Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rafciu kupuj Oferta - Audi A4 - Auto świeżo sprowadzone z Niemiec stan techniczny jak i wizualny bardzo dobry,wnetrze bardzo czyste i zadbane ,klimatyzacja,2x elek ...albo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic o kobiecie nie wspomnial Czytaj między wierszami...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...jeszcze 2 tygodnie ale już naprawdę tęsknię za chatą (i garażem ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arek już chyba późno bo zaczynasz gadać jak mistrz Yoda... Nam propozycje tutaj Jakie Bartek składasz :polew::polew: ---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ---------- ...ciiii znalazłem taką fajną wódzię na BC. Będzie co próbować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling: No to było mistrzostwo świata - juhta ala McDonald's... Bartek ciii Opowiedzcie ! bo nic nie wiem No jak - nie pamiętasz jak mi luj w Swaju zayebał środkową kratkę S line z przedniego zderzaka? ---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ---------- Neta staram się nie odpalać ale telefony niestety odbieram... Ale po 23:00 już prawie wcale nie dzwonią Chodziło mi czy można by wyrezać jakąś pierdółkę u Ciebie na działce np Mamy do siebie rzut beretem jak wiesz Nie widzę problemu... ale jak bardziej o grillu myślałem... ze śniadaniem aa kratka no tak zapomniałem No o właśnie. o to mi chodziło Tylko się spytałem bo może jak na działkę uciekasz to nie chcesz słyszeć o rezaniu/modzeniu i innych tego typu sprawach Co Ty... za bardzo to lubię ---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ---------- Tak pier**lisz a widziałem u Ciebie w pokoju ściany zayebane plakatami właśnie z takimi wozami...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling: No to było mistrzostwo świata - juhta ala McDonald's... Bartek ciii Opowiedzcie ! bo nic nie wiem No jak - nie pamiętasz jak mi luj w Swaju zayebał środkową kratkę S line z przedniego zderzaka? ---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ---------- Neta staram się nie odpalać ale telefony niestety odbieram... Ale po 23:00 już prawie wcale nie dzwonią Chodziło mi czy można by wyrezać jakąś pierdółkę u Ciebie na działce np Mamy do siebie rzut beretem jak wiesz Nie widzę problemu... ale jak bardziej o grillu myślałem... ze śniadaniem Bartek jakie propozycje tutaj składasz nam :grin: Arek już chyba późno bo zaczynasz gadać jak mistrz Yoda...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling: No to było mistrzostwo świata - juhta ala McDonald's... Bartek ciii Opowiedzcie ! bo nic nie wiem No jak - nie pamiętasz jak mi luj w Swaju zayebał środkową kratkę S line z przedniego zderzaka? ---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ---------- Neta staram się nie odpalać ale telefony niestety odbieram... Ale po 23:00 już prawie wcale nie dzwonią Chodziło mi czy można by wyrezać jakąś pierdółkę u Ciebie na działce np Mamy do siebie rzut beretem jak wiesz Nie widzę problemu... ale ja bardziej o grillu myślałem... ze śniadaniem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Wojtuś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Neta staram się nie odpalać ale telefony niestety odbieram... Ale po 23:00 już prawie wcale nie dzwonią
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi albo jak co niektórzy kratki od halogenów:whistling: No to było mistrzostwo świata - juhta ala McDonald's...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to luz - możesz uderzać do Pepina. W sprawie problemów z oznaczeniami pisałem już dziś na moderatorowni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlatego jak do Bartka przyjeżdżamy zawsze zastanawiasz się co mu z fury zayebać czy zderzak czy felgi O kurwiszka - tak się zawsze dziwnie patrzy i aż do dziś nie wiedziałem o co chodzi...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Paweł - FSI V6 a TDI V6 to inna bajka. Przepustnica u Ciebie będzie w miarę ale w kolektorze i na zaworach będzie smoła (taka przypadłość FSI). Trzeba dawać w pałę co jakiś czas...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ładna... ale nutkę nostalgii odczułem. Twoja ładniejsza połowa chyba forum nie zagląda co... ? nostalgii? zagląda Wie totalnie o wszystkim. Nie mam nic do ukrycia A to nic złego że się spytałem Arka kto na orlenie odbierał ode mnie banknot pięćdziesięciozłotowy w celu uiszczenia należności za olej napędowy, który wlałem w bak Audi A4 B6 AWX Wera zawsze się smieje jak przeglądam B6 dywyżyn a tam same d*py No widzisz to ja mam inaczej... Gdybym wkleił gdzieś koleżankę z dawnych lat i moja by się dowiedziała to co najwyżej w ryło mógłbym dostać (i łańcuch znów skrócony...) no teraz Tobie nic nie grozi ...no jak nie. Wyrzuty sumienia...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ładna... ale nutkę nostalgii odczułem. Twoja ładniejsza połowa chyba forum nie zagląda co... ? nostalgii? zagląda Wie totalnie o wszystkim. Nie mam nic do ukrycia A to nic złego że się spytałem Arka kto na orlenie odbierał ode mnie banknot pięćdziesięciozłotowy w celu uiszczenia należności za olej napędowy, który wlałem w bak Audi A4 B6 AWX Wera zawsze się smieje jak przeglądam B6 dywyżyn a tam same d*py No widzisz to ja mam inaczej... Gdybym wkleił gdzieś koleżankę z dawnych lat i moja by się dowiedziała to co najwyżej w ryło mógłbym dostać (i łańcuch znów skrócony...)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...eszzz ale czatujemy ostatnio
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ładna... ale nutkę nostalgii odczułem. Twoja ładniejsza połowa chyba forum nie zagląda co... ? nostalgii? zagląda Wie totalnie o wszystkim. Nie mam nic do ukrycia A to nic złego że się spytałem Arka kto na orlenie odbierał ode mnie banknot pięćdziesięciozłotowy w celu uiszczenia należności za olej napędowy, który wlałem w bak Audi A4 B6 AWX Wera zawsze się smieje jak przeglądam B6 dywyżyn a tam same d*py przynajmniej wiadomo, że jesteś zdrowy:wink: gorzej jakbyś o kolegów Arka z pracy pytał Noc jeszcze młoda...
-
B6 DIVISION
No i tu gitara - do Paska mogę założyć Ale chyba wcześniej zaciski musisz wymienić Cały zestaw z R36 - tylko Dev mi cenę zaporową yebnął
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo coś ucichł... kalkuluje... VCDS 10.6 podzielone przez VAG-COM 704.1 = .... ?????
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No patrz... A Ty jak zacząłeś jeździć A4 to co się porobiło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja... Ja .. właśnei poskładałem B7 3.0 TDI ASB po wymainie rolek, napinacza i paska oraz czyszczeniu dolotu i adaptacjach ... Brawo Karol! Szykuje się nam kolejny specjalista na forum - brakowało kogoś od V6 TDI hmmm od 2giego maja gmerałem troche w dwóch 3,0TDI trochę ... rozebrane, wyczyszczone i pomalowane hamulce, wymiana wtrysków, wymiana płynu wspomagania, czyszczony cooler i cały dolot aż po kolektory dolotowe włącznie, wymiana ksenonów, rolki , pasek i napinacz, filtry oleje i odgrzybianie klimy ; w pierwszym tygodniu lipca chyba wahacze i tuleje stabilizatora To kiedy firmę otwierasz...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak, ale nie ważne - od 704.1 w górę będzie pięknie śmigać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ładna... ale nutkę nostalgii odczułem. Twoja ładniejsza połowa chyba forum nie zagląda co... ?
-
B6 DIVISION
No i tu gitara - do Paska mogę założyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Karol często gdzieś śmiga na fiku miku - to może się zgracie w trasie?