Treść opublikowana przez dliwski
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Jeszcze nieumyty, ale koło już siedzi. Potrzebowałem takiej zmiany.
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Udało się dorwać od kolegi z forum lusterka składane elektrycznie z wiązką i przyciskiem. Najpierw idą do oklejenia albo malowania w satynowy srebrny, a potem będzie montaż. Do tego przy okazji zrobię kilka poprawek lakierniczych - niestety na parkingach nie brakuje niedzielnych kierowców... No i felgi poszły do malowania - jednak będzie black piano, może nie będę żałował. Fotki będą pewnie na przełomie czerwca i lipca jak wszystko ogarnę. Teraz jest poobijany i na 15-calowych seryjnych kołach, więc wstyd pokazywać
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
O k.... coś pięknego
-
Podstawowy subwoofer do nieoryginalnego radia
W tej chwili mam z przodu zamontowane i wygłuszone głośniki dwudrożne jakiejś niemieckiej marki (nie pamiętam w tej chwili nazwy, ale nie jest to jakieś dziadostwo - wszyscy mówili, że przód powinien być ogarnięty zanim się pomyśli o subie, więc celowałem w niekoniecznie popularne masowe marki, a w jakościowe). W półce siedzi jakiś no name. Ogólnie efekt jest dość zadowalający - głośno i czysto, tylko brakuje basu. Budżetu nie określiłem konkretnie, tak jak pisałem nie jestem audiofilem, więc nie chcę ładować nie wiadomo ile w audio. Szukam raczej taniego rozwiązania, ale nie tak taniego, żeby żałować przy każdym włączeniu radia Nie zależy mi też na tym, żeby całe osiedle mnie słyszało - chcę po prostu zwiększyć bas w środku do zwykłego słuchania muzyki podczas jazdy.
-
Podstawowy subwoofer do nieoryginalnego radia
Muszę zapytać, bo co człowiek to inna opinia. Mam w B5 radio Kenwood, głośniki z przodu w drzwiach i z tyłu w półce. Chce dołożyć do tego jakiś subwoofer. Nie jestem audiofilem, potrzebuje po prostu więcej basu, który nie będzie szedł z półki. Co muszę wiedzieć? Jaki przykładowo kupić i czy do tego wzmacniacz?
-
A4 B5 1.8T Q LIMO
To zakładam, że jesteś w miarę zadowolony, skoro dalej siedzi w aucie Kupuję w takim razie i ja, a jak wpadnie ori w międzyczasie to też dobrze...
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Wpada nowy gwint i kilka innych gratów, tak poza tym to bezawaryjnie kolejny rok zleciał
-
A4 B5 1.8T Q LIMO
Gałka na dźwigni zmiany biegów ori czy chińczyk? Bo szukam takiej i głównie chińczyki znajduję albo 6-biegowe
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Tak, właśnie takie kupiłem - na pierwszej stronie podałem nr części dla zainteresowanych
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Wszystko pasuje p&p
-
Xenon
Najpewniej będzie sprawdzić jaka jest przetwornica, bo mocowanie może być to samo a i tak nie zadziała przy różnicy np. D2S/D4S. A czy tam jest ori czy nie - nie wiadomo
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
U mnie zaraz 350 tys.
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Ale to poszło do przodu, zaje..... sztuka
-
[B5 AFN+] Sedan, LZ5K
No jestem ciekaw jak te koła będą wyglądać u Ciebie
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Zrobione 1500 km po remoncie. Spalanie wróciło do normy (w trasie 5,1), silnik pracuje zupełnie inaczej. Udało mi się w końcu wymienić lampki tablicy rejestracyjnej - okazuje się, że takie jak u mnie nie są już produkowane i są tak mało popularne, że zamienników (nawet chińskich LED-ów) też nie ma. Zaktualizowałem historię auta na pierwszej stronie i dorzuciłem zdjęcia robione na przestrzeni kilku ostatnich lat.
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Tego mi było trzeba, dzięki
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
O proszę, dasz link do ASO? Muszę w końcu i u siebie wymienić, bo niedługo sama wypadnie
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Gdzie ją kupiłeś?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Od montażu wtryskiwaczy 216 i wystrojeniu wszystkiego u spankiego wiele się nie działo poza typowym serwisem (wahacze, hamulce, płyny, filtry itd.). Dzisiaj natomiast odebrałem auto po grubszym serwisie, a właściwie remoncie tj. pierścienie, zawory, głowica i wszystko inne co się z tym wiąże + czyszczenie turbiny + wymiana rozrządu, filtry, płyny, poduszki, kilka wahaczy i innych pierdół. Tak że jestem zadowolony, bo mam na dzień dzisiejszy ogarnięty lakier i silnik w całości. Teraz tylko wbijać kolejne kilometry.
-
Rezanie bixenonu
Pokażesz jak to wygląda?
-
Rezanie bixenonu
A próbował ktoś malować środek PlastiDipem?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Lusterka wzięte ze srebrnej budy ?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
... żeby nie było, że się poddałem ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy, trochę z innej beczki. Mam auto po lakierowaniu i polerce, jaką myjnie detailingową warto odwiedzić w Warszawie żeby dobrze umyli ale nie narobili rys?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Czarne lusterka wożę w bagażniku... ? W tym roku koniec z wiekiem nastoletnim ?