Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michal1.8tq

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michal1.8tq

  1. glownie chodzi mi o spasowanie zeberek grilla z gornym
  2. zacnie narazie i do mnie wleci od c5 a moze ma ktos foto jak wyglada z s6 c5?
  3. a widzial ktos polaczenie zwyklego grilla od b6 w maske a dol od s6 c5 jak to wyglada???
  4. ja mam u siebie VALVO VR1 Racing syntetic oil trzecia zmiane i spelnia wszystkie moje oczekiwania dolewka co wymiane ok dwoch setek,gdzie przy castrolu to byla masakra.
  5. myslalem nad ramka od c5 a srodek plaster miodu tylko nie moge nigdzie takiego polaczenia znalesc zeby zobaczyc jak to wyglada
  6. no powiem ci ze akurat nie moge bo mam zderzak pod spryski a bez tego w bi xenonie latac nie mozna(przepisy prawa).Rano ustalilismy co i jak ale widze ze na darmo ustalenia z toba. stary a co cie w watku w ktorym cos oglaszam obchodzi ze napisalem ze s line czeka na montaz???? akurat wtedy mialem juz kupiony i jachal do mnie.Twoja sila dedykcji mnie poprostu poraza.Ja wyjasnilem jak sprawa wyglada i na forum i w wiadomosci z toba.Nie mam ochoty ani na glupie przepychanki na forum ani w priv z toba.Sprawe wyjasnilem zderzak otrzymasz.
  7. Witam panowie dorwalem zderzak w dobrych pieniadzach na przod do a4 i teraz pytanie jaki grill mozna do tego ladnie spanowac .Myslelem zeby dorezac plaster miodu na front taki jak na kratkach,czy podejdzie jakis inny niz ori czy tylko ori ? prosba o sygestie jak to dobrze zrobic
  8. jezeli zapewniam ze bedzie to bedzie spoko tu na forum nie kazdy sie z kazdym zna ale nie jest to podstawa zeby nazywac ludzi oszustami. Troche wiary w ludzi nie kazdy jak nie odpisze ci dzien na wiadomosc to jest odrazy oszustem.Wstrzymaj sie nie raz ze swoimi daleko idacymi myslemi.Pozdrawiam
  9. wczoraj dopiero sam sie odezwales w rozmowie mailowej pisalismy ze w czwartek mam do odbioru swoj zderzak z malowania sam nie odebralem go z lakierni dopiero dzisiaj bede mial gotowy. Przeprosilem cie za zaistniala sytuacje i prosilem o spokoj.Sa rzeczy nie zalezne od nas jezeli sprzedajemy rzeczy.Masz moje wszystkie dane dotyczace konta adresu zamieszkania i myslisz ze za 400 zl chcialo by mi sie takiej zabawy??? nie jestem na tym forum od wczoraj , organizuje klubowe hamowania po kosztach, naprawiam auta z forum i po 2 dniach bez info gosciu nazywasz mnie oszustem??? troche szybkie decyzje podejmujesz. W odpowiedzi priv ktora mam nadzieje otrzymasz masz info co i jak. A dla wiadomosci kolegow z oficjanego forum w pon paczka jedzie kurierem dpd... i to opuznienia z lakierni poniewaz sam mialem odebrac zderzak w czwartek a dopiero dzisiaj bede mial gotowy, opuznienie nie zalezne ode mnie. Kolega dostal taka sama odpowiedz na priv.Mysle ze wszystko wyjasnilem w info. Pozdrawiam i prosba do kolegi GreGoriO zeby napisal tu w watku kiedy dostanie przesylke...
  10. przydal by sie s line na front
  11. witam panowie przegladajac aukcje widze ze niektore zaciski maja logo audi vw od frontu zacisku a niektore nie? od czego to zalezy ???
  12. Witam koledzy potrzebuje szybkiej odpowiedzi czy jarzma przod a6 c6 320 mm sa takie same na prawa i lewa strone?
  13. b6 i b7 to to samo:)
  14. kolega dobrze prawi avant jest dluzsza niz sedan
  15. w s4 sa amortyzatory 5m z tego co kojaze a w b6 jest 3m tak ze troche twardsze ale przydalo by sie zmienic na cos twardszego:)
  16. co tu wyceniac??? kazdy dobry lakiernik wezmie wezmie ok 600 zl i nie bedzie sladu
  17. bledy synchronizacji nie ma? lub cofania zaplonu???
  18. jal chcesz cos modzic to walbro 225 bedzie zapasik na kiedys filtr mann knecht...sprawdz ile daje pompa przy obciazeniu manometr wepnij i jezde trzeba zrobic
  19. michal1.8tq odpowiedział(a) na krisssx temat w Audi A4 B6
    hydrografika to 250 zl komplet a nie 460 kolego
  20. na torsenie moge byc szerokosci inne tylko obwod ten sam haldex 4 kola takie same kiedys cos takiego w artykule czytalem ale dowiedz sie od znawcow tematu
  21. BBS RC090 z tego co widze
  22. polecimy na dwie strony chociaz myslalem o jeden bo wtedy zderzak os s line idzie dostac na 200 zl do malowania a na dwie strony od 700 w wzwyz glosniej niz seria ale ze srodkowego nie rezygnuje bo leb urwie... a wiec na dwie strony 2,5 " i do tego material na dp ile tego potrzeba???
  23. michal1.8tq odpowiedział(a) na harry9448 temat w 1.8T
    2800 dobra cena w lublinie za 2800 masz podstawe brc a nie wypas
  24. Witam koledzy potrzebuje informacji ile potrzebuje rury aby zrobic kompletny wydech z dp do 1.8t a4 b6 quattro(nie mam jak wejsc pod auto i pomierzyc ) ma ktos takie informacje bede budowal uklad i musze kupiv komponenty robil ktos sam??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.