Treść opublikowana przez dliwski
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
xBladex, pozazdrościć stanu - naprawdę dobrze się prezentuje. Lakier przede wszystkim robi wrażenie Czytałem kilka stron wcześniej, że masz problem z prawą lampą - sprawdź odbłyśnik, to najczęstsza przyczyna. Jak kupiłem swoją B5, to właśnie prawa lampa słabiej świeciła i okazało się po rozebraniu, że odbłyśnik zmatowiał. Jeśli jeszcze wstrzymujesz się z bixem, to za grosze możesz kupić odbłyśniki z soczewkami i wymienisz bez problemu.
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Dzięki Panowie za dobre słowo. To zawsze motywuje do dalszych modów. Swoją drogą znalazłem ostatnio stare zdjęcie, które zrobiłem zaraz po zakupie...
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Ja po wielu próbach (sprawdziłem ponad 10 zestawów żarówek w tym halogenowe jak i ledy) wybrałem żarówki ledowe ze szklana bańką w kształcie walca. Barwa jest lekko niebieska ale bardzo zbliżona do białej (to juz pewnie kwestia żarówki, w rożnych sklepach bedą pewnie rożne barwy) ale dużym plusem dla mnie jest to że patrząc na lampę od przodu nie widać mocnego punktu światła jak w przypadku innych żarówek tylko klosz jest w miarę równomiernie oświetlony bo żarówka nie swieci na wprost tylko wokół siebie ze względu właśnie na jej kształt.
-
Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?
Jak na moje oko to z 80mm bedzie
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Ile cm od ziemi do nadkola?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Pakiet S4 jest ok, ale mi zdecydowanie bardziej podoba się RS4... a to niestety wykracza poza moje możliwości, przynajmniej na dzień dzisiejszy. Dodatkowo nie można zapominać, że to jednak 1.9 TDI mamy na forum jednego ropniaka co nawet na klapie ma znaczek s4 To ja już wolałbym sleepera Wpadły żółte halogeny. Przy okazji kilka nowych fotek:
-
Płyn Chłodzący G12 - który? (FEBI czy Hart)
Do tej pory zawsze lałem Dynagel 2000+ ale niestety zaczął gdzieś wyciekać i zanim to naprawię muszę dolewać płyn co jakiś czas. W związku z tym jaki TAŃSZY płyn mam lać żeby nie zbankrutować do momentu naprawienia usterki ale żeby też nie narobić sobie biedy przez sam kiepski płyn? Dynagel niby jest mieszalny ze wszystkimi, a już np. Borygo/Petrygo nie, ale ile w tym prawdy to już nie wiem.
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Ja przy 8J ET43 225/40 mam z tylu 10mm i mogłoby być szerzej.
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
to co, jakie dystanse kupujesz?...
-
Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?
- Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?
Jutro jak będzie lepsza pogoda to zrobię podobne zdjęcie i wrzucę.- Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?
Nie wiem, bo i tak wyciąłem środkowy przy okazji i nie wiem czy zmiana dźwięku idzie też z samej koncówki. Basowe wziąłem bo były grubsze, a tego sita wewnątrz i tak nie widać :-P- Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?
Jako założyciel tematu dodam tylko od siebie, że finalnie padło na koncówki ścięte basowe o średnicy 76 mm i długości bodajże 130 mm. Zamontowałem je tak, że ich górna krawędź jest na równo z linią dokładki zderzaka. Myślę, że tak do 80 mm średnicy będzie zawsze pasować do seryjnego zderzaka :-)- [B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Pakiet S4 jest ok, ale mi zdecydowanie bardziej podoba się RS4... a to niestety wykracza poza moje możliwości, przynajmniej na dzień dzisiejszy. Dodatkowo nie można zapominać, że to jednak 1.9 TDI- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Badlook mógł zostać- Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Kwestia HID-a. Mój działa bez zarzutu od ponad roku, świeci zdecydowanie lepiej od żarówki i nigdy nie było tak, że się nie zapaliły. Teraz jestem w trakcie składania bixa, ale H7 nigdy bym już nie włożył :-)- Jakie zestaw HID ksenon XENON
Ja jeżdzę ponad rok na podobnym zestawie. Swieci nadal tak samo, odbłyśniki bez zmian, żarnik ma taką samą barwę. Regulacja działa tak samo.- Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Nielegalny czy nie, mi już kilka razy d*pę uratował w miejscu w którym żarówka nie dałaby wystarczajaco dużo światła. Nie ma co się oszukiwać, żarówka w soczewce nie jest zbyt efektywna.- Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Dlaczego nie sprawdzicie jakiegoś zestawu HID skoro i tak wydajecie powiedzmy 50 zł na 2 żarówki?- Dziwny dzwiek przy skrecaniu w lewo.
U mnie też ostatnio skrzypi przy skręcaniu w lewo. Skrzypi też jak obracam kierownicę stojąc w miejscu i na ogól po dwóch próbach przestaje wydawać jakiekolwiek dźwięki - też tak macie?- Jakie kapselki/dekielki?
Trzeba po oznaczeniu szukać, bo dekle mogą być z innego modelu felgi i zaczepy będą krótsze, kiedyś szukałem do siebie jak miałem 17" i dopiero drugi komplet pasował (a wszystko było ori).- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kilka razy mijaliśmy się na mieście to może teraz zobaczymy się na spocie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na forum u Tomka albo u dzika Swoją drogą kto planuje być we wtorek?- [B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
LY7W bodajże. Dzisiaj trochę pokręciłem gwintem.- [B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Tak, LY9B. Ja sam bym nie pomalował lusterek, a że znalazłem kompletne poliftowe w dobrej cenie, to długo się nie zastanawiałem. - Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?