Treść opublikowana przez slimok
-
zamiennik lotki klapy avant
:facepalm:
-
zamiennik lotki klapy avant
sorki zapominałem o tym dziś może wrzucę bo nie mam ich na kompie ;p nie wiem gdzie była kupiona bo już była na audi. Ale gość mi mówił że to zamiennik ;p w słońcu patrząc z boku auta widać na niej takie pofalowania ale trzeba się dobrze przyjrzeć nie rzuca się bardzo to w oczy ;p obiecane fotki ;p sory ale ta lotka jest bardzo kiepska, za krótka i za wysoka. Auto by lepiej wyglądało jakby jej nie było.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Brakujace elementy zderzaka S4 B6
nie tylko Ty . Jak gościu w ASO powiedział że tej części nie produkują już i nie ma nigdzie na stanie delikatnie oniemiałem. ps. Dzięki za zmianę tematu.
-
Brakujace elementy zderzaka S4 B6
na dzień dzisiejszy brakuje mi tylko halogenu lewego i spojlerka nadkola też lewego. Jak dasz radę załatwić taki spojlerek to będę Cię na rękach nosił . Z halogenem to będę się wstrzymywał z zakupem w ASO do ostatniej chwili. Jak nie dostanę używki to zostanie ASO. podaj mi nr prawego bedzie mi łatwiej szukać ni bede musiał PR-ów rozkodowywać prawy 8E0 853 888B lewy 8E0 853 887B nie wiem jakie masz dojścia i znajomości ale ten spojlerek już się oparł o dział classic vw i niestety nie mogą pomóc w tym temacie.
-
Brakujace elementy zderzaka S4 B6
zaraz jak kupiłem zderzak na allegro wyhaczyłem prawy halogen za 60 zł. Wydaje się być nowy bo brak śladów użytkowania. Mega fart ale jak nic się ciekawego nie trafi do marca pozostanie ASO.Obserwuję wsystkie portale codziennie w poszukiwaniu brakujących części ale na razie tragedia.
-
Brakujace elementy zderzaka S4 B6
wiem . Jak odbiorę z ASO prawą stronę to będę kombinował żeby dorobić lewą. Plan już mam jak to zrobić tylko muszę mieć oryginał w swoich łapach.
-
B6 DIVISION
jemu od kluczyk chodzi nie o taki scyzoryk :grin: przeca wiemy :P ps. A tak na poważnie kolega do seata kupował taki wynalazek ale w chinach. Jakością nie powala , słabo spasowane połówki i ten plastik jakiś taki dziwny ale działa i jest ok.
-
B6 DIVISION
ja victorinoxa mam od 6 lat. Dwa razy się nieszczęśliwie zgubił i tyle samo razy znalazł. Bez tego scyzorka to jak bez ręki , nigdzie się nie ruszam jak nie mam go w kieszeni. Polecam victorinoxy , rewelacja. Ogólnie to model musisz dopasować do siebie w zależności czego Ci potrzeba. Ja mam taki: https://www.google.pl/search?q=1.3713.94&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZgP-RkIzKAhXKFSwKHf-WBQAQ_AUIBygB&biw=1920&bih=947#imgdii=aTC9tvpkliW5xM%3A%3BaTC9tvpkliW5xM%3A%3BnWyjfXhUFtRRkM%3A&imgrc=aTC9tvpkliW5xM%3A
-
Brakujace elementy zderzaka S4 B6
na dzień dzisiejszy brakuje mi tylko halogenu lewego i spojlerka nadkola też lewego. Jak dasz radę załatwić taki spojlerek to będę Cię na rękach nosił . Z halogenem to będę się wstrzymywał z zakupem w ASO do ostatniej chwili. Jak nie dostanę używki to zostanie ASO.
-
Czujniki cofania jakie wybrać
ale wydaje mi się że montaż oryginału jest najlepszym rozwiązaniem , pomijając fakt że nie najtańszym.
-
Czujniki cofania jakie wybrać
a dlaczego nie założysz oryginalnych ?
-
B6 DIVISION
mam takie i nie raz już stawiałem . Bierz spokojnie.
-
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia a pod choinką ogrom części do modzenia.
-
B6 DIVISION
jak masz spryski szyb podgrzewane to tam jest po stacyjce.
-
Dziwne spryskiwacze reflektorów a4 b6 - co to jest?
Daj to do strefy śmiechu bo to są otwory wykonane przez snajpera karabinem kaliber .50
-
Dziwne spryskiwacze reflektorów a4 b6 - co to jest?
poprawiłeś mi humor na dzisiejszy dzień :polew:
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
I ja jestem bardzo zainteresowany tym rozwiązaniem. Do wrocka mam niedaleko
-
Dron do 500 zl
tutaj za ok 800 stówek masz podróbkę phantoma : ogólnie do zabawy i nauki jest ok. wszystko zależy jak mocno się napaliłeś. Jak na chwilę to nie ma sensu wydawać dużej kasy na drona bo będzie leżał w szafie albo sprzedasz za ułamek kwoty co wydałeś. Jak chcesz się pobawić dłużej to proponuję zainwestować w phantoma ponieważ nawet laicy dadzą sobie radę z lataniem tym cacuszkiem. Phantom ma szereg zabezpieczeń które nie pozwolą Ci go rozbić. Tanie zabawki są na chwilę, albo się popsują albo rozbijesz.
-
Dron do 500 zl
panowie , zależy co chcecie robić tymi dronami , latać i się bawić czy filmować czy to i to bo to bardzo ważna kwestia. Druga sprawa jest taka , jakie macie wymagana donośnie nagranego filmiku. Można kupić drona bez gimbala , też można nagrać film ale będzie bez stabilizacji i obraz będzie się trząsł. A jeśli wyprzedzę was z odpowiedzią i chodzi o te marketowe to ja osobiście odradzam , szkoda kasy i zdrowia. ten filmik nagrałem 4 lata temu jak dopiero ta technologia się rozwijała drony były składane z komponentów. Kamerka to gopro zamontowana na sztywno : a tutaj jest filmik nagrany przez mojego kolegę phantomem 3 dji fulhd tu jest już gimbal
-
Brakujace elementy zderzaka S4 B6
Do wiosny myślę że dam radę coś wyrwać. Dzisiaj kupiłem dopiero zderzak i nie będę go prędzej zakładał jak wiosną. PS. Jakby kogoś interesowało to zaślepki na dzień dzisiejszy 84zł/szt a prowadnice 22zł/szt. PS2. Jeszcze do całości trzeba podmienić spojlerki nadkoli 8E0 853 888B i 8E0 853 887B i jak potrzeba to nadkola chociaż powinny być te same (jak mam te same)
-
Brakujace elementy zderzaka S4 B6
W linku co zapodał wrclaguna już sobie obczaiłem co i jak. Zaślepki i prowadnice chyba zamówie w aso tylko muszę zadzwonić i zobaczymy po ile wyjdzie. Halogeny bedę się starał upolować uzywki.
-
Brakujace elementy zderzaka S4 B6
ale ze mnie kiepek. Tyle szykałem ... i chyba prosiłem żeby nie znaleźć. dzięki
-
Brakujace elementy zderzaka S4 B6
Witam. Proszę o pomoc kogoś mąderego i uczynnego . Z rego co się zorientowałem to zaślepki do sprysków i halogeny różnią się od zwykłego zderzaka. Jest jeszcze coś, co jest inne i nie można zrobić przekładki od normalnego zderzaka np. czy spryski czy są te same ? Proszę ewntualnie jak ktoś mam możliwość podania numerów zaślepek i halogenów. dziękuję i pozdrawiam.
-
miernik lakieru
Tutaj przy detailingu jest ważne dokładnoś pomiaru i powtarzalność. Przy kupowaniu auta miernik może być jakikolwiek.