Treść opublikowana przez dliwski
-
Naprawa Pompki centralnego zamka
Już nie działają...
-
Naprawa Pompki centralnego zamka
Szyby cały czas działają, a chyba nie powinny, gdyby pompka padła
-
Naprawa Pompki centralnego zamka
Niestety i moja pompka wyzionęła ducha. Problem polega jednak na tym, że w środku wygląda dobrze - wirnik jest cały. Kiedy wciskam przycisk w pilocie albo przekręcam kluczyk w zamku nie dzieje się zupełnie nic - pozostałe zamki nawet nie drgną i jest zupełna cisza. Co więcej, VCDS przestał widzieć centralny zamek i nie mogę odczytać błędów. Czy jest coś, co mogę jeszcze zrobić, czy czas kupić nową pompkę? Jeśli mam kupować, to taką samą czy też np. z Golfa w celu przełożenia wnętrzności?
-
Zamek centralny nagle przestał działać, brak komunikacji z VCDS
Wirnik cały, luty OK. Ogólnie pompka wewnątrz wygląda dobrze, a nie daje żadnego znaku życia.
-
Zamek centralny nagle przestał działać, brak komunikacji z VCDS
Dwa dni temu przestał działać, słychać delikatne cykanie w bagażniku w momencie otwierania/zamykania pilotem i to wszystko. Chciałem odczytać błędy w VCDS, ale nie łączy się (kiedyś nie było z tym problemu). Pompka do wymiany czy jeszcze warto coś sprawdzić?
-
Rezanie bixenonu
Problem rozwiązany. Moją probówką była żarówka z amerykańca i zapalała się nie przy każdym przewodzie (pewnie to wina tego, że ma więcej W). Zrobiłem probówkę ze zwykłej europejskiej żarówki i szybko znalazłem plus w niebieskim kablu w czarnej kostce za ECU.
-
Rezanie bixenonu
- Rezanie bixenonu
Sprawdziłem wszystkie niebieskie pod ecu - jest jeden gładki niebieski (pozostałe niebiesko-jakieś) ale niestety nie daje prądu po odpaleniu. Pozostałe tez nie dają, jeden niebiesko-czarny daje prąd już na zapłonie- Rezanie bixenonu
Może i lepiej, ale gdzie konkretnie? Zdjąłem osłonę, przy bezpiecznikach wszystko cacy na wierzchu, ale głębiej jest ciężko z dostępem żeby znaleźć ten plus alternatora/kontrolki ładowania- Rezanie bixenonu
Czyli ecu do wyjęcia i z tylu szukać we wtyczkach?- Rezanie bixenonu
A coś dokładniej mógłbyś podpowiedzieć, bo niestety kabli jest sporo... najbardziej pasowałoby mi przy ecu- Rezanie bixenonu
Koledzy, gdzie znajdę + od alternatora (kontrolka ładowania), żeby DRL zapalały się razem z silnikiem, a nie z zapłonem? Macie jakieś foto?- Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Ja nie wiem jak Wy to robicie że wychodzi Wam tak tanio. Za 2017 rok zapłaciłem w PZU 741 zł, a dzisiaj z ciekawości policzyłem w Link4 zachęcony komentarzem kolegi kamil-vag i wyszło 1504 zł za A4 B5- Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Nie trzeba lutowac żarówki w stylu USA (dwa włókna)- Jakie zestaw HID ksenon XENON
DC czasem wywołuje delikatnie migotanie wiązki światła, ALE co ważne nie jest to kwestia migania tylko jakby drżenia barwy, ciężko to opisać ale trzeba się przyjrzeć żeby zobaczyć. Ze względu na niską cenę można to ignorować. Dodatkowo barwa będzie zimniejsza przy każdym żarniku - nawet 4300K wpada w zimny odcień. Natomiast AC na pewno da stabilną wiązkę światła i dobrą barwę. Wystarczy 140 zł za dwie dobre (oczywiście dobre jak na chińskie) przetwornice.- Rezanie bixenonu
Póki co mam na on/off ale tez będę robił na dwa przekaźniki żeby drl było po odpaleniu a po włączeniu pozycji/mijania żeby drl się wyłączyły- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Srebr- A4 B5 TDI by a4-freunde
gdzie takie ceny i co to za opona?- [B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
soczewka 2,5" z gładkim szkłem, nie chciałem jak na razie rozklejać lampy- Wzmacniacz Crunch 500W + subwoofer JBL 1000W. Czy to ma sens?
Oczywiście chodziło o niski ton + tweeter. Dzięki za rozjaśnienie :-)- Wzmacniacz Crunch 500W + subwoofer JBL 1000W. Czy to ma sens?
Panowie, jestem trochę zielony w temacie, dlatego potrzebuję porady. Plan jest taki, żeby z przodu w mojej B5 założyć zestaw głośników wysokotonowych + tweetery i do tego subwoofer 1000W JBL w zabudowie + wzmacniacz Crunch GPX500.2. Czy to będzie znośnie grało? Czy ten wzmacniacz nie będzie za słaby? Co z głośnikami w półce - zostawić czy wyjąć? Radio to Kenwood KMM-100RY.- Gwint od mts?
Jest stosunkowo miękki, ale jak na te pieniądze wytrzymały - sporo km na nim zrobisz na pewno, tylko pytanie czy chcesz totalną glebę (wtedy raczej nie warto) czy obniżenie do daily (wtedy ujdzie). W każdym razie stosunek jakości do ceny jest OK. Chyba że chcesz spas to w sumie bez różnicy, wkładasz MTS i odbój i masz nisko i beton- Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Zmiany zdecydowanie na plus Też niedawno wrzuciłem oprawki z Beetle'a i nadziwić się nie mogę, jak mogłem tyle przejeździć na lutowanych żarówkach... Ile wyszło w sumie za navi? Czujesz różnicę po założeniu rozpórek?- Rezanie bixenonu
Wieczorem trochę daje po oczach, ale nikt mi nie migał długimi jeszcze, a dużo jeżdżę, więc musi być OK- Rezanie bixenonu
Zasilanie puszczone ze stacyjki na żarówkę LED - dwa kabelki bez żadnych układów - Rezanie bixenonu