Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gumak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gumak

  1. Witam, ma ktoś może instrukcje lub pomysły co do malowania tych lamp jak w temacie? Malowaliście tylko od wewnątrz, czy z zewnątrz też coś robiliście tzn. folia lub lakier do lamp?
  2. Gumak odpowiedział(a) na fajgi temat w Audi A3/S3/RS3
    Poczynania śledzone na naszym forum Co tu dużo pisać Kawał dobrej roboty #Fajgi zrobiłeś
  3. No włansie jak tam idzie, bo też jestem ciekawy efektu, gdyż sam chcialem rezać na rs kratki
  4. Witam, lata ktoś może z Brodnicy lub okolic? Może jakiś mały spocik w Brodnicy? Jest ktoś chetny? Pozdrawiam
  5. Gumak odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
    Witam, już trochę na forum jestem, ale tu się nie przedstawiłem, więc postanawiam poprawę i witam jeszcze raz serdecznie wszystkich Latam A4 B5 temacik już mam założony Pozdrawiam
  6. Witam towarzystwo
  7. Sporo pracy włożone widzę, ale bylo warto Gratki fajnego autka
  8. Ciekawe autko no i ten pakiet eSki Pozazdroscic Modzic dobrze i bedzie kozak
  9. Z taką turbna moze się nieźle zbierac
  10. W dobrym kierunku wszystko idzie widze Powodzenia
  11. Ciekawe Audi Powodzenia w dalszych modach
  12. Auto kosi system, lektura całego wątku trochę mi zajęła ale było warto Powodzenia w kolejnych modach
  13. OBECNIE Witam Postanowiłem pochwalić się moim sprzętem Jest to: Audi A4 Avant B5 1.8E 125 km Rok produkcji: 1998 Wszystko jak na razie w serii :| Wyposażenie: ABS Wspomaganie kierownicy Climatronik Centralny zamek Immobiliser 4 x pp 4 x elektryczne szyby Elektryczne lusterka regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach Autoalarm 2013 - wiosna Koła: Borbet Typ T 15' Białe Innych modów brak 2013 - jesień Koła: A.T.P Flash 18' Audio: Głosniki: Hertz DSK-130.3 Radio: Alpine CDE-9827RR Komora: Pomalowana większość elementów na czarno, a napisy i korki na czerwono Plany na zimę/wiosnę 2014: Włożenie jakiejś basowej zabudowy do bagaznika lub ori tuby Bose, Zmiana koloru Alufelg, Końcowy wydech (jakiś ładne brzmienie - mam nadzieję, że coś polecicie ), Zawieszenie gwintowane, a w przyszłości AirRide Przymiarka: Pakiet od RS4 jesli sie uda, a jak nie to ogarniecie dokładek i czarnych elementów pod kolor budy oraz dokladka Cupra Lip, Dalsze zmiany pod maską, ale chciałbym pojsc w strone wiekszej mocy a nie tylko estetyki :szczer: BLACK FRONT w I lifcie jakos wygląda to 2014: Na nowej feldze, lecz zostaje ona jak najkrócej gdyż chyba nie będzie konkretu (Tomasson TN4)
  14. Witam całe forum bardzo serdecznie. Od jakiegoś czasu bujam się Adui A4 B5 (przestawie dokladnie w dziale do tego przeznaczonym). Mam nadzieje, że już niedlugo poznamy sie na spocie Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.