Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. Nic nie psiukasz. Zostawiasz za siedzeniem kierowcy, siedzenie składasz maksymalnie do przodu, włączasz klime na max i zdejmujesz zawleczkę. Obieg zamknięty, auto zamykasz, 15 min i możesz wyjmować
  2. W korku klima gorzej chłodziła?
  3. To zależy - ja włożyłem dość mocne głośniki w półkę i dają radę bez suba, a miejsce w bagażniku zaoszczędzone Oczywiście nie chcę negować subów, chodziło mi tylko o to, że warto sprawdzić mimo wszystko na sobie, bo każdy ma inne wymagania
  4. dliwski odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No a jak chciałbys to wydalić? zależy tez co bierzesz bo rożne przedtreningowki na bazie kofeiny to tez niezłe poganiacze i ciagle chce sie po nich
  5. Kupiłem przed chwilą zobaczymy czy było warto Było warto - już założone z piórami boscha i zbierają zdecydowanie lepiej Teraz pytanie jakie pióra potem kupić. Do tej pory jeździłem na najtańszych z marketu - orientujecie się czy mocowanie będzie pasować? W tych marketowych zawsze jest z 5 różnych nakładek pod różne mocowania ale nigdy nie da się ich zobaczyć bez otwierania pudełka a z kolei na nim mało piszą i nie wiadomo czy podejdzie czy nie. Czy muszą być już np. boscha pod te ramiona?
  6. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ok
  7. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Właśnie będę musiał to sprawdzić u siebie, bo przykręcić można dowolnie i tak się teraz zacząłem zastanawiać czy nie przykręciłem odwrotnie przez przypadek. Mówisz, że jest płaski od dołu a zaokrąglony od góry - masz na myśli wnętrze odbłyśnika czy ramkę z otworami na śruby?
  8. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Lampy mam idealnie na wprost albo nawet delikatnie w prawo, to nie to, ale dzięki za podpowiedź :-) Najprawdopodobniej wymienię przysłonę na taką z ogranicznikiem. Mam kolejne pytanie. Jako że oczywistym jest, że odwrotnie założenie przysłony skutkuje świeceniem w niebo lub ustawieniem jak w angliku, tak nie do końca oczywiste jest dla mnie ustawienie soczewki i odbłyśnika - czy ma to jakieś znaczenie?
  9. Próbowaliście pokryć odbłyśnik aluminium w sprayu? Puszka kosztuje ok. 40 zł, wychodzi na pewno taniej, odporność ponoć do 500 stopni C.
  10. Poducha miała inna wtyczkę - moja nie pasowała. Na szczęście zamówiłem kompletną kierownice
  11. dliwski odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    co kreta to inna dawka, u mnie na opakowaniu 10g dziennie bez zbędnego kombinowania
  12. jak sprawdziłeś przebieg vcds-em?
  13. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    chciałem uzyskać taki efekt: u mnie z kolei jest tak (odległość 10m): ale skoro mówisz że w d2s jest taka sama przysłona to wychodziłoby na to, że ja mam za wysoko ustawione a ustawiałem co do cm zgodnie z poradnikiem w warsztacie na forum... dziwna sprawa, myślałem że to wina tej linii światła która nie jest "obcięta" jak w innych xenonach
  14. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Panowie trochę z innej beczki ale tutaj na pewno będziecie wiedzieć - czy przysłona z ori xenonu do A4 B5 podejdzie bez rezania do soczewki H7? chodzi o to że jeszcze jakiś czas będę miał HID-a zanim włożę koito i tutaj przysłona ma kształt mniej więcej taki __/ __/ i w nocy kierowcy migają bo widocznie ich oślepiam a wiem że przysłona z soczewek z mocowaniem d2s daje inną linię światła
  15. dliwski odpowiedział(a) na tab temat w Audi A4 B5
    Chadury daj znać jakie pióra kupiłeś jak już kupisz
  16. Jaka jest rozsądna cena za nie? Pytam żeby nie przepłacić albo żeby nie kupic tanio i żeby sie nie okazało ze to inny model :-)
  17. Uff dzięki - przyznam szczerze ze gość w serwisie klimy zrobił na mnie fatalne wrażenie, wziął niemało kasy a klima nadal śmierdziała i juz nawet miałem w głowie teorie ze celowo coś uje... żebym znowu musiał do niego jechać i wybulić A dokręcić nie mam jak bo o ile czerwony można solidnie przykręcić tak czarny nawet nie ma gwintu i po prostu tam jest nałożony luźno To jak. Zostawić jak jest czy szukać nakrętki z gwintem?
  18. O widzisz. A na aukcjach pełno ramion FL a rocznik np. 99. I te co pokazałeś wchodzą bez rezania?
  19. dliwski odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja wychodzę z założenia że nie ma co ładować w siebie tych przedtreningowek, jak ktoś nie ma siły na trening bez tego to niech idzie sie wyspać :-) chociaż nie powiem, kiedyś wziąłem 2x nox pump (jeszcze przed zmianą składu) i przetrzepało solidnie, ale żeby przez dłuższy czas to brać? nie dla mnie
  20. Jakiś czas temu robiłem serwis klimy w warsztacie i po tym zabiegu zauważyłem (a może to już było - nie mam pewności i właśnie mam nadzieję, że mi podpowiecie) że jedna z nakrętek od klimy przy akumulatorze jest luźna (można ją zdjąć bez odkręcania) i na wężu jest sporo wody, poza tym na włączonej klimie po otwarciu maski słychać syczenie i wystarczy przyłożyć dłoń w to miejsce i czuć zimne powietrze. Tak ma być czy trzeba to uszczelnić? Chodzi o czarną nakrętkę z tego zdjęcia:
  21. Chce w swojej B5 zamontować wiec interesuje mnie komplet tylko nie wiem jak je odróżnić żeby sie nie naciąć i nie kupic przedliftowych przez przypadek ;-)
  22. PY oznacza asymetryczne bolce jak na foto które wrzuciłem wcześniej
  23. Nie ruszam oprawek, będę lutował do żarówki
  24. Przeglądałem aukcje i ogłoszenia i jednych i drugich jest podobna ilość... Jedni piszą, że wycieraczki z 95 r., drudzy, że to FL, ale na zdjęciach wyglądają tak samo i nie wiem które kupić. Czym one się różnią?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.