Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. Już nie działają...
  2. Szyby cały czas działają, a chyba nie powinny, gdyby pompka padła
  3. Niestety i moja pompka wyzionęła ducha. Problem polega jednak na tym, że w środku wygląda dobrze - wirnik jest cały. Kiedy wciskam przycisk w pilocie albo przekręcam kluczyk w zamku nie dzieje się zupełnie nic - pozostałe zamki nawet nie drgną i jest zupełna cisza. Co więcej, VCDS przestał widzieć centralny zamek i nie mogę odczytać błędów. Czy jest coś, co mogę jeszcze zrobić, czy czas kupić nową pompkę? Jeśli mam kupować, to taką samą czy też np. z Golfa w celu przełożenia wnętrzności?
  4. Wirnik cały, luty OK. Ogólnie pompka wewnątrz wygląda dobrze, a nie daje żadnego znaku życia.
  5. Dwa dni temu przestał działać, słychać delikatne cykanie w bagażniku w momencie otwierania/zamykania pilotem i to wszystko. Chciałem odczytać błędy w VCDS, ale nie łączy się (kiedyś nie było z tym problemu). Pompka do wymiany czy jeszcze warto coś sprawdzić?
  6. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Problem rozwiązany. Moją probówką była żarówka z amerykańca i zapalała się nie przy każdym przewodzie (pewnie to wina tego, że ma więcej W). Zrobiłem probówkę ze zwykłej europejskiej żarówki i szybko znalazłem plus w niebieskim kablu w czarnej kostce za ECU.
  7. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
  8. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Sprawdziłem wszystkie niebieskie pod ecu - jest jeden gładki niebieski (pozostałe niebiesko-jakieś) ale niestety nie daje prądu po odpaleniu. Pozostałe tez nie dają, jeden niebiesko-czarny daje prąd już na zapłonie
  9. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Może i lepiej, ale gdzie konkretnie? Zdjąłem osłonę, przy bezpiecznikach wszystko cacy na wierzchu, ale głębiej jest ciężko z dostępem żeby znaleźć ten plus alternatora/kontrolki ładowania
  10. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Czyli ecu do wyjęcia i z tylu szukać we wtyczkach?
  11. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A coś dokładniej mógłbyś podpowiedzieć, bo niestety kabli jest sporo... najbardziej pasowałoby mi przy ecu
  12. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Koledzy, gdzie znajdę + od alternatora (kontrolka ładowania), żeby DRL zapalały się razem z silnikiem, a nie z zapłonem? Macie jakieś foto?
  13. Ja nie wiem jak Wy to robicie że wychodzi Wam tak tanio. Za 2017 rok zapłaciłem w PZU 741 zł, a dzisiaj z ciekawości policzyłem w Link4 zachęcony komentarzem kolegi kamil-vag i wyszło 1504 zł za A4 B5
  14. Nie trzeba lutowac żarówki w stylu USA (dwa włókna)
  15. DC czasem wywołuje delikatnie migotanie wiązki światła, ALE co ważne nie jest to kwestia migania tylko jakby drżenia barwy, ciężko to opisać ale trzeba się przyjrzeć żeby zobaczyć. Ze względu na niską cenę można to ignorować. Dodatkowo barwa będzie zimniejsza przy każdym żarniku - nawet 4300K wpada w zimny odcień. Natomiast AC na pewno da stabilną wiązkę światła i dobrą barwę. Wystarczy 140 zł za dwie dobre (oczywiście dobre jak na chińskie) przetwornice.
  16. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Póki co mam na on/off ale tez będę robił na dwa przekaźniki żeby drl było po odpaleniu a po włączeniu pozycji/mijania żeby drl się wyłączyły
  17. Srebr
  18. gdzie takie ceny i co to za opona?
  19. soczewka 2,5" z gładkim szkłem, nie chciałem jak na razie rozklejać lampy
  20. Oczywiście chodziło o niski ton + tweeter. Dzięki za rozjaśnienie :-)
  21. Panowie, jestem trochę zielony w temacie, dlatego potrzebuję porady. Plan jest taki, żeby z przodu w mojej B5 założyć zestaw głośników wysokotonowych + tweetery i do tego subwoofer 1000W JBL w zabudowie + wzmacniacz Crunch GPX500.2. Czy to będzie znośnie grało? Czy ten wzmacniacz nie będzie za słaby? Co z głośnikami w półce - zostawić czy wyjąć? Radio to Kenwood KMM-100RY.
  22. dliwski odpowiedział(a) na mirinda996 temat w Audi A4 B5
    Jest stosunkowo miękki, ale jak na te pieniądze wytrzymały - sporo km na nim zrobisz na pewno, tylko pytanie czy chcesz totalną glebę (wtedy raczej nie warto) czy obniżenie do daily (wtedy ujdzie). W każdym razie stosunek jakości do ceny jest OK. Chyba że chcesz spas to w sumie bez różnicy, wkładasz MTS i odbój i masz nisko i beton
  23. Zmiany zdecydowanie na plus Też niedawno wrzuciłem oprawki z Beetle'a i nadziwić się nie mogę, jak mogłem tyle przejeździć na lutowanych żarówkach... Ile wyszło w sumie za navi? Czujesz różnicę po założeniu rozpórek?
  24. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Wieczorem trochę daje po oczach, ale nikt mi nie migał długimi jeszcze, a dużo jeżdżę, więc musi być OK
  25. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Zasilanie puszczone ze stacyjki na żarówkę LED - dwa kabelki bez żadnych układów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.