Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. O widzisz, bardzo Ci dziękuje za rady. To sporo wyjaśnia :-) Lakier jest niestety w średnim stanie, korekta jest w planach a póki co chce niedużym kosztem wyciągnąć z niego co sie da. Stad pomysł na politure + wosk. Spróbuje tak jak mówisz :-) Jeszcze tak w ramach podsumowania. Nie mam pianownicy, wiec planowałem zrobić to tak: oplukanie z grubsza, mycie szamponem (rękawica z mikrofibry), osuszenie, glinka, zymol HDC tak jak mówisz i na koniec wosk. Będzie ok?
  2. Dzięki za odpowiedzi, zwłaszcza Griffe za mocne wyjaśnienie. Mam jednak kolejne pytanie. Zakładając że auto jest umyte i po glince, to w jakiej kolejności używać cleanera, politury i wosku? Domyślam sie, że wosk na końcu, a cleaner na początku, ale czy politura może być bazą pod wosk? W sklepach rożnie piszą, wiec zgłupiałem.
  3. Pomieszkuję Mówisz że nie rzucała się w oczy... niedobrze Bo przykrywa ją prześcieradłem żeby mu nikt uroku nie rzucił na auto
  4. Do aplikacji politury i wosku nada się taki sam aplikator czyli typowa gąbka? Ogólnie nakładanie wosku i politury różni się jakoś szczególnie czy też najpierw aplikatorem koliste ruchy a potem szmatką z mikrofibry spolerować?
  5. Trochę z innej beczki, ale to chyba jedyny temat poświęcony PS4. Sprzedam NFS za 150 zł. Płyta była kilka razy w pudełku, wersja PL kupiona w Saturnie.
  6. W KTD możesz kupić za grosze
  7. Weekend nie mógł minąć bez pobrudzenia sobie łap. Wymieniłem olej+filtr (standardowo Motul 5w40 X-clean i filtr MANN), wpadł też nowy czujnik temperatury, bo stary zaczął wariować. Następna stacja: korekta programu.
  8. Rzeczywiście czujnik temperatury. Dzięki, temat do zamknięcia.
  9. A czy na tył można wkręcić śruby dłuższe o 5 mm od seryjnych? Nie będzie o nic przycierać?
  10. Potrzebuję do siebie najprawdopodobniej 10 mm (ewentualnie 15 mm), to nie jest duży problem ile dokładnie bo mogę sobie zmierzyć. Problem w tym że jedni mówią o kołnierzu inni o dystansach przelotowych. Czy do 10 mm będzie kołnierz? Jak to jest z tym miejscem w którym otwór dystansu się zmniejsza - już w dwóch tematach czytałem, że ktoś kupił dystanse i nie weszły na piastę mimo że były dedykowane do A4 B5. Jak to w końcu jest?
  11. Pozdrawiam kolegę z B6 na blachach KOL Pomigane, pomachane
  12. Kierownica wyglada elegancko, w połączeniu ze skórą daje naprawdę zaje..... efekt :-)
  13. Kompresja lekko przeszkadza - granie w Wiedźmina w nocy w lesie jest uciążliwe, a tak poza tym super sprawa.
  14. Działa zaskakująco dobrze :-)
  15. Kowi, te odboje czerwone które jakiś czas temu pokazywałeś są uniwersalne czy pod konkretny zawias? Też chciałbym utwardzić gwint u siebie i nie wiem gdzie i jakich szukać
  16. Jak nie dzisiaj to za tydzień :-)
  17. Byłaby możliwość przymiarki dystansów 10 lub 15 mm dzisiaj? Ma ktoś i mógłby wziąć?
  18. Oj piękna sztuka :-)
  19. Ok, dzięki - dzisiaj sprawdzę i dam znać
  20. Problem wygląda następująco - już kilka miesięcy temu zdarzyło się, że w trakcie jazdy temperatura potrafiła spaść z 90 st. na 60 i po kilku minutach wrócić do 90. Zdarzało się to bardzo rzadko, więc przymknąłem na to oko. Od tamtej pory problem jednak pogłębił się - wskazówka temperatury bardzo rzadko w ogóle rusza powyżej 60 st., czasami potrafi podskoczyć do 90 st. i zaraz spaść do 60, czasami podejdzie do 70-80 st. i też zaraz spada do 60. VCDS pokazuje 87,5 st. a wskazówka 60 st. W związku z tym raczej wykluczam termostat i teraz pytanie czy ktoś się z tym spotkał i czy to może być czujnik przy takim zachowaniu czy może coś nie styka za zegarami? Dodam, że te skoki temperatury są w różnych sytuacjach - czasami na dołkach (co mogłoby świadczyć o tym, że nie styka), a czasami jest tak, że wjeżdżam na parking mając 60 st., zatrzymuję auto i po chwili na postoju skacze do 90 st. Swoją drogą gdzie szukać tego czujnika? Pod pokrywą silnika jest czy gdzieś przy chłodnicy?
  21. Mógłbyś pokazać jak przymocowałeś dokładkę na końcach zderzaka? Jakieś foto z bliska + kilka słów i byłbym wdzięczny. Bo ja nie do końca jestem zadowolony z tego jak siedzi u mnie, ale z drugiej strony nie bardzo mam pomysł jak inaczej mógłbym to zrobić.
  22. Sprawdź czy gwint wystaje z felgi tyle samo :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.