Treść opublikowana przez Bart-S
-
[ALL B6] Chrzęszczenie pod pedałem gazu 1.9TDI avf 2004r
Nie ma co zgadywać. Podłącz VAGa i sprawdź jakie błędy w sterowniku ABS.
-
[B7 BLB] Problem ze skrzynią biegów
Mrugające podświetlenie wszystkich biegów na DIS oznacza pracę skrzyni w trybie awaryjnym - najprawdopodobniej masz to co najczęściej psuje się w tej skrzyni, czyli uszkodzone połączenia elektryczne sterownika (naprawa ok. 500zł). Aby to potwierdzić trzeba zapiąć VAGa i sprawdzić jakie błędy zapisały się w sterowniku.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hmm - jesteś we Wrześni? Ja też dziś walczę - wymieniona zwrotnica i wahacz lewy-tył (nareszcie auto stoi równo). Teraz trzeba podskoczyć gdzieś na zbieżność. Do tego nowy filtr paliwa - kupiłem MANN-a ale nie wiem czy nie przepłaca się za tą markę...
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
Z Multitronic nie powinieneś mieć już więcej problemów - tylko wróc do seryjnego softu silnika. Jak zdecydujesz się na dyfuzor - mogę załatwić za 415zł + 20zł wysyłka kurierem.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Wyposażenie dodatkowe... np. jedno z nich ma hak - to wystarczy aby kategoria wagowa tylnej osi wskoczyła na kolejny poziom.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Sam VIN nie definiuje jakie zawieszenie/kategorie wagowe ma Twoje auto - potrzebny ktoś życzliwy z dostępem do bazy danych Audi (sprawdzi kody wyposażenia po wbiciu VINu w sofcie serwisowym).
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Potwierdzam - głośnik tył i przód jest ten sam. W adaptacjach (10) sterownika PDC sterujesz głośnością i rodzajem dźwięku bzyczka: Ch1: poziom głośności głośnika sensorów tylnego zderzaka (zakres od 2 do 7) Ch2: częstotliwość głośnika sensorów tylnego zderzaka (zakres od 0 do 4) Ch3: poziom głośności głośnika sensorów przedniego zderzaka (zakres od 2 do 7) Ch4: częstotliwość głośnika sensorów przedniego zderzaka (zakres od 0 do 4)
-
[B7 BLB] Błąd P1793 Multitronic
Jak już postawisz sterownik na nogi - zrobi się diagnostykę bloków pomiarowych skrzyni i wszystko się wyjaśni. Bez nerwów - póki co wygląda to tylko na sterownik więc bądź dobrej myśli.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Jeśli tylko podmieniasz włącznik z A na B - nic więcej nie potrzebujesz przerabiać. Aku nie trzeba rozłączać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
704.1 to już HEX CAN. Możecie się dogadać - Piotr do swoich zastosowań nie potrzebuje 10.6, 704.1 spokojnie wystarczy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Info poszło na pw.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
9 = MCE, 16 = sterownik kolumny kierowniczej [br]Dopisany: 11 Maj 2011, 19:35_________________________________________________Następny spot 22 maja?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak tam przyuczanie VIN - poszło w końcu na 311.2? w sobote juz nie dalem rady bo musialem smigac do pracy, w przyszlym tygodniu bede grzebal. poduszki znow sie odpalily, klimy nie dalem rady chyba ten czujnik wysokiego cisnienia padl. reszte zrobilem jak napisales i jest ok co do tych poduszek to on chyba nie chce przyjac tej wartosci 02905 , juz przy tescie. bledy moge wykasowac, ale po 10min. odpala sie ponownie To dlatego, że nie przyjął VIN. Zrób dłuższe pauzy między TEST, SAVE i DONE - jeśli to nie pomoże to potrzebny jest "silniejszy" VAG.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak tam przyuczanie VIN - poszło w końcu na 311.2?
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Standardowy reflektor ma ręczną regulację (obok włącznika światłeł masz wtedy 4 stopniową regulację). Bixenon ma automatyczne poziomowanie.
-
[ALL B6] Niepokojące dźwięki pod maską-nagranie-!!
Wymieniłeś całe koło pasowe i nadal to samo?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aaaahahahhahahahhahahahhaah haaaaahhhh haah hah ha.......... My też jeszcze nie wiemy. 19-21.08 będę świerzo po urlopie więc nie wiem czy w pracy puszczą mnie na jeszcze jeden wolny weekend (akiurat przypada mi pracujący...)
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
U mnie tak samo - pewnie diody jakieś kiepskie kupiłeś
-
[B7 BLB] Błąd P1793 Multitronic
Jeśli skrzynia cały czas jest w trybie awaryjnym to nie ryzykowałbym jazdy 300km.
-
[B7 BLB] Błąd P1793 Multitronic
Sterownik skrzyni do naprawy. Jeśli możesz zostawić auto w zaprzyjaźnionym warsztacie - demontuj sterownik (trzeba spuścić ATF ze skrzyni) i wysyłaj do Ozorkowa do naprawy (nie pamiętam ile teraz woła - 500zł... 400zł...). Dodatkowe koszty to wspomiane powyżej zostawienie auta w warsztacie i ponowne zalanie oleju (tego samego jeśli nie będzie przepalony).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niestety Bartku - na MMI fejsie się nie znam. Podpytaj Adamooo może...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gwerty - teraz się już nie pomylę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bo to dobra marka je :>
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
U mnie identyczna sytuacja jak u HiRide (ukręcona ośka). Dajcie sobie luzu chłopy - Mario, kup regenerowany kompresor. W tej samej firmie zostawisz swój stary - oni się pobawią z ośką i kołem pasowym a Ty prawie po kosztach odpalisz w końcu klimę. Adam - graty pięknego DIY. W końcy ktoś się zebrał i ładnie opisał procedurę dla tej wersji kompresora/rozrządu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To nam się wątek poznański na "...o dywanach" przekwalifikował