Treść opublikowana przez dliwski
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
OK, dzięki bardzo :-) jak już wszystko będzie działać to zmiana przełącznika to pikus :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Ok, dzięki. Przełącznik z dwoma bolcami taki zwykły? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
I da radę to podłączyć pod jeden przełącznik on/off czy każda lampa musi mieć swój przełącznik? Gdzieś czytałem ze połączenie lamp pod jeden przełącznik to zły pomysł - jak w końcu jest? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Panowie a co z żarówką 27W/8W? będzie to działać?
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Zalałem LHM-a tego który poleca Dev i jest OK - nic nie wyje i kierownica chodzi jakby lżej, płynniej... ciężko to opisać, ale efekt zadowalający. Jak ktoś chce to mam jedną nową (nieodkręcaną) butelkę tego oleju - starczy żeby zalać. Sprzedam tanio - jak coś to PW ;-)
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
No tak jak pisałem w poprzednim poście - moim zdaniem lepiej okleić folią Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Jak okleisz wszystko wokół żeby nie umazac tym dipem to mozesz próbować, ale myśle ze w praktyce to sie nie sprawdzi. Ktoś raz drugi czymś zawadzi i dip zejdzie. Poza tym będzie matowy - taki efekt chcesz uzyskać? Zdjęcie dekorów nie jest skomplikowane, jest wkur....... po prostu trochę trzeba sie narobić żeby je zdjąć, ale myśle ze jak użyjesz plastidip to rozbieranie wszystkiego tylko odłożysz w czasie ;-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Kierownica juz była zmieniona właśnie na tą skórzaną (wcześniej było to samo tylko nie w skórze) i raczej nie planuję zmiany chyba że na 3-ramienną ale bez logo S line. Co do lakieru to niestety nie jest po polerce. To co widać na zdjęciu to efekt porządnego mycia i woskowania. Rzeczywiście w sprzyjającym świetle wyglada ładnie, ale ma sporo małych rysek od myjni, stracił tez trochę glebie koloru i przydałoby sie odświeżenie. Plany były na te wakacje ale wpadło sporo innych wydatków i korekta będzie dopiero na wiosnę - to juz postanowione Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Oklejenie tylnych lamp w A4 B5 czerwoną folią
Chciałbym u siebie uzyskać taki efekt: Zastanawiam się co zrobić z kierunkami. Na wsteczny nic nie poradzę, będzie różowo, ale jak uzyskać pomarańczowe kierunki? Zielona PY21W LED? Macie z tym jakieś doświadczenie?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Scyzoryki razem z centralką i grotami, słowem cały komplet kupiłem w sklepie internetowym - jak znajdę w mailach fakturę to Ci podeślę bo teraz nie pamiętam, jakość nie odbiega od oryginału a sam wygląd to 100% oryginał (jeden grot sobie dorobiłem na wszelki wypadek, a do drugiego pilota przełożyłem oryginalny grot), transponder też przełożyłem z oryginalnego scyzoryka do nowego i wszystko śmiga :-) Dzięki za dobre słowo :-) Dzisiaj odebrałem Audi po lekkim serwisie. Wymieniony kompletny rozrząd, wentylator klimatyzacji, końcówka drążka, ustawiona zbieżność, wymienione sprzęgiełko alternatora, płyn wspomagania i pewnie jeszcze coś by się znalazło Plany wizualne na najbliższy czas to kierunki US (żarówki dwuwłóknowe), podwójna końcówka wydechu okrągła ok. 70 mm i dokładka z Cupry Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wspólne granie online PS4
Panowie, gracie jeszcze w GTA Online? Szukam kompanów do grania nick: dliwski
-
Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?
tak, końcówki chcę przyspawać i nie wiem jaką mają mieć średnicę wewnętrzną/montażową żeby pasowały do oryginalnych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jasne, dam znać :-) chciałem wpaść jutro na spot ale przez to wszystko nie mam czym przyjechać ;P Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Regenerowałem kilka miesięcy temu i widzisz jaki efekt - teraz szukam innego może akurat ja miałem pecha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Path a nie masz alternatora do AFN? Kurczę potrzebuje na juz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
np. ta http://allegro.pl/folia-termoplastyczna-do-lamp-5-kolorow-oracal-i5601522234.html
-
car audio tanim kosztem
Panowie czy ten podstawowy zestaw PowerBass S-5C 130mm wchodzi w przednie drzwi A4 B5 bez rezania? Wyjmuje stare głośniki i wkładam te?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Tez chętnie zobaczę :-) bo jeszcze nie kupiłem końcówek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
ANTYRADAR czy ktoś korzysta?jaki polecacie
yanosik jest ok, kilkanaście tysięcy km z nim zrobiłem i mnie nie zawiódł
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
k.... ideał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja takie trzy ustrzeliłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pozostaje jeszcze obejrzeć fotki ktoś je wrzuca do tematu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też będę :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Moje prace
efekt naprawdę niesamowity
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Czarna skóra z czarnymi dodatkami (kierownica, dekory, ręczny itd.) może wyglądać całkiem fajnie :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk