Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. Felgi już mi się znudziły, myślę coraz poważniej o czarnych.
  2. Audi ma się dobrze, wpadły wtryski 216 i niedługo będzie całość strojona u spankiego.
  3. za***iście wyszło z tym zderzakiem ?
  4. Soczewka w B5 z żarówką to dramat, żadna nie da dobrego bezpiecznego świecenia, moim zdaniem nie pozostaje nic innego jak xenon HID H7 w rozsądnej barwie 4300K żeby nikt się nie czepiał... Przerabiałem ten temat u siebie na różne sposoby i skończyło się na bixenonie...
  5. Koledzy, mam nietypowy (wg mnie) problem z hamulcami. Auto to A4 B5 (FWD) z silnikiem AFN. W lato wymienione wszystkie tarcze, klocki i przewody z przodu. Wczoraj podczas postoju na włączonym silniku wyczułem, że pedał hamulca jest bardziej miękki niż zwykle i udało mi się go wcisnąć do podłogi. Mimo to przejechałem jeszcze 80 km, ale hamowanie było już słabsze. Pod domem wcisnąłem pedał do oporu z dużą siłą (żeby uruchomić ABS) i wtedy wpadł już całkowicie, a przy śrubie wchodzącej w zacisk tylnego prawego koła pojawił się wyciek płynu. Okazało się, że winna była podkładka - po włożeniu nowej podkładki płynu już nie ubywa. I teraz tak - przy wyłączonym silniku pompowanie pedałem hamulca powoduje, że ten twardnieje i nie ma szans, aby wcisnąć go głębiej niż do połowy. Czyli nawet niedużą nieszczelność układu można chyba wykluczyć. Natomiast jeśli jadę dajmy na to 30 km/h i chcę wyhamować do zera, to pedał prawie dochodzi do podłogi kiedy auto się zatrzyma, ale zanim dotknie podłogi słychać i czuć stukanie (nie jest to skrobanie jak przy ABS, tylko pojedyncze stuki, około 10 w odstępach krótszych niż 1 sekunda). Spotkał się ktoś z czymś podobnym? Załączam film w którym widać i słychać o co chodzi. IMG_0911.MOV
  6. dliwski odpowiedział(a) na Artik A4 temat w Audi A4 B5
    Słabo świeci, nie warto. Lepiej kupić chiński xenon niż LED H7, jeśli ma być przede wszystkim tanio.
  7. Dawno nie byłem na spocie, przyjeżdża ktoś jeszcze B5? ?
  8. Aż się prosi o glebę i większe koło ?
  9. Pewnie drzwi opadły na zawiasie. Zobacz czy są równo względem tylnych.
  10. dliwski odpowiedział(a) na mats0n temat w 1.9TDI
    No jestem ciekawy co z tego wyniknie, ja też tak mam i do tej pory słyszałem, że to normalne.
  11. Ja dostałem 2500 za pęknięty zderzak po najechaniu. Pierwsza propozycja bodajże 700. Walcz o swoje!
  12. dliwski odpowiedział(a) na Duds temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    O k.... jedyne czerwone B5, które tak mi się spodobało. Pozazdrościć, kawał dobrej roboty
  13. Koła na zimę założone, geometria sprawdzona. Z tyłu wpadły dystanse 15 mm dzięki czemu felga jest równo z błotnikiem (ET43, 8J). Dołożyłem też kilka klipsów na tłoczysko, żeby skrócić skok amortyzatora. Słupki i trójkąty pomalowane i założone. Następna stacja: przyciemnienie szyb ?
  14. U mnie też się odkleja, ale w planach mam skórzane fotele razem z boczkami, więc już tego nie ruszam. Przełożę tylko uchwyty do nowych boczków.
  15. Wkłady z Allegro. Znajdziesz bez problemu. Roboty trochę jest, ale przyjemnej ? Tutaj cały opis wg którego to ogarnąłem: Dzięki ?
  16. Lusterka mają nowe wkłady i w końcu grzeją, pętla zamocowana jak trzeba. Jutro odbieram słupki i trójkąty i zakładam komplet nowych opon - to będzie moja pierwsza zima na 18". Ciekawe czy nie pożałuję... ?
  17. Kolejne kroki przywracania świeżości... - słupki i trójkąty w szybach poszły do malowania w czarny połysk - jeszcze jedna delikatna korekta lakieru, żeby pozbyć się małych mankamentów - naprawione grzanie lusterek (teraz razem z grzaniem tylnej szyby) + nowe niebieskie wkłady z matami - halogeny wypolerowane i już bez żółtej folii Czekam jeszcze na gumowe listwy przy progach i dokładki. Z przodu wpadła czerwona pętla holownicza, jakoś ostatnio mnie naszło na taki bajer ? Plastiki wewnętrzne drzwi wyjęte i będą malowany w czarny mat, muszę tylko zedrzeć z nich tę paskudną gumę... Foto zaraz po korekcie lakieru.
  18. Jak kogoś cały czas męczy klamka a nie może dorwać dedykowanej sprężynki to proponuję założyć na klamkę jakąkolwiek długą sprężynę i pociągnąć dalej wzdłuż cięgna, spełni swoje zadanie. Druciarski patent ale po złożeniu nikt nie zauważy różnicy.
  19. Zgadzam się, za***ista sztuka ? no i ostatni serwis na pewno dobrze jej zrobił, będzie spokój na kolejne tysiące km ?
  20. Jakie plany? ?
  21. Wosk, bo ceramika to już większy wydatek. Ja jestem zadowolony nawet z wosku - myje auto samą wodą i to wystarcza póki co ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.