Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie dobrze rozświetlonego xenonu 6000K? Zależy mi na tym, aby nie było to zdjęcie od razu po włączeniu świateł tylko po jakimś czasie.
  2. Panowie orientujecie się czy zawieszenie 1BE z B5 2000/2001 podejdzie do 1999? Będzie pasować?
  3. dliwski odpowiedział(a) na Hezen temat w 1.9TDI
    Około litr powinien zostać w bańce.
  4. Panowie może to głupie pytanie ale jeździ ktoś B5 w zimę na felgach 18?
  5. narrator przypomina Pawlaka z Samych Swoich
  6. Tak, wiem - będę to ogarniał w kolejnej wolnej chwili, w ten weekend nie miałem za bardzo czasu i udało się jedynie zamienić zawory. Natomiast dziś mogę dodać, że jest trochę lepiej - auto jest bardziej dynamiczne z dołu, do 2 tys. obrotów (jak puszczam sprzęgło to bardziej wyrywa się do jazdy niż wcześniej), natomiast powyżej 2 tys. już kicha - nie jedzie.
  7. Zamieniłem n18 z n75 i nie czuje poprawy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Tak, dobrze wskazuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. o których opaskach mówicie? na wężykach powinny być?
  10. całe turbo w oleju usyfione, ale nie dymi na niebiesko, czasem na biało przy przyspieszaniu (o ile mogę to nazwać przyspieszaniem przy próbie przyspieszania heh ) czy zużywa dużo - ciężko powiedzieć, jak kupiłem bańkę na wymianę to na 10 tys. km starczyło tej bańki żeby zrobić najpierw wymianę i potem dolewkę i jeszcze zostało trochę tego oleju, więc chyba dużo nie bierze
  11. Dzięki Panowie za podpowiedzi. W sobotę postaram się to wszystko zrobić i zdam relacje. Chociaż obawiam się że turbo też będzie do wymiany...
  12. weź od Toma z forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/19150-czesci-w-super-cenach-z-hurtowni-duze-upusty-dla-klubupromocje/
  13. Kupiłem jakiś czas temu takie radio zachęcony odczytem kart SD - wystający pendrive zawsze mnie wk...... Teraz za to wk.... mnie coś innego - jeszcze bardziej Problem polega na tym, że w trakcie odtwarzania muzyki z USB lub SD (wykluczam problem z nośnikiem, bo sprawdzałem kilka pendrive'ów i kilka kart SD) pojawia się zniekształcenie dźwięku jak przy porysowanej płycie. Ciężko to wytłumaczyć dlatego nagrałem ten efekt na jakimś pierwszym lepszym kawałku: https://dl.dropboxusercontent.com/u/3168213/Dokumenty/nagranie.m4aJak słucham muzyki z telefonu przez AUX to nie ma tego problemu, co więcej - jakość dźwięku jest odczuwalnie lepsza. W pierwszej kolejności wysłałem radio na gwarancji do serwisu - coś tam wymienili i odesłali. Niestety problem nadal występuje... Wysłałem radio jeszcze raz i tym razem już nie stwierdzili usterki, więc jestem w d*pie. Wiadomo, że to tanie radio (w planach i tak mam ori radio na CD, Blaupunkt jest przejściowy) i nie można od niego oczekiwać nie wiadomo czego, ale chyba odtwarzanie muzyki bez zacinania to nie jest jakiś niecodzienny wymóg Dodam, że sprawdzałem te pliki później na komputerze i w telefonie i tam się nie zacinają. Zresztą radio też nie zawsze się tak zwiesza - na tym samym pliku potrafi zaciąć się w 10 sekundzie, przy następnym odtworzeniu dopiero po minucie, a przy trzecim nie zacina wcale - loteria. Spotkaliście się z czymś takim? temat zamknięty wysłałem na naprawę po raz trzeci i tym razem już wymienią na nowe Odkopuję temat Żeby było śmieszniej... radio zostało wymienione na nowe, a usterka występowała nadal Podczas słuchania muzyki średnio 2x na jeden utwór występowało zniekształcenie/szarpnięcie/wyciszenie/echo. Jakieś dwa razy dodatkowo radio zupełnie się zacięło i nie pomagał nawet reset - nie chciało się włączyć - dopiero odłączenie od zasilania pomogło. Wtedy już odezwałem się do sklepu, bo co mi serwis pomoże - znowu wymieni na kolejny badziew?... I na szczęście sklep okazał się bardzo, ale to bardzo w porządku. Zapoznali się z całą sprawą i wymienili mi radio na inne. Tym razem wziąłem Kenwood i nie mam żadnych problemów. Wygląda zatem na to, że obydwa radia Blaupunkt (NOWE) miały fabryczną wadę. Dodam, że Kenwood gra odczuwalnie ładniej.
  14. Ok, dzięki. EGR zaślepiony.
  15. Panowie czas na kolejne głupie pytanie z mojej strony Jeśli zamiana pomoże to mogę tak zostawić czy przywrócić n75 i n18 na swoje miejsce i wtedy wymieniać n75 na nowy?
  16. wielkie dzięki Musashi wygląda na to, że mam już komplet informacji - w weekend będę działał nigdy bym nie pomyślał, że na jakimkolwiek forum spędzę tyle czasu i tak efektywnie
  17. ja myślałem żeby dipem pomazać ale to elementy podatne na zadrapania itp. i tego się obawiam
  18. plastidip?
  19. dzięki teraz tylko to rozebrać, pewnie będę się zbierał tygodniami do takiej roboty...
  20. Do osób, które grają w GTA Online na X360: mój nick "dliwski" (taki sam jak tu na forum), dodajcie mnie albo podajcie swoje, napady fajna sprawa ale jaka to frajda jak nie można pogadać ze swoimi w trakcie nie gram zbyt często bo nie mam za dużo czasu, a jak czasem przysiądę to nie mam z kim
  21. gdzie kupujecie folię black piano jak na foto wyżej? w polifcie tak samo? trzeba cały tunel zdjąć?
  22. dliwski odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    a w Warszawie kogoś znacie? jak tak patrzę na te ceny to ja najtaniej znalazłem same tylne szyby w sedanie za 500, a Wy tutaj piszecie że wszystkie 350-400

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.