Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arek zacząłeś biegać?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki Bartek! Tak sobie myślę, że 600/600 jest optymalnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartku jak znajdziesz to wrzuć, zajrzę za 0,5h.
-
B6 DIVISION
Łeee... bez szyberdachu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ile u niego wyszło - jest gdzieś w sieci wykres dostępny?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Najpierw to trzeba BNS-owi moc bazową przywrócić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To max. dla tego silnika bez poważniejszych przeróbek...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Biorąc pod uwagę przebieg (który po fotkach środka zdaje się być rzeczywisty) oraz fakt montażu kompresora i pozostałych dodatkowych gratów na tor - całkiem fajna opcja. Ale... Nie stać mnie na auto za 166k
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj i jutro normalnie 12 h K, zmykam poczytać trochę - dobranoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...tak teraz kikam - ale spamu nawaliłem przez ostatni tydzień. Zaraz mi 5-ka stuknie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...tylko mejla muszę odnaleźć ---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ---------- albo podaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
On wogóle najwięcej mówi dobra zamknę sie w sobię i nie bede się odzywał Jak będziesz grzeczny to Tobie też się skapnie - zamówimy Ci coś ekstra. Przyjedzie do Ciebie... pani Lodzia ---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ---------- Młody właśnie...ten tego, ogarniesz mi...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
... to teraz sobie porozmawia - z kiełbaskami. A my ten tego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
On wogóle najwięcej mówi
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
siemian nie wiem czemu ale te misie mi się z Tobą kojarzą, a tego bym już nie zniósł Bwaaaahahahahhaha... Yebłem plackiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Poznań czy Września ? Pozen. Września zróbmy to grilla w kanale zrobimy u Ciebie W kanale to Bart zrobi memory five bliźniaczki Bydgoszcz i wszystko jasne My pójdziemy w kanał a Arek będzie miał dyżur przy grillu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
14 jeszcze bede sie tu męczył, od 21mam urlop .... 7tygodni :banan: Nieźle Maćku... odpoczniesz w końcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Poznań czy Września ? Pozen. Września zróbmy to grilla w kanale zrobimy u Ciebie Poznaniaki ostatnio były u nas to my teraz się do nich mogiem wybrać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek ale ja tak długo bez Ciebie nie wytrzymam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Poznań czy Września ? Pozen.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spota możemy kminić na... 14.07
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
OK, poczekaj - spakuję tylko spadochron ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobranoc Karolu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Byle nie do kanału ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- Druzgocąca oferta spełniająca Twe marzenia (3345975954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Bartek mózg rozyebany tą aukcją apropos tego wypadku, gdy moja mama jeździła jeszcze na R-ce i jeździli na wypadki to opowiadała mi, że panował taki przesąd...jak delikwent miał na sobie buty to zazwyczaj przeżywał, jeśli ich nie miał to raczej wiadomo, więc nie będę kończyć Śmierć zdejmuje obuwie. Dlaczego ofiarom wypadków spadają buty? polecam do przeczytania hmmmm ale to chyba nie dotyczy wojskowych w opinaczach ... tam marne szanse, żeby spadły .... PS. dobrze że Bart-s juz powoli wraca , bo tam na łeb dostałby , jakby jeszcze w miesiąc takich rozmów przeżył
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
:polew::polew: Zarzuć szybko jakimś nowym modem, bo wiesz że inaczej z tego tematu szybko nie zejdą