Treść opublikowana przez dliwski
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzięki Panowie
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
O widzisz, bardzo Ci dziękuje za rady. To sporo wyjaśnia :-) Lakier jest niestety w średnim stanie, korekta jest w planach a póki co chce niedużym kosztem wyciągnąć z niego co sie da. Stad pomysł na politure + wosk. Spróbuje tak jak mówisz :-) Jeszcze tak w ramach podsumowania. Nie mam pianownicy, wiec planowałem zrobić to tak: oplukanie z grubsza, mycie szamponem (rękawica z mikrofibry), osuszenie, glinka, zymol HDC tak jak mówisz i na koniec wosk. Będzie ok?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzięki za odpowiedzi, zwłaszcza Griffe za mocne wyjaśnienie. Mam jednak kolejne pytanie. Zakładając że auto jest umyte i po glince, to w jakiej kolejności używać cleanera, politury i wosku? Domyślam sie, że wosk na końcu, a cleaner na początku, ale czy politura może być bazą pod wosk? W sklepach rożnie piszą, wiec zgłupiałem.
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Pomieszkuję Mówisz że nie rzucała się w oczy... niedobrze Bo przykrywa ją prześcieradłem żeby mu nikt uroku nie rzucił na auto
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Do aplikacji politury i wosku nada się taki sam aplikator czyli typowa gąbka? Ogólnie nakładanie wosku i politury różni się jakoś szczególnie czy też najpierw aplikatorem koliste ruchy a potem szmatką z mikrofibry spolerować?
-
Wspólne granie online PS4
Trochę z innej beczki, ale to chyba jedyny temat poświęcony PS4. Sprzedam NFS za 150 zł. Płyta była kilka razy w pudełku, wersja PL kupiona w Saturnie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W KTD możesz kupić za grosze
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Jest żarówka dwuwłóknowa.
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Weekend nie mógł minąć bez pobrudzenia sobie łap. Wymieniłem olej+filtr (standardowo Motul 5w40 X-clean i filtr MANN), wpadł też nowy czujnik temperatury, bo stary zaczął wariować. Następna stacja: korekta programu.
-
Temp. skacze z 60 na 90 st. i odwrotnie, czasem nie rusza wcale
Rzeczywiście czujnik temperatury. Dzięki, temat do zamknięcia.
-
Pytanie o długość śruby
A czy na tył można wkręcić śruby dłuższe o 5 mm od seryjnych? Nie będzie o nic przycierać?
-
Dystanse 10 lub 15 mm - z kołnierzem czy bez / przelotowe. Potrzebne objaśnienie
Potrzebuję do siebie najprawdopodobniej 10 mm (ewentualnie 15 mm), to nie jest duży problem ile dokładnie bo mogę sobie zmierzyć. Problem w tym że jedni mówią o kołnierzu inni o dystansach przelotowych. Czy do 10 mm będzie kołnierz? Jak to jest z tym miejscem w którym otwór dystansu się zmniejsza - już w dwóch tematach czytałem, że ktoś kupił dystanse i nie weszły na piastę mimo że były dedykowane do A4 B5. Jak to w końcu jest?
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę z B6 na blachach KOL Pomigane, pomachane
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Kierownica wyglada elegancko, w połączeniu ze skórą daje naprawdę zaje..... efekt :-)
-
Wspólne granie online PS4
Kompresja lekko przeszkadza - granie w Wiedźmina w nocy w lesie jest uciążliwe, a tak poza tym super sprawa.
-
Wspólne granie online PS4
Działa zaskakująco dobrze :-)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi, te odboje czerwone które jakiś czas temu pokazywałeś są uniwersalne czy pod konkretny zawias? Też chciałbym utwardzić gwint u siebie i nie wiem gdzie i jakich szukać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak nie dzisiaj to za tydzień :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byłaby możliwość przymiarki dystansów 10 lub 15 mm dzisiaj? Ma ktoś i mógłby wziąć?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Oj piękna sztuka :-)- Temp. skacze z 60 na 90 st. i odwrotnie, czasem nie rusza wcale
Ok, dzięki - dzisiaj sprawdzę i dam znać- Temp. skacze z 60 na 90 st. i odwrotnie, czasem nie rusza wcale
Problem wygląda następująco - już kilka miesięcy temu zdarzyło się, że w trakcie jazdy temperatura potrafiła spaść z 90 st. na 60 i po kilku minutach wrócić do 90. Zdarzało się to bardzo rzadko, więc przymknąłem na to oko. Od tamtej pory problem jednak pogłębił się - wskazówka temperatury bardzo rzadko w ogóle rusza powyżej 60 st., czasami potrafi podskoczyć do 90 st. i zaraz spaść do 60, czasami podejdzie do 70-80 st. i też zaraz spada do 60. VCDS pokazuje 87,5 st. a wskazówka 60 st. W związku z tym raczej wykluczam termostat i teraz pytanie czy ktoś się z tym spotkał i czy to może być czujnik przy takim zachowaniu czy może coś nie styka za zegarami? Dodam, że te skoki temperatury są w różnych sytuacjach - czasami na dołkach (co mogłoby świadczyć o tym, że nie styka), a czasami jest tak, że wjeżdżam na parking mając 60 st., zatrzymuję auto i po chwili na postoju skacze do 90 st. Swoją drogą gdzie szukać tego czujnika? Pod pokrywą silnika jest czy gdzieś przy chłodnicy?- Czarnula 1.8 Turbo ANB
Mógłbyś pokazać jak przymocowałeś dokładkę na końcach zderzaka? Jakieś foto z bliska + kilka słów i byłbym wdzięczny. Bo ja nie do końca jestem zadowolony z tego jak siedzi u mnie, ale z drugiej strony nie bardzo mam pomysł jak inaczej mógłbym to zrobić.- Pytanie o długość śruby
Sprawdź czy gwint wystaje z felgi tyle samo :-) - [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"