Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. OK, dzięki bardzo :-) jak już wszystko będzie działać to zmiana przełącznika to pikus :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Ok, dzięki. Przełącznik z dwoma bolcami taki zwykły? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. I da radę to podłączyć pod jeden przełącznik on/off czy każda lampa musi mieć swój przełącznik? Gdzieś czytałem ze połączenie lamp pod jeden przełącznik to zły pomysł - jak w końcu jest? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Panowie a co z żarówką 27W/8W? będzie to działać?
  5. Zalałem LHM-a tego który poleca Dev i jest OK - nic nie wyje i kierownica chodzi jakby lżej, płynniej... ciężko to opisać, ale efekt zadowalający. Jak ktoś chce to mam jedną nową (nieodkręcaną) butelkę tego oleju - starczy żeby zalać. Sprzedam tanio - jak coś to PW ;-)
  6. No tak jak pisałem w poprzednim poście - moim zdaniem lepiej okleić folią Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Jak okleisz wszystko wokół żeby nie umazac tym dipem to mozesz próbować, ale myśle ze w praktyce to sie nie sprawdzi. Ktoś raz drugi czymś zawadzi i dip zejdzie. Poza tym będzie matowy - taki efekt chcesz uzyskać? Zdjęcie dekorów nie jest skomplikowane, jest wkur....... po prostu trochę trzeba sie narobić żeby je zdjąć, ale myśle ze jak użyjesz plastidip to rozbieranie wszystkiego tylko odłożysz w czasie ;-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Kierownica juz była zmieniona właśnie na tą skórzaną (wcześniej było to samo tylko nie w skórze) i raczej nie planuję zmiany chyba że na 3-ramienną ale bez logo S line. Co do lakieru to niestety nie jest po polerce. To co widać na zdjęciu to efekt porządnego mycia i woskowania. Rzeczywiście w sprzyjającym świetle wyglada ładnie, ale ma sporo małych rysek od myjni, stracił tez trochę glebie koloru i przydałoby sie odświeżenie. Plany były na te wakacje ale wpadło sporo innych wydatków i korekta będzie dopiero na wiosnę - to juz postanowione Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Chciałbym u siebie uzyskać taki efekt: Zastanawiam się co zrobić z kierunkami. Na wsteczny nic nie poradzę, będzie różowo, ale jak uzyskać pomarańczowe kierunki? Zielona PY21W LED? Macie z tym jakieś doświadczenie?
  10. Scyzoryki razem z centralką i grotami, słowem cały komplet kupiłem w sklepie internetowym - jak znajdę w mailach fakturę to Ci podeślę bo teraz nie pamiętam, jakość nie odbiega od oryginału a sam wygląd to 100% oryginał (jeden grot sobie dorobiłem na wszelki wypadek, a do drugiego pilota przełożyłem oryginalny grot), transponder też przełożyłem z oryginalnego scyzoryka do nowego i wszystko śmiga :-) Dzięki za dobre słowo :-) Dzisiaj odebrałem Audi po lekkim serwisie. Wymieniony kompletny rozrząd, wentylator klimatyzacji, końcówka drążka, ustawiona zbieżność, wymienione sprzęgiełko alternatora, płyn wspomagania i pewnie jeszcze coś by się znalazło Plany wizualne na najbliższy czas to kierunki US (żarówki dwuwłóknowe), podwójna końcówka wydechu okrągła ok. 70 mm i dokładka z Cupry Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Panowie, gracie jeszcze w GTA Online? Szukam kompanów do grania nick: dliwski
  12. tak, końcówki chcę przyspawać i nie wiem jaką mają mieć średnicę wewnętrzną/montażową żeby pasowały do oryginalnych
  13. Jasne, dam znać :-) chciałem wpaść jutro na spot ale przez to wszystko nie mam czym przyjechać ;P Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Regenerowałem kilka miesięcy temu i widzisz jaki efekt - teraz szukam innego może akurat ja miałem pecha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Path a nie masz alternatora do AFN? Kurczę potrzebuje na juz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. np. ta http://allegro.pl/folia-termoplastyczna-do-lamp-5-kolorow-oracal-i5601522234.html
  17. Panowie czy ten podstawowy zestaw PowerBass S-5C 130mm wchodzi w przednie drzwi A4 B5 bez rezania? Wyjmuje stare głośniki i wkładam te?
  18. Tez chętnie zobaczę :-) bo jeszcze nie kupiłem końcówek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. yanosik jest ok, kilkanaście tysięcy km z nim zrobiłem i mnie nie zawiódł
  20. k.... ideał
  21. ja takie trzy ustrzeliłem
  22. pozostaje jeszcze obejrzeć fotki ktoś je wrzuca do tematu?
  23. Ja też będę :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. efekt naprawdę niesamowity
  25. Czarna skóra z czarnymi dodatkami (kierownica, dekory, ręczny itd.) może wyglądać całkiem fajnie :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.