Treść opublikowana przez dliwski
-
00779 - Outside Air Temp Sensor (G17) - brak czujnika? (zdjęcie)
Panowie, mam taki błąd w vcds: 00779 - Outside Air Temp Sensor (G17) 30-00 - Open or Short to Plus Ten czujnik powinien być z przodu przy chłodnicy? Klima działa dobrze, a przynajmniej tak mi się wydaje... Jaki może być objaw spowodowany tym błędem? up
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
to chyba zostanę przy tym setupie co mam czyli 17 póki co z myślą o 18, bo tak jak szafa napisał 110 i tak nie jedzie tak czy inaczej u Ciebie bardzo ładnie siadło i to jest właśnie to - człowiek sobie przemyśli za i przeciw, mówi zostaje przy 17 a potem wchodzi w taki temat jak ten i myśli "je.... to, kupuje 19"
-
Strefa Śmiechu
Emil łowca fotoradarów - TVN Turbo
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
Serwo dziala? Po uruchomieniu silnika pedal hamulca mieknie? Najlepiej podepnij auto do VAGa i zrób logi. na zgaszonym silniku pedał hamulca bardzo twardy, dopiero po odpaleniu da się wcisnąć do końca logi tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/313777-a4-b5-110km-afn-prosba-o-analize-logow-pierwsze-logi-od-zakupu/
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Daily car na 19"? Ma to sens? Nie pytam ironicznie - pytam, bo mogę kupić ładne 19, ale obawiam się, że to kiepski pomysł do jeżdżenia na co dzień po Warszawie. Ile masz KM u siebie? 110? Jedzie to jakoś?
-
car audio tanim kosztem
ok, dzięki bardzo za pomoc - wszystko już wiem a tak dla wyjaśnienia w kwestii wymagań to zwracam ogromną uwagę na czystość dźwięku - trzeszczenie, trzaski itp. doprowadzają mnie do szału, natomiast na mocnym p....nięciu mi nie zależy jakoś szczególnie
-
car audio tanim kosztem
ale pisałeś że s-6c bez wzmacniacza - czyli jeśli miałbym w planach wzmacniacz (pytanie czy będzie potrzebny do tych głośników) to brać s-60c tak? a powiedz mi co będzie mi potrzebne do tego zestawu żeby zamontować wszystko w mojej B5 sedan z przodu? jakie dystanse i czy coś jeszcze?
-
car audio tanim kosztem
dołączę się do tematu, bo planuję podobny zakup piszecie o powerbass s-6c, a co możecie powiedzieć o modelu 2XL-50C? który lepszy? 2xl są mniejsze więc pewnie łatwiej zamontować?
-
Wycieraczki pracują nawet bez kluczyka w stacyjce - jak to naprawić?
Zauważyłem ostatnio (tak naprawdę znajomy zauważył, jak przechodził obok mojego Audi), że wycieraczki pracują mimo wyłączonego zapłonu. Wiadomo - staram się wszystko wyłączyć przed zgaszeniem auta, ale czasem wycieraczki ustawię na mniejszą częstotliwość i po prostu zapomnę wyłączyć, a potem się okaże, że całą noc pracowały. Jak to ogarnąć? Gdzie mogło być coś kombinowane i dlaczego (może poprzedni właściciel chciał osiągnąć coś innego i przez przypadek spieprzył wycieraczki)?
-
A4 B5 110KM AFN - prośba o analizę logów - pierwsze logi od zakupu
Ok, kolejny raz wielkie dzięki - tak zrobię jak tylko znajdę chwilę. Dodam, że jak wymieniałem wężyki, to na koniec roboty miałem z 1 mm warstwę oleju na dłoniach, strasznie to wszystko uwalone jest, ale auto nie dymi... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B5 110KM AFN - prośba o analizę logów - pierwsze logi od zakupu
Ok dzięki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Cieżko to ocenić ale na moje oko 11mm nie ma tylko jakieś 5.mm Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B5 110KM AFN - prośba o analizę logów - pierwsze logi od zakupu
gruszka ma się ruszać zawsze czy po odpięciu/zamianie któregoś z wężyków?
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
To u mnie chyba wisi tylko na tym zaczepie
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
Tak zrobiłem - wymieniłem tylko te krótsze, gumowe. Chciałem się tylko upewnić. Niemniej jednak chyba niepotrzebnie to robiłem, bo wszystkie wyglądały dobrze, nie były poprzecierane i żaden się nie odłączył, a co za tym idzie - wymiana wężyków w moim przypadku nie pomogła, auto dalej muli jakbym pod górę jechał... Powiedz mi, zbiornik podciśnienia powinien być sztywno przymocowany czy ma latać? U mnie jest bardzo luźny, trzyma go coś z przodu, ale nie wiem czy to śruba na płaski śrubokręt czy jakiś zaczep...
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
a powiedzcie czy te długie sztywne węże (zaznaczone na foto na czerwono) też wymieniać czy tylko te na końcach (zaznaczone na zielono)?
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
http://ifinterface.com/prog/car/prog2/inprog.php Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
dobrze wiedzieć - kupuję 3x taniej niż w sklepie w którym miałem brać
-
Dołożenie zamykania centralnego zamka z oryginalnego pilota
sprawdź jaką masz centralkę w bagażniku po prawej - po modelu można dojść czy obsługuje pilota
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
ok, dzięki kolejna rzecz do planów na weekend
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
jest z tym jakiś duży problem? coś trzeba zdejmować żeby dostać się do poszczególnych węży? jak to w praktyce wygląda?
-
Lekkie stuknięcie przy zmianie z 1. na 2. bieg
Zauważyłem to wczoraj. Wcześniej też się zdarzało, ale rzadziej - teraz dość często. Przy zmianie z 1. na 2. bieg słychać stuknięcie, ale nie metaliczne/twarde tylko dość miękkie, jakby butelka przewalała się w bagażniku. Jeśli powoli wrzucam bieg to nic nie stuka. Przy zejściu z 3 na 2 też cisza i przy innych biegach 3/4/5 też nic nie słychać - tylko z 1 na 2. Poduszki silnika/skrzyni? Podbijam. Problem występuje raczej przy rozgrzanym silniku.
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
czyli w etce jakieś dziwne wartości albo ja czegoś nie zrozumiałem dzięki
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
a jakie wężyki będą potrzebne? 0,5m starczy na pewno, ale czy wszędzie idzie ta sama średnica?
-
[B5 1.8T] Moje cudo
fajna sztuka, ja na początek zdjąłbym "a4" i "1.8T", grill na czarno plastidipem i już będzie lepiej
-
zwarcie hidow?
no błędów tak jak mówiłem nie ma w vertexie, bardziej myślałem po prostu o opłacalności