Treść opublikowana przez dliwski
-
gdzie w W-wie ogarnąć klimatyzację?
Nic nie psiukasz. Zostawiasz za siedzeniem kierowcy, siedzenie składasz maksymalnie do przodu, włączasz klime na max i zdejmujesz zawleczkę. Obieg zamknięty, auto zamykasz, 15 min i możesz wyjmować
-
Temp. płynu chłodzącego wzrasta przy klimatyzacji
W korku klima gorzej chłodziła?
-
car audio tanim kosztem
To zależy - ja włożyłem dość mocne głośniki w półkę i dają radę bez suba, a miejsce w bagażniku zaoszczędzone Oczywiście nie chcę negować subów, chodziło mi tylko o to, że warto sprawdzić mimo wszystko na sobie, bo każdy ma inne wymagania
-
Siłownia
No a jak chciałbys to wydalić? zależy tez co bierzesz bo rożne przedtreningowki na bazie kofeiny to tez niezłe poganiacze i ciagle chce sie po nich
-
Czym różnią się wycieraczki z Passata B5 i B5 FL?
Kupiłem przed chwilą zobaczymy czy było warto Było warto - już założone z piórami boscha i zbierają zdecydowanie lepiej Teraz pytanie jakie pióra potem kupić. Do tej pory jeździłem na najtańszych z marketu - orientujecie się czy mocowanie będzie pasować? W tych marketowych zawsze jest z 5 różnych nakładek pod różne mocowania ale nigdy nie da się ich zobaczyć bez otwierania pudełka a z kolei na nim mało piszą i nie wiadomo czy podejdzie czy nie. Czy muszą być już np. boscha pod te ramiona?
- Rezanie bixenonu
-
Rezanie bixenonu
Właśnie będę musiał to sprawdzić u siebie, bo przykręcić można dowolnie i tak się teraz zacząłem zastanawiać czy nie przykręciłem odwrotnie przez przypadek. Mówisz, że jest płaski od dołu a zaokrąglony od góry - masz na myśli wnętrze odbłyśnika czy ramkę z otworami na śruby?
-
Rezanie bixenonu
Lampy mam idealnie na wprost albo nawet delikatnie w prawo, to nie to, ale dzięki za podpowiedź :-) Najprawdopodobniej wymienię przysłonę na taką z ogranicznikiem. Mam kolejne pytanie. Jako że oczywistym jest, że odwrotnie założenie przysłony skutkuje świeceniem w niebo lub ustawieniem jak w angliku, tak nie do końca oczywiste jest dla mnie ustawienie soczewki i odbłyśnika - czy ma to jakieś znaczenie?
-
[ALL B5] Regeneracja odbłyśnika xenon VALEO po II lifcie
Próbowaliście pokryć odbłyśnik aluminium w sprayu? Puszka kosztuje ok. 40 zł, wychodzi na pewno taniej, odporność ponoć do 500 stopni C.
-
Kierownica - szybkie i ważne pytanie bo mogę kupić i nie wiem czy będzie pasować
Poducha miała inna wtyczkę - moja nie pasowała. Na szczęście zamówiłem kompletną kierownice
-
Siłownia
co kreta to inna dawka, u mnie na opakowaniu 10g dziennie bez zbędnego kombinowania
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
jak sprawdziłeś przebieg vcds-em?
-
Rezanie bixenonu
chciałem uzyskać taki efekt: u mnie z kolei jest tak (odległość 10m): ale skoro mówisz że w d2s jest taka sama przysłona to wychodziłoby na to, że ja mam za wysoko ustawione a ustawiałem co do cm zgodnie z poradnikiem w warsztacie na forum... dziwna sprawa, myślałem że to wina tej linii światła która nie jest "obcięta" jak w innych xenonach
-
Rezanie bixenonu
Panowie trochę z innej beczki ale tutaj na pewno będziecie wiedzieć - czy przysłona z ori xenonu do A4 B5 podejdzie bez rezania do soczewki H7? chodzi o to że jeszcze jakiś czas będę miał HID-a zanim włożę koito i tutaj przysłona ma kształt mniej więcej taki __/ __/ i w nocy kierowcy migają bo widocznie ich oślepiam a wiem że przysłona z soczewek z mocowaniem d2s daje inną linię światła
-
wycieraczki
Chadury daj znać jakie pióra kupiłeś jak już kupisz
-
Czym różnią się wycieraczki z Passata B5 i B5 FL?
Jaka jest rozsądna cena za nie? Pytam żeby nie przepłacić albo żeby nie kupic tanio i żeby sie nie okazało ze to inny model :-)
-
Nieszczelność klimy przy nakrętce obok akumulatora? (foto)
Uff dzięki - przyznam szczerze ze gość w serwisie klimy zrobił na mnie fatalne wrażenie, wziął niemało kasy a klima nadal śmierdziała i juz nawet miałem w głowie teorie ze celowo coś uje... żebym znowu musiał do niego jechać i wybulić A dokręcić nie mam jak bo o ile czerwony można solidnie przykręcić tak czarny nawet nie ma gwintu i po prostu tam jest nałożony luźno To jak. Zostawić jak jest czy szukać nakrętki z gwintem?
-
Czym różnią się wycieraczki z Passata B5 i B5 FL?
O widzisz. A na aukcjach pełno ramion FL a rocznik np. 99. I te co pokazałeś wchodzą bez rezania?
-
Siłownia
A ja wychodzę z założenia że nie ma co ładować w siebie tych przedtreningowek, jak ktoś nie ma siły na trening bez tego to niech idzie sie wyspać :-) chociaż nie powiem, kiedyś wziąłem 2x nox pump (jeszcze przed zmianą składu) i przetrzepało solidnie, ale żeby przez dłuższy czas to brać? nie dla mnie
-
Nieszczelność klimy przy nakrętce obok akumulatora? (foto)
Jakiś czas temu robiłem serwis klimy w warsztacie i po tym zabiegu zauważyłem (a może to już było - nie mam pewności i właśnie mam nadzieję, że mi podpowiecie) że jedna z nakrętek od klimy przy akumulatorze jest luźna (można ją zdjąć bez odkręcania) i na wężu jest sporo wody, poza tym na włączonej klimie po otwarciu maski słychać syczenie i wystarczy przyłożyć dłoń w to miejsce i czuć zimne powietrze. Tak ma być czy trzeba to uszczelnić? Chodzi o czarną nakrętkę z tego zdjęcia:
-
Czym różnią się wycieraczki z Passata B5 i B5 FL?
Chce w swojej B5 zamontować wiec interesuje mnie komplet tylko nie wiem jak je odróżnić żeby sie nie naciąć i nie kupic przedliftowych przez przypadek ;-)
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
bez Y
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
PY oznacza asymetryczne bolce jak na foto które wrzuciłem wcześniej
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Nie ruszam oprawek, będę lutował do żarówki
-
Czym różnią się wycieraczki z Passata B5 i B5 FL?
Przeglądałem aukcje i ogłoszenia i jednych i drugich jest podobna ilość... Jedni piszą, że wycieraczki z 95 r., drudzy, że to FL, ale na zdjęciach wyglądają tak samo i nie wiem które kupić. Czym one się różnią?