie SINGSTAR ...ale jak Diablo 3 wyjdzie to biorę tydzień wolnego :gwizdanie: BTW - kierownicą śmigasz, czy padem?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To będę specjalnie robił byki - żeby Ci statystyki i notowania ciągle rosły
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...ja tylko chciałem podkreślić jak ważną jest osobą dla naszej grupy - a Ty mnie znów zwymyślałeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas dzwoni - to był ON
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pisałem do niego ale chyba już śpi - jak tu zajrzy to się wyjaśni