Treść opublikowana przez dliwski
-
Rezanie bixenonu
Byłem w dwóch metalowych w W-wie i d*pa blada, nie mają takich co by pasowały przynajmniej na oko, z lampą do nich nie wejdę też żeby wkręcić na próbę dlatego potrzebuję info jaka dokładnie śruba mi potrzebna
-
Rezanie bixenonu
Wracając bardziej do tematu bixa, jakie dokładnie śruby wchodzą w lampę valeo lift? Mam na myśli 3 śruby trzymające soczewkę - jakie wymiary mają gdybym chciał kupić na allegro?
-
Rezanie bixenonu
to chyba będzie to: http://interlook.pl/product-pol-178-Zarowka-samochodowa-LED-H7-11W.html
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Do tego jeszcze zdjęcie dziennych. Nie ukrywam, że na tym zależało mi nie mniej niż na bixie.
-
Rezanie bixenonu
U mnie tak to wygląda w mało słoneczny dzień:
-
Ledy do tablicy
http://allegro.pl/lampki-tablicy-led-oe-style-audi-a3-8l-fl-a4-b5-fl-i6819145745.html Albo kupić ori lampki i włożyć te ledy COB za 3 zł. Zobacz jak to świeci, ja jestem zadowolony zwłaszcza ze względu na cenę.
-
Ledy do tablicy
Są tez ledy gotowe z blaszkami, poszukaj
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
@xBladex Obawiam się że to Cię nie usatysfakcjonuje, bo zdjęcie nie do końca oddaje efekt rzeczywisty.
-
Spotkania na drodze
B6 ustrzelone pod Stadionem Narodowym, pozdrawiam
-
Ledy do tablicy
Mają w Interlooku za 3 zł z groszami
-
Rezanie bixenonu
Ja kupiłem w interlooku jak coś.
-
Ledy do tablicy
Sprawdź diody COB. Barwa biała neutralna, dość mocna ale bez przegięć - tablicę widać bardzo dobrze a nie oświetla ziemi jak neon
-
Rezanie bixenonu
Tutaj widać to co najbardziej mi akurat przeszkadzało - niebieska barwa i światło podzielone na kwadraciki od diod SMD. Wiadomo - co kto lubi, ten efekt też może się podobać, ale wiem że w słońcu nie dawały rady - przynajmniej te co ja miałem. Jak będziesz miał okazję sprawdzić diody COB to zamontuj na chwilę, zobaczysz że są na tyle mocne że z bliska oślepiają, a wiem że są jeszcze takie za 60 i 90 zł które są jeszcze mocniejsze od moich, ale uznałem że nie chcę przeginać bo ktoś pomyśli że jeżdżę na długich
- Rezanie bixenonu
-
Rezanie bixenonu
Spoko, z czystym sumieniem polecam bo są naprawdę mocne i białe, lepsze od wszystkich jakie testowałem do tej pory.
-
Rezanie bixenonu
- Rezanie bixenonu
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Polecam LED 21 SMD 2835. Mocne neutralne białe światło. Jak ktoś nie lubi zimnych odcieni wpadających w niebieski to te będą w sam raz.
-
Renowacja felgi na terenie W-wy i okolic - szukam zakładu godnego polecenia
Jaka realna cena za ogarnięcie kompletu 18"?
-
Rezanie bixenonu
Kupiłem te żarówki i polecam. Bardzo mocne światło i przede wszystkim neutralnie białe - nie wpada ani w żółty ani w niebieski :-)
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Zauważyłem kilka dni temu, że przy włączonym lewym kierunkowskazie dodatkowo miga prawy, ale delikatnie - tym słabszym włóknem. Z kolei jak włączam prawy kierunek, to dodatkowo miga lewy - też słabszym włóknem. Czyli ten, co powinien, miga mocno, a ten drugi miga wtedy słabo. Na logikę - to, co było ori, gdzieś musi dotykać tego przewodu, który dorobiłem ze stacyjki, nie? Wszystko dzisiaj rozłożyłem, złożyłem od nowa na nowych lutach i d*pa - nadal migają oba jednocześnie. Musiałem przeciąć kabel na początku instalacji, żeby wrócić do fabrycznych kierunków...
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Odkopuję temat, bo wracam do małego rezania. Przez ostatni rok mało się działo - głównie serwis. Nie było o czym pisać. Wczoraj za to wpadł bixenon i dzienne w długich
-
Rezanie bixenonu
Wracając do tematu H7 w dziennych. Testowaliście żarówki z diodami 2835? Wyglądają solidnie, ciekawe jaki efekt w lampie...
-
Rezanie bixenonu
A po co na stacje, zrobią Ci to po ch... i będzie nadal źle albo gorzej a jeszcze 10 zł wydasz ;-) Ustaw się 10 m od ściany, zmierz wysokość soczewki od ziemi, odejmij od tej wysokości 10 cm i masz wynik na jakiej wysokości od ziemi na ścianie ma być linia światła ;-) Przy okazji dzięki za podpowiedź co do DRL - kupię H7 120 tak jak pisaliście.
-
Rezanie bixenonu
Koledzy, jaką polecacie żarówkę LED DRL w miejsce długich? Na pewno różne były testowane i jest jakaś najpopularniejsza