Treść opublikowana przez dliwski
-
Rezanie bixenonu
Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie dobrze rozświetlonego xenonu 6000K? Zależy mi na tym, aby nie było to zdjęcie od razu po włączeniu świateł tylko po jakimś czasie.
-
Różnica zawieszenie 1be i 1ba
Panowie orientujecie się czy zawieszenie 1BE z B5 2000/2001 podejdzie do 1999? Będzie pasować?
-
Ile oleju do "suchego" AFN
Około litr powinien zostać w bańce.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
ok, zrozumiałem przekaz
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Panowie może to głupie pytanie ale jeździ ktoś B5 w zimę na felgach 18?
-
Strefa Śmiechu
narrator przypomina Pawlaka z Samych Swoich
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
Tak, wiem - będę to ogarniał w kolejnej wolnej chwili, w ten weekend nie miałem za bardzo czasu i udało się jedynie zamienić zawory. Natomiast dziś mogę dodać, że jest trochę lepiej - auto jest bardziej dynamiczne z dołu, do 2 tys. obrotów (jak puszczam sprzęgło to bardziej wyrywa się do jazdy niż wcześniej), natomiast powyżej 2 tys. już kicha - nie jedzie.
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
Zamieniłem n18 z n75 i nie czuje poprawy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
00779 - Outside Air Temp Sensor (G17) - brak czujnika? (zdjęcie)
Tak, dobrze wskazuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
o których opaskach mówicie? na wężykach powinny być?
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
całe turbo w oleju usyfione, ale nie dymi na niebiesko, czasem na biało przy przyspieszaniu (o ile mogę to nazwać przyspieszaniem przy próbie przyspieszania heh ) czy zużywa dużo - ciężko powiedzieć, jak kupiłem bańkę na wymianę to na 10 tys. km starczyło tej bańki żeby zrobić najpierw wymianę i potem dolewkę i jeszcze zostało trochę tego oleju, więc chyba dużo nie bierze
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
Dzięki Panowie za podpowiedzi. W sobotę postaram się to wszystko zrobić i zdam relacje. Chociaż obawiam się że turbo też będzie do wymiany...
-
Rolka napinacza paska wieloklinowego
weź od Toma z forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/19150-czesci-w-super-cenach-z-hurtowni-duze-upusty-dla-klubupromocje/
-
Strefa Śmiechu
- Blaupunkt TOKYO 110 - problem z odtwarzaniem muzyki z SD/USB
Kupiłem jakiś czas temu takie radio zachęcony odczytem kart SD - wystający pendrive zawsze mnie wk...... Teraz za to wk.... mnie coś innego - jeszcze bardziej Problem polega na tym, że w trakcie odtwarzania muzyki z USB lub SD (wykluczam problem z nośnikiem, bo sprawdzałem kilka pendrive'ów i kilka kart SD) pojawia się zniekształcenie dźwięku jak przy porysowanej płycie. Ciężko to wytłumaczyć dlatego nagrałem ten efekt na jakimś pierwszym lepszym kawałku: https://dl.dropboxusercontent.com/u/3168213/Dokumenty/nagranie.m4aJak słucham muzyki z telefonu przez AUX to nie ma tego problemu, co więcej - jakość dźwięku jest odczuwalnie lepsza. W pierwszej kolejności wysłałem radio na gwarancji do serwisu - coś tam wymienili i odesłali. Niestety problem nadal występuje... Wysłałem radio jeszcze raz i tym razem już nie stwierdzili usterki, więc jestem w d*pie. Wiadomo, że to tanie radio (w planach i tak mam ori radio na CD, Blaupunkt jest przejściowy) i nie można od niego oczekiwać nie wiadomo czego, ale chyba odtwarzanie muzyki bez zacinania to nie jest jakiś niecodzienny wymóg Dodam, że sprawdzałem te pliki później na komputerze i w telefonie i tam się nie zacinają. Zresztą radio też nie zawsze się tak zwiesza - na tym samym pliku potrafi zaciąć się w 10 sekundzie, przy następnym odtworzeniu dopiero po minucie, a przy trzecim nie zacina wcale - loteria. Spotkaliście się z czymś takim? temat zamknięty wysłałem na naprawę po raz trzeci i tym razem już wymienią na nowe Odkopuję temat Żeby było śmieszniej... radio zostało wymienione na nowe, a usterka występowała nadal Podczas słuchania muzyki średnio 2x na jeden utwór występowało zniekształcenie/szarpnięcie/wyciszenie/echo. Jakieś dwa razy dodatkowo radio zupełnie się zacięło i nie pomagał nawet reset - nie chciało się włączyć - dopiero odłączenie od zasilania pomogło. Wtedy już odezwałem się do sklepu, bo co mi serwis pomoże - znowu wymieni na kolejny badziew?... I na szczęście sklep okazał się bardzo, ale to bardzo w porządku. Zapoznali się z całą sprawą i wymienili mi radio na inne. Tym razem wziąłem Kenwood i nie mam żadnych problemów. Wygląda zatem na to, że obydwa radia Blaupunkt (NOWE) miały fabryczną wadę. Dodam, że Kenwood gra odczuwalnie ładniej.- [AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
Ok, dzięki. EGR zaślepiony.- [AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
Panowie czas na kolejne głupie pytanie z mojej strony Jeśli zamiana pomoże to mogę tak zostawić czy przywrócić n75 i n18 na swoje miejsce i wtedy wymieniać n75 na nowy?- A4 B5 110KM AFN - prośba o analizę logów - pierwsze logi od zakupu
wielkie dzięki Musashi wygląda na to, że mam już komplet informacji - w weekend będę działał nigdy bym nie pomyślał, że na jakimkolwiek forum spędzę tyle czasu i tak efektywnie- Dekory malowanie czy oklejanie??
ja myślałem żeby dipem pomazać ale to elementy podatne na zadrapania itp. i tego się obawiam- Dekory malowanie czy oklejanie??
plastidip?- Swap z 1.9 TDI na 2.7 Biturbo
- Dekory malowanie czy oklejanie??
dzięki teraz tylko to rozebrać, pewnie będę się zbierał tygodniami do takiej roboty...- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Do osób, które grają w GTA Online na X360: mój nick "dliwski" (taki sam jak tu na forum), dodajcie mnie albo podajcie swoje, napady fajna sprawa ale jaka to frajda jak nie można pogadać ze swoimi w trakcie nie gram zbyt często bo nie mam za dużo czasu, a jak czasem przysiądę to nie mam z kim- Dekory malowanie czy oklejanie??
gdzie kupujecie folię black piano jak na foto wyżej? w polifcie tak samo? trzeba cały tunel zdjąć?- przeciemnianie szyb cena?
a w Warszawie kogoś znacie? jak tak patrzę na te ceny to ja najtaniej znalazłem same tylne szyby w sedanie za 500, a Wy tutaj piszecie że wszystkie 350-400 - Blaupunkt TOKYO 110 - problem z odtwarzaniem muzyki z SD/USB