Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. Jeszcze nieumyty, ale koło już siedzi. Potrzebowałem takiej zmiany.
  2. Udało się dorwać od kolegi z forum lusterka składane elektrycznie z wiązką i przyciskiem. Najpierw idą do oklejenia albo malowania w satynowy srebrny, a potem będzie montaż. Do tego przy okazji zrobię kilka poprawek lakierniczych - niestety na parkingach nie brakuje niedzielnych kierowców... No i felgi poszły do malowania - jednak będzie black piano, może nie będę żałował. Fotki będą pewnie na przełomie czerwca i lipca jak wszystko ogarnę. Teraz jest poobijany i na 15-calowych seryjnych kołach, więc wstyd pokazywać
  3. O k.... coś pięknego
  4. W tej chwili mam z przodu zamontowane i wygłuszone głośniki dwudrożne jakiejś niemieckiej marki (nie pamiętam w tej chwili nazwy, ale nie jest to jakieś dziadostwo - wszyscy mówili, że przód powinien być ogarnięty zanim się pomyśli o subie, więc celowałem w niekoniecznie popularne masowe marki, a w jakościowe). W półce siedzi jakiś no name. Ogólnie efekt jest dość zadowalający - głośno i czysto, tylko brakuje basu. Budżetu nie określiłem konkretnie, tak jak pisałem nie jestem audiofilem, więc nie chcę ładować nie wiadomo ile w audio. Szukam raczej taniego rozwiązania, ale nie tak taniego, żeby żałować przy każdym włączeniu radia Nie zależy mi też na tym, żeby całe osiedle mnie słyszało - chcę po prostu zwiększyć bas w środku do zwykłego słuchania muzyki podczas jazdy.
  5. Muszę zapytać, bo co człowiek to inna opinia. Mam w B5 radio Kenwood, głośniki z przodu w drzwiach i z tyłu w półce. Chce dołożyć do tego jakiś subwoofer. Nie jestem audiofilem, potrzebuje po prostu więcej basu, który nie będzie szedł z półki. Co muszę wiedzieć? Jaki przykładowo kupić i czy do tego wzmacniacz?
  6. To zakładam, że jesteś w miarę zadowolony, skoro dalej siedzi w aucie Kupuję w takim razie i ja, a jak wpadnie ori w międzyczasie to też dobrze...
  7. Wpada nowy gwint i kilka innych gratów, tak poza tym to bezawaryjnie kolejny rok zleciał
  8. Gałka na dźwigni zmiany biegów ori czy chińczyk? Bo szukam takiej i głównie chińczyki znajduję albo 6-biegowe
  9. Tak, właśnie takie kupiłem - na pierwszej stronie podałem nr części dla zainteresowanych
  10. dliwski odpowiedział(a) na SzymekA4 temat w Audi A4 B6
    Najpewniej będzie sprawdzić jaka jest przetwornica, bo mocowanie może być to samo a i tak nie zadziała przy różnicy np. D2S/D4S. A czy tam jest ori czy nie - nie wiadomo
  11. U mnie zaraz 350 tys.
  12. Ale to poszło do przodu, zaje..... sztuka
  13. No jestem ciekaw jak te koła będą wyglądać u Ciebie
  14. Zrobione 1500 km po remoncie. Spalanie wróciło do normy (w trasie 5,1), silnik pracuje zupełnie inaczej. Udało mi się w końcu wymienić lampki tablicy rejestracyjnej - okazuje się, że takie jak u mnie nie są już produkowane i są tak mało popularne, że zamienników (nawet chińskich LED-ów) też nie ma. Zaktualizowałem historię auta na pierwszej stronie i dorzuciłem zdjęcia robione na przestrzeni kilku ostatnich lat.
  15. Tego mi było trzeba, dzięki
  16. O proszę, dasz link do ASO? Muszę w końcu i u siebie wymienić, bo niedługo sama wypadnie
  17. Od montażu wtryskiwaczy 216 i wystrojeniu wszystkiego u spankiego wiele się nie działo poza typowym serwisem (wahacze, hamulce, płyny, filtry itd.). Dzisiaj natomiast odebrałem auto po grubszym serwisie, a właściwie remoncie tj. pierścienie, zawory, głowica i wszystko inne co się z tym wiąże + czyszczenie turbiny + wymiana rozrządu, filtry, płyny, poduszki, kilka wahaczy i innych pierdół. Tak że jestem zadowolony, bo mam na dzień dzisiejszy ogarnięty lakier i silnik w całości. Teraz tylko wbijać kolejne kilometry.
  18. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Pokażesz jak to wygląda?
  19. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A próbował ktoś malować środek PlastiDipem?
  20. Koledzy, trochę z innej beczki. Mam auto po lakierowaniu i polerce, jaką myjnie detailingową warto odwiedzić w Warszawie żeby dobrze umyli ale nie narobili rys?
  21. Czarne lusterka wożę w bagażniku... ? W tym roku koniec z wiekiem nastoletnim ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.