Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. dliwski odpowiedział(a) na hejneken temat w Audi A4 B5
    łap https://dl.dropboxusercontent.com/u/3168213/Obrazki/usarsj0f.jpg
  2. Te końcowki tez niby nierdzewne, zobaczymy w praktyce ;-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Oryginalne zostały po prostu wycięte, a te przyspawane :-) Zdjęcie jeszcze z montowania ale przed wyrównaniem dlatego jedna troszkę niżej: I dwa aktualne zdjęcia:
  4. Szybkie pytanie Panowie: felga 8J 18" ET 35 na oponie 225/40 - będzie to pasować do mojej B5?
  5. Majkeltaker, chętnie odpowiedziałbym Ci na to pytanie, ale robiłem wtedy sporo innych rzeczy i cena była mocno promocyjna ze względu na to, że wszystko poszło za jednym razem, dlatego ta cena nie byłaby dla Ciebie w jakikolwiek sposób miarodajna. Tak czy inaczej dzięki Panowie, mechanik znajomy wiec nie powinien marudzić, postaram sie do niego uderzyć na dniach, bo upierdliwy jestem i nawet jakby było 56 to wolę te 51 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. To pokazuj fotę jak to siedzi i na jakim ET
  7. Ok, dzięki Panowie. Czyli rozumiem, że jeśli przed wymianą rozrządu miałem dokładnie 51, a teraz mam 65, to mam pełne prawo żeby wrócić do mechanika i pogadać z nim żeby to poprawił?
  8. Gdzie i za ile kupiłeś dystanse jeśli to nie tajemnica? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Ok, dzięki :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Panowie czy po zmianach takich program, wycięcie kata, EGR, po przelocie itp. kąt wtrysku nadal ma wynosić 49-51 czy te wartości wtedy się zmieniają? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Ta felga robi robotę, widziałem ją już kilka razy i zawsze mi się podobała, u Ciebie też wygląda mega dobrze... trzeba będzie się za taką rozejrzeć, ile można się utwierdzać Zmiany na plus, wygląda coraz lepiej, tylko potwierdzam słowa kolegów co do łokcia - jeździłem z takim jakiś czas bo było w mojej A4 jak ją kupiłem, ale niedługo później zaczęło mocno skrzypieć, potem ułamał mi się przycisk, podkładałem gumki, stopery itp. ale to na dłuższą metę nie zdaje egzaminu i w końcu wsadziłem ori i teraz naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć Temat dodaję do obserwowanych, fajna sztuka no i podobna do mojej dlatego jestem ciekaw co dalej będziesz robił
  12. Ok 2,2W pobierają Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. dliwski odpowiedział(a) na Kolo91 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dobra baza do modów Tak jak koledzy mówili zacznij od lamp, do tego jakaś felga i już będzie na co popatrzeć
  14. Dzięki Kolo91 W kierunkach dwuwłóknowa pomarańczowa, postojówka to LED ze szklaną bańką z płaskim zakończeniem żeby nie świeciła punktowo do przodu tylko równo oświetliła klosz no i żarnik 5000K Na zdjęciu wyszło jakoś niebiesko (aparat chyba tak złapał kolor przez to że obok swieci pomarańczowy), w rzeczywistości światło jest białe Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jeszcze dwa mody z dzisiaj, mianowicie: w końcu znalazłem odpowiednie końcówki i druga minimalna zmiana - pomarańczowy kierunek na błotniku, folia nie może się zmarnować
  15. Ooo, daj znać jak skrzynia po wymianie oleju na tego Motula Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Raz mi się udało ale rękę poharatałem odkręć lampę, to raptem 3 śruby, a potem tylko lekko wysuń i po kłopocie
  17. Tak, czytałem o tym, ale ogólnie opinie były średnie - często się to przepalało i efekt był suma sumarum kiepski. Jak już robić to robić porządnie, tak bym chciał to ogarnąć i dlatego pomyślałem o przerywaczu, ale z drugiej strony jeśli mam coś konkretnie rezać, lutować, przerabiać żeby tylko mieć LED-a z tyłu to też nie ma sensu i stąd moje pytanie Ok, spróbuję jednak z opornikiem. Tylko jaki kupić żeby to miało ręce i nogi?
  18. Chcę zamontować LED-owe żarówki w kierunkach, ale wiem, że to wywoła szybkie miganie. Jakiego przerywacza użyć, żeby wszystko działało jak trzeba w A4 B5 1999? I jak wygląda demontaż obecnego i montaż nowego? Czeka mnie jakieś rezanie czy uda się p&p? Bo jak rezanie, to myślę, że LED nie jest tego wart...
  19. I jeszcze jeden mały mod z weekendu - kierunki US
  20. Właśnie to muszę przetestować w praktyce. Jak nie zda egzaminu, to wrócę do ori :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Wstawiam lepsze zdjęcie z parkingu. Pavetti, wsteczny wygląda obecnie tak: Jeszcze nie wiem czy tak zostanie - muszę sam zobaczyć jak to wygląda w dzień/w nocy/w deszczu. Lampę okleiłem folią oracal (polecam - niedroga, ale całkiem niezła i dużo wytrzymuje), starczył kawałek 100x100 cm, na wstecznym jak widać wyciąłem wąski pasek i w lampie wylądowała żarówka LED, bo przy zwykłej cała lampa świeciła tak samo. W kierunkach też warto zastosować LED (wtedy kierunek świeci jak trzeba), ale to wymaga zmiany przerywacza lub dołożenie rezystora (inaczej kierunek miga dużo szybciej), dlatego póki co w kierunkach też mam pasek, a jak ogarnę LED-y, to pasek zostanie tylko na wstecznym.
  22. niestety brudas po weekendzie na tym zdjęciu kolor wyszedł jakoś wyjątkowo intensywnie - po myciu zrobię jeszcze inne zdjęcia, bo w rzeczywistości ta czerwień nie jest tak mocna
  23. Panowie, tak trochę z innej beczki, ale lepszego miejsca na to pytanie nie znajdę. Gdzie w Warszawie ktoś mi porządnie przyspawa koncówki tłumika? Macie kogoś godnego polecenia? Chce żeby to było zrobione schludnie, równo, a nie na odwal tak jak to często można zobaczyć ze jedna rurka niżej od drugiej... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Panowie a którędy puścić kabel do przełącznika? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Mały mod - całe czerwone lampy tylne Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.