Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Nie ma co zgadywać. Podłącz VAGa i sprawdź jakie błędy w sterowniku ABS.
  2. Mrugające podświetlenie wszystkich biegów na DIS oznacza pracę skrzyni w trybie awaryjnym - najprawdopodobniej masz to co najczęściej psuje się w tej skrzyni, czyli uszkodzone połączenia elektryczne sterownika (naprawa ok. 500zł). Aby to potwierdzić trzeba zapiąć VAGa i sprawdzić jakie błędy zapisały się w sterowniku.
  3. Hmm - jesteś we Wrześni? Ja też dziś walczę - wymieniona zwrotnica i wahacz lewy-tył (nareszcie auto stoi równo). Teraz trzeba podskoczyć gdzieś na zbieżność. Do tego nowy filtr paliwa - kupiłem MANN-a ale nie wiem czy nie przepłaca się za tą markę...
  4. Z Multitronic nie powinieneś mieć już więcej problemów - tylko wróc do seryjnego softu silnika. Jak zdecydujesz się na dyfuzor - mogę załatwić za 415zł + 20zł wysyłka kurierem.
  5. Wyposażenie dodatkowe... np. jedno z nich ma hak - to wystarczy aby kategoria wagowa tylnej osi wskoczyła na kolejny poziom.
  6. Sam VIN nie definiuje jakie zawieszenie/kategorie wagowe ma Twoje auto - potrzebny ktoś życzliwy z dostępem do bazy danych Audi (sprawdzi kody wyposażenia po wbiciu VINu w sofcie serwisowym).
  7. Potwierdzam - głośnik tył i przód jest ten sam. W adaptacjach (10) sterownika PDC sterujesz głośnością i rodzajem dźwięku bzyczka: Ch1: poziom głośności głośnika sensorów tylnego zderzaka (zakres od 2 do 7) Ch2: częstotliwość głośnika sensorów tylnego zderzaka (zakres od 0 do 4) Ch3: poziom głośności głośnika sensorów przedniego zderzaka (zakres od 2 do 7) Ch4: częstotliwość głośnika sensorów przedniego zderzaka (zakres od 0 do 4)
  8. Jak już postawisz sterownik na nogi - zrobi się diagnostykę bloków pomiarowych skrzyni i wszystko się wyjaśni. Bez nerwów - póki co wygląda to tylko na sterownik więc bądź dobrej myśli.
  9. Jeśli tylko podmieniasz włącznik z A na B - nic więcej nie potrzebujesz przerabiać. Aku nie trzeba rozłączać.
  10. 704.1 to już HEX CAN. Możecie się dogadać - Piotr do swoich zastosowań nie potrzebuje 10.6, 704.1 spokojnie wystarczy.
  11. Info poszło na pw.
  12. 9 = MCE, 16 = sterownik kolumny kierowniczej [br]Dopisany: 11 Maj 2011, 19:35_________________________________________________Następny spot 22 maja?
  13. Jak tam przyuczanie VIN - poszło w końcu na 311.2? w sobote juz nie dalem rady bo musialem smigac do pracy, w przyszlym tygodniu bede grzebal. poduszki znow sie odpalily, klimy nie dalem rady chyba ten czujnik wysokiego cisnienia padl. reszte zrobilem jak napisales i jest ok co do tych poduszek to on chyba nie chce przyjac tej wartosci 02905 , juz przy tescie. bledy moge wykasowac, ale po 10min. odpala sie ponownie To dlatego, że nie przyjął VIN. Zrób dłuższe pauzy między TEST, SAVE i DONE - jeśli to nie pomoże to potrzebny jest "silniejszy" VAG.
  14. Jak tam przyuczanie VIN - poszło w końcu na 311.2?
  15. Standardowy reflektor ma ręczną regulację (obok włącznika światłeł masz wtedy 4 stopniową regulację). Bixenon ma automatyczne poziomowanie.
  16. Wymieniłeś całe koło pasowe i nadal to samo?
  17. Aaaahahahhahahahhahahahhaah haaaaahhhh haah hah ha.......... My też jeszcze nie wiemy. 19-21.08 będę świerzo po urlopie więc nie wiem czy w pracy puszczą mnie na jeszcze jeden wolny weekend (akiurat przypada mi pracujący...)
  18. U mnie tak samo - pewnie diody jakieś kiepskie kupiłeś
  19. Jeśli skrzynia cały czas jest w trybie awaryjnym to nie ryzykowałbym jazdy 300km.
  20. Sterownik skrzyni do naprawy. Jeśli możesz zostawić auto w zaprzyjaźnionym warsztacie - demontuj sterownik (trzeba spuścić ATF ze skrzyni) i wysyłaj do Ozorkowa do naprawy (nie pamiętam ile teraz woła - 500zł... 400zł...). Dodatkowe koszty to wspomiane powyżej zostawienie auta w warsztacie i ponowne zalanie oleju (tego samego jeśli nie będzie przepalony).
  21. Niestety Bartku - na MMI fejsie się nie znam. Podpytaj Adamooo może...
  22. Gwerty - teraz się już nie pomylę
  23. Bo to dobra marka je :>
  24. U mnie identyczna sytuacja jak u HiRide (ukręcona ośka). Dajcie sobie luzu chłopy - Mario, kup regenerowany kompresor. W tej samej firmie zostawisz swój stary - oni się pobawią z ośką i kołem pasowym a Ty prawie po kosztach odpalisz w końcu klimę. Adam - graty pięknego DIY. W końcy ktoś się zebrał i ładnie opisał procedurę dla tej wersji kompresora/rozrządu.
  25. To nam się wątek poznański na "...o dywanach" przekwalifikował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.