Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. To tnij, szkoda kasy na kolejną
  2. Ktoś na forum te flansze sprzedawał za grosze i pasują idealnie - rzeczywiście są krótsze tak jak mówi Kowi. Jeszcze wracając do tematu wycieraczek, bo jakiś czas temu BARTEKAUDI pytałem Cię o nie - zamontowałem i nie ma porównania, jest sto razy lepiej, tylko że ja mam trochę inne niż Ty - u mnie są wykręcone i bokiem wchodzą w pióro, a nie od góry. Ale też jest ok
  3. Ja mam zmieniłem 1BA na 1BE + MTS 40/40 do felg 17". Nisko nie jest, ale dużo jeżdżę po W-wie i często parkuję i w tej chwili przy typowym krawężniku praktycznie dotykam zderzakiem do chodnika. Myślę, że to dobre rozwiązanie przejściowe - nie widziałem sensu w wydawaniu prawie tysiąca złotych na sprężyny i amortyzatory - wolałbym od razu założyć gwint A mimo wielu negatywnych opinii o MTS, jest naprawdę OK - jak na te pieniądze
  4. Ja też mogę polecić MTS, ale obowiązkowo na innych niż seryjne amortyzatorach.
  5. Przy maksymalnym skręcie w lewo lub w prawo i powolnym ruszaniu z miejsca słychać było szybkie i krótkie piski/skrobanie/obcieranie?
  6. Tak, widziałem i dodałem do obserwowanych, bo to jedyna aukcja w tej chwili. Dzięki.
  7. to chyba jeszcze spróbuję skleić… dzięki za pomoc!
  8. Nie, nie. Wewnątrz lusterka (po wyjęciu wkładu) są dwa plastiki z łepkami które regulują ustawienie lusterka góra/dól i lewo/prawo.
  9. Złamał mi się ten plastik z łepkiem, który reguluje lusterko góra/dół. Jak ten plastik się nazywa? Kleiłem go już dwa razy, ale pęka po kilku dniach, chciałbym go wymienić, ale nawet nie wiem gdzie i jak go szukać.
  10. Jak amory nie są seryjne to MTS dają radę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Dziś koło godz. 17:00 wpuściłem na Słomińskiego przy Parku Traugutta czarną A4 B6 Avant z ramkami klubowymi. Pozdrawiam kierowcę - strzelałem długimi, ale pewnie nie było widać
  12. 1BE to loteria, ciężko dobrać pasujące. Jak nie sprawdzisz, to się nie przekonasz :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Jakoś nie mogłem się do niej przekonać… Może jak się trafi okazja Wymiana na przedlifta z moją dopłatą
  14. dliwski odpowiedział(a) na tab temat w Audi A4 B5
    Jedna śruba :-) zamieniasz i tyle
  15. Jak w temacie. Kupiłem jakiś czas temu owal i niestety średnio to wygląda, może nie ten kształt owalu albo rozmiar, sam nie wiem, ale dobrze nie wygląda. Co byście polecili? Dobrze byłoby zobaczyć na zdjęciu jak siedzi zanim kupię kolejny.
  16. Nie mogę się napatrzyć - aż mi głupio przed moją A4, że zakochany jestem w Twojej
  17. 1BE to raptem -20mm
  18. U mnie też już rok minął, moc poszła w górę, a sprzęgło działa nadal bardzo dobrze - łapie co prawda wysoko, ale zero poślizgu, wszystko jest OK.
  19. Na początek zdjęcia jeszcze z ogłoszenia i zrobione zaraz po zakupie (07.2014): Lista zmian do 07.2015: - usunięty katalizator - usunięty EGR - nowy kolektor AWX - komplet pilotów i sterownik zamka centralnego z domykaniem szyb - wstawiona brakują kratka zderzaka przy halogenie - wstawiona brakująca listwa drzwi prawych przednich - żarówki LED COB w światłach pozycyjnych, cofania i tablicy rejestracyjnej - wszystkie żarówki wnętrza wymienione na LED - xenon 4300K - zmiana tylnych czarnych lamp DEPO na oryginalne po liftingu - ramka grilla pomalowana w czarny mat - płaskie ramiona wycieraczek z Passata po liftingu - pióra wycieraczek Bosch - ramki klubowe - zdjęte emblematy z tyłu - nowe spinki w podszybiu - nowe soczewki i odbłyśniki do lamp od gwertego - nowe słupki wewnętrzne przednie - wymieniony mieszek na oryginalny - wymieniona dźwignia hamulca ręcznego na oryginalna skórzaną - wymieniony podłokietnik na oryginalny w kolorze foteli - wymieniona kierownica na skórzaną - radio Kenwood z USB i AUX - głośniki Hertz - plastiki oklejone w czarny połysk - felgi S Line 17" 10.10.2015 - wymiana rozrządu (paski Conti, rolki Ruville, pompa wody Hepu) - nowy wentylator klimatyzacji - serwis zawieszenia (drążki, wahacze itd.) - nowe sprzęgiełko alternatora - wymiana płynu wspomagania - nowe koronki ABS - komplet oryginalnych dekielków do felg 25.10.2015: - kierunkowskazy w stylu USA z przełącznikiem on/off pod kierownicą 27.10.2015: - proste końcówki wydechu fi 76 mm 15.11.2015: - olej Motul 5W40 8100 X-Clean + komplet filtrów - olej w skrzyni Motul Gear300 23.01.2016: - gwint - nowe klocki z tyłu - akumulator Varta Blue Dynamic 14.03.2016: - konsola oklejona w czarny połysk - lusterka wymienione na srebrne - dokładka z przodu z Seata Cupra R 25.03.2016: - felgi S line 18" - opony 225/40 - dystanse 10 mm 26.03.2016: - nowe klocki z przodu 1.04.2016: - czyszczenie turbiny - nowy zawór N75 9.04.2016: - olej Motul X-clean 5w40 + filtry MANN - nowy czujnik temperatury 30.05.2016: - serwis zawieszenia (drążki, wahacze, przeguby itd.) - nowa chłodnica - tylne lampy USA - żółte przeciwmgłowe 23.07.2016: - nowa chłodnica - serwis zawieszenia 2.06.2017: - bixenon 4300K - światła do jazdy dziennej w miejscu świateł drogowych 1.06.2018-1.11.2018: - całe auto pomalowane od nowa w kolorze LY9B - nowe listwy lakierowane i gumowe - dekory pomalowane w czarny połysk - bixenon Hella 3 i przy okazji polerka kloszy - przetwornice Koito D4S + żarniki 5000K - podłączenie świateł do jazdy dziennej pod alternator, żeby włączały się z silnikiem - przekaźnik wyłączający światła do jazdy dziennej po włączeniu pozycyjnych/mijania - naprawiony przerywacz kierunkowskazów - głośniki niskotonowe, tweetery i zwrotnice Audio System Germany - kierownica skórzana z A6 - ramki zegarów w stylu RS4 - naprawiony podłokietnik zestawem naprawczym do zawiasów - naprawione luźne kratki nawiewu - nowa turbina AWX - nowe sprzęgło obite kevlarem - nowe tarcze, klocki, przewody i płyn - nowy przepływomierz - naprawiony mechanizm wycieraczek - serwis klimatyzacji - olej i filtry (klasycznie już olej Motul + filtry MANN) 20.11.2018 - zewnętrzne słupki i trójkąty pomalowane w czarny połysk - powrót do białych przeciwmgłowych - pętla holownicza, tzw. tow rope - nowe wkłady lusterek z dorobionym podgrzewaniem włączanym razem z grzaniem szyby 25.11.2018 - plastiki w drzwiach pomalowane w czarny mat - przedni znaczek Audi pomalowany w czarny mat 30.11.2018 - dystanse z tyłu 15 mm - klipsy do gwintu, żeby dodatkowo skrócić skok - geometria kół 29.01.2019 - nowe wtryskiwacze z końcówkami 216 od Cobrettiego - mapa silnika pod turbinę AWX i wtryski 216 u spankiego - nowe dwa komplety opon 225/40 na lato i zimę Do 2020 typowy serwis eksploatacyjny, tj. płyny, filtry, zawieszenie... 2.02.2020: - remont silnika (zawory, pierścienie, głowica, rozrząd itd.) - regeneracja turbiny - serwis zawieszenia - nowe poduszki silnika - naprawiony licznik prędkości (skakał przy wyższych prędkościach) - nowe lampki tablicy rejestracyjnej (ASO już ich nie produkuje, a znaleźć używane do sedana z '99 to jakiś koszmar, gdyby ktoś szukał, numer to 8D0943021C) 28.03.2021: - nowy gwint MTS Gold - przegląd zawiasu i wymiana tego, co trzeba (wahacze, przeguby) - zaciski pomalowane na czarno, przy okazji jeden wymieniony - nowa osłona pod silnik 08.04.2021: - okrągła gałka zmiany biegów 28.05.2021: - lusterka elektrycznie składane z wiązką i przyciskiem (czekają na montaż...) 10.07.2021: - felgi po renowacji i lakierowaniu na czarno W międzyczasie oczywiście bieżący serwis, płyny itd. Obecnie wygląda tak:
  20. Piano black do znudzenia :-)
  21. dliwski odpowiedział(a) na tab temat w Audi A4 B5
    Ja miałem to samo dopóki nie zmieniłem ramion na te z Passata.
  22. dliwski odpowiedział(a) na tab temat w Audi A4 B5
    Ja w międzyczasie założyłem ramiona z Passata B5 FL (2004 r.), do tego pióra Bosch Aerotwin i efekt jest zadowalający, zdecydowanie lepszy niż na seryjnych. Wymiary u mnie: 530 mm i 510 mm
  23. Ja miałem ten:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.