Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. Tak to te, ja kupowałem bezpośrednio na stronie sklepu bo brałem jeszcze inne konkretnie W5W z niebieskim filtrem i ledy nad tablice - też polecam
  2. Wiadomo efekt xenon daje tylko xenon, ale jak na H7 jest ok i jeszcze ta cena.
  3. Teraz jeżdżę głównie po mieście więc ciężko cokolwiek powiedzieć, ale w weekend ruszam w trasę i wtedy dam znać
  4. Podzielę się wrażeniami, bo zamówiłem dwa rodzaje żarówek ze strony, którą podał zlocio - mianowicie żarówki H7 Super White i H7 Skyline. Obie mają niebieski filtr i w ręku wydają się prawie identyczne, natomiast po zamontowaniu różnica jest kolosalna. Skyline - mimo że droższe - są po prostu żółte i świecą słabo. Wcześniej miałem zwykłe lampy ze stacji benzynowej i świeciły tak samo. Zatem Skyline odradzam - nie warto (chyba że jako zapas). Z kolei Super White są rzeczywiście dobre - białe, świeże, nie dopatrzyłem się żółtej poświaty, świecą mocniej od Skyline i w połączeniu z niebieską W5W dają fajny efekt. I są tańsze - co prawda 3 zł, ale jednak tańsze i lepsze Szczerze mówiąc po testach różnych żarówek (OSRAM NB też miałem okazję sprawdzić) wolę kupić 10 sztuk tych Super White za 80 zł (bo za tyle można kupić taki zestaw - wychodzi taniej niż przy kupowaniu na sztuki) niż 2 szt. OSRAM za tyle samo albo więcej. Teraz jeszcze tylko kwestia trwałości, ale tutaj nawet te droższe wypadają kiepsko, więc nie martwię się tym za bardzo. Poniżej zdjęcia - najpierw Skyline, potem Super White. W obu przypadkach zastosowana niebieska W5W, której przy H7 Skyline nawet nie widać
  5. Soczewkę i odbłyśnik mam nowe w obu lampach tak ze z tym nie będzie problemu. Zamawiam w takim razie te na próbę
  6. to właśnie te z allegro? ok - myślałem że to tylko przykładowy link i mówisz że nie warto dopłacać do osram nb unlimited? bo właśnie miałem je kupować, ale trafiłem na ten temat i może jeszcze zmienię zdanie
  7. zlocio u kogo kupowałeś te żarówki?
  8. Rozebranie kasety nie pomogło - dalej ją wypluwa...
  9. dziś jeszcze spróbuję rozebrać kasetę - jak pomoże to będę miał opcję na przeczekanie
  10. Ja wiem, że taka kaseta nie idzie w parze z jakością, ale tak jak pisałem - to tylko tymczasowe rozwiązanie. Za to o transmiterach nie wiedziałem - zaraz poszukam. To by rozwiązało mój problem. Dzięki Straszny rozstrzał cenowy a wszystko wygląda podobnie - warto kupić transmiter za 10-20 zł czy będzie jeszcze gorzej z jakością niż na kasecie?
  11. Od razu mówię, że mam w planach zakup concerta CD albo chociaż zmieniarki, a póki co chciałem skorzystać z kasety z jackiem do telefonu i tu pojawia się problem - radio wypluwa kasetę praktycznie przy każdym włożeniu a czasami nawet nie chce wypluć i nie reaguje wtedy już na nic - dopiero wyjęcie kluczyka ze stacyjki i ponowne włączenie radia powoduje wyrzucenie kasety. Na 10 prób kaseta wchodzi poprawnie raz. Nie ma na to rady czy może macie jakiś domowy patent żeby chociaż na jakiś czas to ogarnąć do momentu kupienia innego radia lub zmieniarki?
  12. ja kupiłem używaną ori, z drzwi udało mi się wykręcić śrubkę razem z nakrętką po zewnętrznej stronie (było ciężko, dwie osoby były potrzebne ale puściła w końcu bez żadnych specyfików), wkleiłem ją w listwę i trzyma się bez problemu
  13. koledzy polecają LHM Citroena, ja nie polecam bo jeszcze go nie zalałem ale noszę się z zamiarem zakupu i z tego co mi wiadomo 1L wystarczy na przepłukanie i zalanie
  14. z plusem czy bez plusa?
  15. Jakoś w sierpniu wymieniłem h7 w mojej b5, bo lewa się przepaliła po dwóch miesiącach i teraz pod koniec września ta sama sytuacja - lewa spalona, musiałem wymienić. Pytanie czy to przypadek czy może coś się dzieje w tej lewej lampie i wykańcza mi żarówki? Jak to sprawdzić? Chcę teraz kupić osram night breaker i jak ma mi paść jedna po 1,5 miesiąca to wolę najpierw sprawdzić czy wszystko ok.
  16. to podsumowując który dokładnie LHM lać do A4 B5?
  17. Panowie, pomożecie stworzyć jakiś zupełnie podstawowy zestaw kosmetyków dla zielonych w temacie? Żeby był dobry stosunek jakości do ceny i nie za dużo roboty - auto swoje lata ma, lakier swoje przeszedł, nie ma sensu ładować kasy w kosmetyki, które już nie dadzą takiego efektu jak przy świeżych modelach. Chcę po prostu dbać o to co jest i myć sam w wolne weekendy a nie karać lakier myjkami na stacjach. I dlatego pytanie - jakie kosmetyki, jakie gąbki i jak wygląda proces takiego standardowego mycia z woskiem i glinką? Na pewno to wszystko było już opisane ale ciężko było mi znaleźć taki zwykły opis. Jeśli gdzieś jest to będę wdzięczny za link. Właściwie to kiedyś coś podobnego czytałem ale teraz za cholerę nie mogę tego znaleźć.
  18. dołączam się do prośby o fotki to może inaczej - jest w W-wie ktoś kto już to robił i na tyle ogarnia temat że mógłby pomóc?
  19. Zdecydowanie polecam zakupy u dzika - błyskawiczna wysyłka, dobre ceny, dobry kontakt i jeszcze podpowie co zamówić naprawdę warto dzięki jeszcze raz
  20. gdzie najlepiej kupować żarówki? chciałbym kupić wszystkie w jednym miejscu i zastanawiam się który sklep internetowy (a może jakiś stacjonarny w Warszawie) jest godny zaufania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.