Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. Panowie, mam taki błąd w vcds: 00779 - Outside Air Temp Sensor (G17) 30-00 - Open or Short to Plus Ten czujnik powinien być z przodu przy chłodnicy? Klima działa dobrze, a przynajmniej tak mi się wydaje... Jaki może być objaw spowodowany tym błędem? up
  2. to chyba zostanę przy tym setupie co mam czyli 17 póki co z myślą o 18, bo tak jak szafa napisał 110 i tak nie jedzie tak czy inaczej u Ciebie bardzo ładnie siadło i to jest właśnie to - człowiek sobie przemyśli za i przeciw, mówi zostaje przy 17 a potem wchodzi w taki temat jak ten i myśli "je.... to, kupuje 19"
  3. Emil łowca fotoradarów - TVN Turbo
  4. Serwo dziala? Po uruchomieniu silnika pedal hamulca mieknie? Najlepiej podepnij auto do VAGa i zrób logi. na zgaszonym silniku pedał hamulca bardzo twardy, dopiero po odpaleniu da się wcisnąć do końca logi tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/313777-a4-b5-110km-afn-prosba-o-analize-logow-pierwsze-logi-od-zakupu/
  5. Daily car na 19"? Ma to sens? Nie pytam ironicznie - pytam, bo mogę kupić ładne 19, ale obawiam się, że to kiepski pomysł do jeżdżenia na co dzień po Warszawie. Ile masz KM u siebie? 110? Jedzie to jakoś?
  6. ok, dzięki bardzo za pomoc - wszystko już wiem a tak dla wyjaśnienia w kwestii wymagań to zwracam ogromną uwagę na czystość dźwięku - trzeszczenie, trzaski itp. doprowadzają mnie do szału, natomiast na mocnym p....nięciu mi nie zależy jakoś szczególnie
  7. ale pisałeś że s-6c bez wzmacniacza - czyli jeśli miałbym w planach wzmacniacz (pytanie czy będzie potrzebny do tych głośników) to brać s-60c tak? a powiedz mi co będzie mi potrzebne do tego zestawu żeby zamontować wszystko w mojej B5 sedan z przodu? jakie dystanse i czy coś jeszcze?
  8. dołączę się do tematu, bo planuję podobny zakup piszecie o powerbass s-6c, a co możecie powiedzieć o modelu 2XL-50C? który lepszy? 2xl są mniejsze więc pewnie łatwiej zamontować?
  9. Zauważyłem ostatnio (tak naprawdę znajomy zauważył, jak przechodził obok mojego Audi), że wycieraczki pracują mimo wyłączonego zapłonu. Wiadomo - staram się wszystko wyłączyć przed zgaszeniem auta, ale czasem wycieraczki ustawię na mniejszą częstotliwość i po prostu zapomnę wyłączyć, a potem się okaże, że całą noc pracowały. Jak to ogarnąć? Gdzie mogło być coś kombinowane i dlaczego (może poprzedni właściciel chciał osiągnąć coś innego i przez przypadek spieprzył wycieraczki)?
  10. Ok, kolejny raz wielkie dzięki - tak zrobię jak tylko znajdę chwilę. Dodam, że jak wymieniałem wężyki, to na koniec roboty miałem z 1 mm warstwę oleju na dłoniach, strasznie to wszystko uwalone jest, ale auto nie dymi... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Ok dzięki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Cieżko to ocenić ale na moje oko 11mm nie ma tylko jakieś 5.mm Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. gruszka ma się ruszać zawsze czy po odpięciu/zamianie któregoś z wężyków?
  13. To u mnie chyba wisi tylko na tym zaczepie
  14. Tak zrobiłem - wymieniłem tylko te krótsze, gumowe. Chciałem się tylko upewnić. Niemniej jednak chyba niepotrzebnie to robiłem, bo wszystkie wyglądały dobrze, nie były poprzecierane i żaden się nie odłączył, a co za tym idzie - wymiana wężyków w moim przypadku nie pomogła, auto dalej muli jakbym pod górę jechał... Powiedz mi, zbiornik podciśnienia powinien być sztywno przymocowany czy ma latać? U mnie jest bardzo luźny, trzyma go coś z przodu, ale nie wiem czy to śruba na płaski śrubokręt czy jakiś zaczep...
  15. a powiedzcie czy te długie sztywne węże (zaznaczone na foto na czerwono) też wymieniać czy tylko te na końcach (zaznaczone na zielono)?
  16. http://ifinterface.com/prog/car/prog2/inprog.php Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. dobrze wiedzieć - kupuję 3x taniej niż w sklepie w którym miałem brać
  18. sprawdź jaką masz centralkę w bagażniku po prawej - po modelu można dojść czy obsługuje pilota
  19. ok, dzięki kolejna rzecz do planów na weekend
  20. jest z tym jakiś duży problem? coś trzeba zdejmować żeby dostać się do poszczególnych węży? jak to w praktyce wygląda?
  21. Zauważyłem to wczoraj. Wcześniej też się zdarzało, ale rzadziej - teraz dość często. Przy zmianie z 1. na 2. bieg słychać stuknięcie, ale nie metaliczne/twarde tylko dość miękkie, jakby butelka przewalała się w bagażniku. Jeśli powoli wrzucam bieg to nic nie stuka. Przy zejściu z 3 na 2 też cisza i przy innych biegach 3/4/5 też nic nie słychać - tylko z 1 na 2. Poduszki silnika/skrzyni? Podbijam. Problem występuje raczej przy rozgrzanym silniku.
  22. czyli w etce jakieś dziwne wartości albo ja czegoś nie zrozumiałem dzięki
  23. a jakie wężyki będą potrzebne? 0,5m starczy na pewno, ale czy wszędzie idzie ta sama średnica?
  24. fajna sztuka, ja na początek zdjąłbym "a4" i "1.8T", grill na czarno plastidipem i już będzie lepiej
  25. dliwski odpowiedział(a) na JANEKpasza temat w Audi A4 B6/B7
    no błędów tak jak mówiłem nie ma w vertexie, bardziej myślałem po prostu o opłacalności

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.