Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szkopek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szkopek

  1. ja moze nastepnym razem bo narazie nie mam do was czym startowac......
  2. no to fajnie chlopaki ja postaram sie byc na 13 ale moge sie spoznic pare minut
  3. ja normalnie robie do 13.00 ale postaram sie skonczyc o 12 to bym mugl byc tam jakos na 13.20
  4. a ile warzysz ? bo ja 102kg :gwizdanie:
  5. mnie tez do kartingow prosze dopisac
  6. ja przewarznie odpinam gorne wachacze chyba ze ta dluga sruba jest zapieczona to wtedy dolne odkrecam....
  7. Kowi87 mam juz icek o podobnych wymiarach jak ten w watku ktory podales ale wpadl mi jeszcze w rece wiekszy wlasnie ten o ktory teraz pytam i mam dylemat ktory zalozyc [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 22:36_________________________________________________dodam ze mam juz zakupiony kolektor awx +turbo awx ,rury do icka 2.5cala potem jeszcze tylko wtryski 216 albo 230 i program
  8. z czy podejdzie mi icek o takich wymiarach; szer-70cm,wys-22cm,grubosc-6.5cm ma ktos cos o podobnych wymiarach bo co widzialem to wiekszosc ma wysokosc 18cm
  9. ja moge wyjechac okolo 13.00 bo do 12 pracuje ale jak cos to nie musicie na mnie czekac....
  10. Huan dopisz jeszcze mnie do tego hotelu ja tez zosttaje z moja pania
  11. ja ostatnio jechalem z londynu jakies 3 godziny emeryckim tempem.....[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 18:15_________________________________________________ja mysle ze wyjazd o 13.00 bylby w sam raz zeby tam na 16.00 byc.........,a poza tym ja napewno do 12 bede w pracy.
  12. mysle ze charakterystyczny ppppppsssssssssssssssss......... nie idzie w parze z klekotem diezla............
  13. jak przy skrecaniu to raczej zewnetrzny,podczas ruszania na skreconych kolach popros kogos zeby stal kolo kola i posluchal ktora strona
  14. jesli chodzi o mnie to 16.00 jest git
  15. jak Ci turbawka sie rozsypie i zassie jej czesci do komor spalania to sie remont na nowym turbie nie skonczy.........
  16. jesli chodzi o moc to bede chcial wyciagnac ile sie tylko da z gratow ktore juz kompletuje; FIMC szer-70cm,wys-22cm,gruosc-6cm, rury do fimc 2,5 cala,kolektor dolotowy AWX to juz mam(szukam teraz wtryskow i turbiny mam na oku turbinke od AWX-a ale jeszcze sie zastanawiam nad wieksza) dopiero jakwszystko zaloze to jak bede w PL to pojade na program i mysle ze to na jakis czas styknie.............[kat juz wyciery i EGR zaslepiony ]
  17. blok silnika nie jest taki twardy jak walek rozrzadu,zeby ta sprezynke wkrecic to trzeba najpierw zrobic nowy gwint i dopiero ja wkrecic a w walku raczej sie juz nowegogwintu nie zrobi...........
  18. ok dzieki myslalem ze na naszym forum tez sie znajdzie ktos kto mial do czynienia z wtryskami
  19. walki rozrzadu sa bardzo twarde,watpie zeby dalo sie zrobic nowy gwint
  20. nie jestem na forum golfa tylko na forum AUDI.........
  21. ja dopiero zaczynam zabawe z tdi ale zobaczymy co tam macie,moze do spota FIMC zdaze zalozyc i wiekszy kolektor dolotowy od AWX-a
  22. czy myslicie ze warto to zakupic do AFN-a i czy bedzie pasowac??? http://cgi.ebay.co.uk/VW-T4-2-5-TDI-New-Diesel-Injector-Nozzles-Performance_W0QQitemZ260427838275QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item3ca2b57343&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A6|72%3A1689|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A25
  23. wplywa niekorzystnie tylko na emisje spalin pozatym same plusy........

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.