Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak mrużysz oczy zerkam czy ktos tu zawita No to... melduję się po pracy
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Zrobię po południu...
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
A możecie mi podać numery tych dwóch pinów? Bo może będę musiał je kupić 000 979 133 - będzie Ci potrzebna 1szt. (= 2 piny = 8,60zł) do podpięcia funkcji AUTO (sygnał do MCE, pin 16 + zasilanie diody AUTO, pin 7). Pin 7 mostkujesz z pinem 16.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzień dobry
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
"D 6/15" to kostka w stacyjce. O "F 4/54" pytaj KFX-a lub Domin79.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
No i teraz wszystko jasne - coś mi się zwidziało, że masz zwykłe. Będziesz mi mógł w wolnej chwili rozpisać wiązkę do tego włącznika DRL/CLH? [przy założeniu, że MCE będzie od B7]* * Muszę zastanowić się nad metodyką tego swapa. Ale najprawdopodobniej od razu będę zmieniał MCE na to z B7 więc okablowanie musi brać to pod uwagę. Czyli od razu lusterko, czujnik deszczu/światła, swap MCE i włącznik DRL/MCE - choć DRL nie będzie na razie aktywowany VAGiem. Nie chcę pozbywać się H7 więc trzeba szukać innego rozwiązania - LEDy w kratki(?) Najlepiej zrobić od razu całość - fakt, skoro zostawiasz H7 to przemyśl zawczasu sprawę DRL albo odpuść sobie ten konkretny detal. Opis wiązki przygotuję, nie ma problemu.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
No i teraz wszystko jasne - coś mi się zwidziało, że masz zwykłe. Tak.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
A co z tym?: Zostawiam '11' nieobsadzony czy coś z tym robię? Podłączysz to jak będziesz wkładał MCE z B7 - póki co zostawiasz ten pin nie obsadzony. 8Z0 972 883 (piny to 000 979 018). Tylko coś mi tu nie pasuje - skoro masz zwykłe reflektory, to w miejscu CLH powinna być ręczna regulacja... A Ty coś wspominałeś, że tam u Ciebie pusto jest (było)...
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Nie. Skoro brak czujnika ale MCE masz w wersji HIGH - to włącznik będzie A (wyciągnij go aby potwierdzić - wciskasz włącznik, delikatnie kręcisz o stopień lub dwa zgodnie z ruchem wskazówek zegara i wyciągasz...). Żółty 11 przepnij do 13...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kurde widzę, że młodzik dzwonił do mnie ale nie mogłem odebrać... Jeszcze jedno auto - swap wydechu i koniec na dziś... Gratulacje PEP
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miśki - mnie dziś nie będzie jednak. 3 auta w garażu i wszystko do zrobienia na dziś Udanego spota
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Wszystko OK - z haka do MCE liczy się tylko CAN.
-
B6 DIVISION
:polew: :polew: :polew:
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Jinxsior - odpisałem na Twoje pw. Parametry nie są idealne - zrzucam to na barki mądrali, który zalał do tej skrzyni olej do tipa. Nie mieszaj kolejnej partii tylko płucz skrzynię (...no i miej nadzieję, że ucierpiała na tyle delikatnie, że po wymianie całego ATF parametry wrócą do normy). Co do adaptacji - wszystko jest OK. Jak ATF ostygnie sterownik to diagnozuje i uczy się nowej adaptacji. Dopóki nie zrobi nowej, stosuje tą, której nauczył się poprzednio (proste i logiczne). To dlatego, gdy masz RUN w kolejnym cyklu jazdy, auto nie stacza się z górki. Dlatego ludziska poruszający się Multitronikami - zapamiętajcie sobie raz na zawsze ADP RUN nie jest wyznacznikiem, że wypadła Wam adaptacja... Jest nim szarpanie i/lub gdy auto na D lub R za bardzo stacza się Wam ze wzniesienia... Życzę udanych pomiarów :>
-
[B6 AVF] Wyłączająca się turbina.
Podmienialiście zawór N75? Chociaż to generowałoby błąd, który zapisywałby się w sterowniku silnika... Manual czy automat?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zieeeeew, właśnie się podniosłem
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
To sensory przeznaczone dla A8 - częstotliwość pracy się zgadza ale nie wiem czy zadziałają ze sterownikiem dla A4...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mnie też się trafiło - właśnie się zbieram do robo (14-22). Udanego popołudnia
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Fakt - nie ma co dalej dyskutować na ten temat. Każdy z nas ma własne preferencje...
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Domyślam się że też to tez Avant Przydał by sie chociaz jeden sedan quattro do porównania. Tak - potwierdzam, że to Avant.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
albo popracować ... do późna A co "Pep" - też dziś POPołudniówka?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Mam foto wlepy od innego AVF 1.9TDIQ - te same kategorie wagowe (1BE + 0YL/0JH).- [ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Powiem tak - każdy z nas lubi coś innego... Aktualnym trendem jest płaskie pasmo. Ja z kolei wychowałem się na sprzęcie gdzie opcjami typu "Loudness" podbite były dół i góra (audiofile zaraz mi pojadą, że to zniekształcony dźwięk ). Ale do rzeczy... Słuchałem B&O w B8 i prawdę powiedziawszy byłem zawiedziony (na kolana mnie nie powaliło). Nie chodzi o to, że gra źle - po prostu za tyle siana, spodziewałem się jednak czegoś więcej. Na osłodę - wysuwane głośniki są Podsumowując - ASS w zupełności wystarczy (naprawdę ładnie gra). IMO nie opłaca się dorzucać 4500zł do B&O (no chyba, że ktoś ma nadwyżkę kasy - wtedy nic nie stoi na przeszkodzie ). Z drugiej strony Cub - jeśli załatwisz sobie B&O w dobrej cenie - to czemu nie- MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Tak. - Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami