Treść opublikowana przez dliwski
-
Renowacja felgi na terenie W-wy i okolic - szukam zakładu godnego polecenia
Chcę oddać 18" felgi S line do malowania. Felgi są proste, chodzi tylko o odświeżenie. Najłatwiej trafić na renowacjafelg.pl, ale opinie są różne, sporo negatywnych (komentarze w internecie, znajomi też odradzają). Może ktoś na forum się tym zajmuje albo możecie kogoś polecić? Z góry dzięki za pomoc.
-
Wycena odszkodowania PZU - brać czy odwołać się?
Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Początkowe 1300 zł, tak jak pisałem, zakładało wymianę zderzaka na tzw. zamiennik. Jak się później okazało, zamienniki zderzaka tylnego do B5 po lifcie nie występują. O tym warto wiedzieć. Zamiennik zaproponowany przez PZU był do przedlifta. Dostawca części wysłał mi maila z potwierdzeniem, że zamiennika do B5 z 1999 r. i nowszych nie ma i to wystarczyło, aby w kosztorysie uwzględnić cenę oryginalnego zderzaka.
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Między 5s a SE jest kolosalna różnica. Na Twoim miejscu, cabanmat, poszukałbym SE. Chociażby ze względu na wsparcie w przyszłości (SE będzie wspierany zdecydowanie dłużej), już o różnicach w wydajności nie wspominając.
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Tutaj mimo wszystko gniazdo wygląda trochę inaczej, a w Beetlu jest chyba identyczne.
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Może ma ktoś dojścia do oprawek do VW? Konkretnie chodzi o oprawkę światła STOP z VW New Beetle I. Pasowałaby idealnie do tego patentu i nie trzeba byłoby wiele rezać :-) W ASO niestety 1 szt. kosztuje ok. 60 zł. Gdyby ktoś miał w ludzkiej cenie to od razu biorę 2 szt. i myślę, że nie byłbym jedynym chętnym ;-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już nie zajmuje się felgami? To może jest ktoś inny godny polecenia? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, zdaje się że tak. Na dużych rotorach w każdym razie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki Panowie za pomoc w poszukiwaniu wulkanizatora, sprawa załatwiona. Kolejne pytanie czy ktoś tutaj ogarnia malowanie felg? A może znacie kogoś z W-wy/okolic do kogo warto podrzucić fele? Kiedyś na spotach ktoś wspominał o użytkowniku z forum który dobrze i tanio maluje, nie pamiętam imienia ani nicka ale wiem że miał B6 bodajże na 20" felgach ;-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przepraszam, że tutaj, ale nie mogę znaleźć jakiegoś ogólnego tematu ani działu poświęconego tego typu pytaniom. Gdzie wymieniacie opony w W-wie? Chodzi o 18" z profilem 40 i żeby cena była ludzka, a nie 50 zł za szt...
-
Wycena odszkodowania PZU - brać czy odwołać się?
I to powinno podnieść kosztorys gotówkowy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wycena odszkodowania PZU - brać czy odwołać się?
OK, ale wtedy mówią żebym wszystko załatwił w ASO i jeśli faktura będzie wyższa od kosztorysu to zwrócą różnice. Problem w tym ze ASO chce za to ponad 3000 zł a ja nie mam teraz tyle wolnej gotówki żeby pojechać i to zrobić za swoje a potem ubiegać się o zwrot. Poza tym jak sami mówicie nie warto tam robić - znajomy mówi mi to samo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Zawartość dodana 21 minutes later Fotki: Zawartość dodana 52 minutes later
-
Wycena odszkodowania PZU - brać czy odwołać się?
Wycena na podstawie opisu - bez rzeczoznawcy i nawet bez zdjęć. Czy na oględziny mogę się umówić w dowolnym warsztacie? Mam znajomego który zdejmie zderzak za friko wiec tam bym najchętniej pojechał. Mavver, problem w tym ze nigdzie nie mogę znaleźć zamiennika zderzaka do A4 B5 lift wiec nie mogę odnieść się do kosztorysu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wycena odszkodowania PZU - brać czy odwołać się?
Gdzie robić ten tzw. kontr-kosztorys? W ASO? Ile to kosztuje u nich?
-
Wycena odszkodowania PZU - brać czy odwołać się?
Panowie, jako że to moja pierwsza stłuczka to nie mam w tym temacie doświadczenia. Dostałem w tył auta na skrzyżowaniu, sprawca do wszystkiego się przyznał, spisaliśmy oświadczenie i zgłosiłem szkodę. Zderzak z tyłu jest pęknięty, mocno wygięty przy nadkolu i w dodatku cofnął się - tzn. widać że jest głębiej niż powinien. Krótko mówiąc do wymiany. Dziś otrzymałem kosztorys - 1300 zł. Czy to nie jest za mało? Od razu powiedzieli mi że uwzględnili ceny zamienników, a chyba mam prawo do ori części? Jak to wygląda i jak ewentualnie zawalczyć o wyższe odszkodowanie?
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Mi wymienili 6s w ciągu 4 dni na nowy. Może to zależy od serwisu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
6 albo 8, ale ukończenie jednej misji w 100% bez podpowiedzi to spokojnie kilkanaście godzin grania. Co najmniej.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie, polecam najnowszego Hitmana. Wydaje mi się, że to mocno niedoceniony tytuł. Moim zdaniem jedna z lepszych gier po wyłączeniu podpowiedzi - trzeba się mocno nakombinować i spędzić sporo czasu na jednej misji, żeby zabić cel. Naprawdę warto kupić. U mnie to drugi najlepszy tytuł po Wiedźminie na PS4.
-
[B5 AFN] Turbina przestaje działać przy 120 km/h mimo czyszczenia
Zrobiłem komplet logów, wszystko jest w tym temacie: Będę bardzo wdzięczny za porady, bo krew mnie zalewa jak za każdym razem łapię muła przy 100 km/h...
-
[1.9 AFN] Komplet logów do sprawdzenia w związku z problemem z turbiną
Panowie, mam spory problem z autem. W dużym skrócie - kilka miesięcy temu sporadycznie wyłączała się turbina przy około 120 km/h. Z czasem coraz częściej, a dzisiaj każde przyspieszenie powyżej 100 km/h powoduje wyłączenie turbiny i błąd 17958 - Charge Pressure: Control Deviation. Turbina wyczyszczona, N75 jest OK (zakładałem też N18 i nic się nie zmieniło), pompa vacuum raczej też w porządku (nie ma problemów z hamulcem). Na 3. biegu potrafi dmuchać do samego końca, a na 4. na ogół przy 3500 rpm odcina moc. Poniżej komplet logów: Dynamiczny: Grupa 001: http://vaglog.pl/log-001_01JTS62.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log-003_RFfZg7.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log-004_2bafT5.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log-007_eTEmMdN.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log-008_SGUJL12.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log-010_IkVAz.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log-011_83GSX5.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log-011_199S33.html Statyczny: Grupa 000: http://vaglog.pl/log-000_DI1Ey6s.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log-001_G5YWq.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log-003_2vis3O.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log-004_XPC5O.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log-007_Ox557P.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log-010_jCSV1.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log-011_953dR.html Grupa 012: http://vaglog.pl/log-012_PJ4mx.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log-013_RhESBcI.html Grupa 016: http://vaglog.pl/log-016_u5607.html Grupa 019: http://vaglog.pl/log-019_1eL3egs.html Basic settings: Grupa 000: http://vaglog.pl/log-000_k4UKRo.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log-003_2jxnLgZ.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log-004_tgx70f.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log-011_tB8H70w.html
-
[B5 AFN] Turbina przestaje działać przy 120 km/h mimo czyszczenia
Wystarczą logi 011d na 4 biegu jak jest ok i jak odetnie turbo? Czy coś jeszcze? Kompletu logów nie dam rady teraz zrobić, po prostu nie mam czasu i miejsca, ale te niezbędne postaram się zrobić dlatego byłbym wdzięczny jak napiszecie które grupy są najważniejsze w tej sytuacji. Zawartość dodana 1 minute later Czy ładnie... mogłoby być lepiej - w okolicach 1800-2000rpm zaczyna dmuchać.
-
[B5 AFN] Turbina przestaje działać przy 120 km/h mimo czyszczenia
Wczoraj go przycisnąłem i nawet na 4 biegu dmuchał do końca a na 5-tce chwila i turbo się wyłączyło.
-
[B5 AFN] Turbina przestaje działać przy 120 km/h mimo czyszczenia
Przecież profil mam uzupełniony 1.9 TDI AFN 1999 r. Czy wtedy byłoby tak, że na 2 i 3 biegu turbo dmuchałoby do samego końca jak nowe, a dopiero na 4 lub 5 biegu się wyłącza?
-
[B5 AFN] Turbina przestaje działać przy 120 km/h mimo czyszczenia
Witam Panowie. Problem mam taki jak w tytule, mianowicie turbina przestaje dmuchać mniej więcej przy 120-140 km/h. Przy mniejszych prędkościach jest ok, na 2 i 3 biegu dmucha do samego końca, natomiast na 4 lub 5 (na ogół na 5) po przekroczeniu 120 km/h turbo odmawia posłuszeństwa. VAG-COM pokazuje wtedy 17958 - Charge Pressure: Control Deviation. Zgaszenie i ponowne uruchomienie silnika rozwiązuje problem (nie muszę kasować błędu), ale wystarczy, że przyspieszę do 120 km/h i znowu turbo przestaje działać. N75 jest sprawny (dla pewności zamieniłem z N18 i problem nie ustąpił), a turbinę dałem ostatnio do czyszczenia i niestety nadal jest to samo. Wiem, że przydałyby się logi, ale na chwilę obecną nie mogę ich zrobić. Liczę na to, że ktoś już miał podobną sytuację i na tej podstawie będziecie mogli mi coś poradzić. Co dalej robić, skoro turbo wyczyszczone i N75 jest ok, a i tak się wyłącza? Dzięki z góry.
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Plus jest za duży żeby go swobodnie używać. Po prostu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
Inny - tańszy. Już za 70 zł dostaniesz taki który nie wywoła błędów. To wszystko jeden chiński pies, nie warto przepłacać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk