Treść opublikowana przez dliwski
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Dev, pewnie Ty będziesz wiedział. Większość tutaj pisze o ciężko chodzącej kierownicy albo wyciu pompy, a u mnie problem jest inny - przy maksymalnym skręcie jak zaczynam jechać słychać trzeszczenie/obcieranie, dość szybkie i piskliwe. Myślisz że w tej sytuacji warto próbować z wymianą płynu czy szkoda nowego płynu na to i już jakiś element jest do wymiany?
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
O, dzięki za info - spróbuje :-) za tydzień może się uda zobaczyć na spocie bo będę na pewno :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?
Decyzja podjęta - standardowa dwururka 70 mm dzięki Jeszcze muszę się upewnić - jaka powinna być średnica montażowa końcówek żeby pasowało? Mam do wyboru 40-63 mm i 30-54 mm.
-
Tył stuka, nie wiadomo co konkretnie - dziwne zachowanie
Ja dopiero jakoś za 1,5 tygodnia będę miał szansę to sprawdzić - też na pewno dam znać
-
Tył stuka, nie wiadomo co konkretnie - dziwne zachowanie
Czyli mamy to samo - u mnie też głównie przy prędkościach do 50 km/h
-
vag a windows 10
vag com 311 działa vcds lite 1.2 działa tyle udało mi się sprawdzić
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dzięki - o to chodziło, teraz pamiętam
-
Drgania na wolnych obrotach
A co powiecie o drganiach ALE słyszalnych - niewyczuwalnych w kabinie? Słychać metaliczne drgania, nie zawsze, ale tylko na wolnych obrotach lub przy toczeniu się na 2. biegu. Wystarczy 1100 rpm i już nic nie słychać. Słyszałem to już w paru dieslach, teraz pojawiło się u mnie. Nie dochodzi spod maski, bardziej z okolicy kół.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi pisałeś ostatnio o wahaczach w jakimś temacie, że masz u siebie jakieś tańsze i dają radę dość długo - dobrze pamiętam, to o wahaczach była mowa? O jakie chodziło?
-
00792 - A/C Pressure Switch (F129) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent
Jest tego rzeczywiście od cholery, wcześniej juz widziałem ponad 5 tematów, ale wszędzie mowa o wymianie. Są jakieś domowe sposoby na to poza wymianą? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
00792 - A/C Pressure Switch (F129) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent
Nie kręci się - to jednak mamy winowajcę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
00792 - A/C Pressure Switch (F129) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent
Który to wentylator? Coś muszę rozbierać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
00792 - A/C Pressure Switch (F129) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent
Ostatnio, jak wiele osób na forum, zauważyłem u siebie problem z klimą - chwilę postoję albo jadę w korku i przestaje chłodzić. Wszyscy odpisują, żeby wymienić wentylator i już miałem to robić, ale podpiąłem VAG-a, zrobiłem skan, pojawił się błąd z tytułu i po skasowaniu błędu problem zniknął - klima działa nawet na postoju... tylko że przez dzień lub dwa i wtedy znowu wystarczy korek i przestaje chłodzić. O czym to świadczy? Spalony wentylator raczej nie działałby cały czas i nie dałoby się skasować błędu. Co sprawdzić w tej sytuacji?
-
Klima działa ale co jakiś czas przestaje chłodzić
Skasuj błędy (jeśli są) w VAG/VCDS. Miałem podobny objaw, już byłem prawie pewny, że to wentylator, ale sprawdziłem błędy, skasowałem i jest ok.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
A mówią, że 18" nawet przy 40/40 jest koza, a wg mnie już tutaj przy 30/30 jest całkiem zgrabnie.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
koło 18?
- [B5 1Z] A4 TDi
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy, jaką masz średnicę zewnętrzną tej końcówki wydechu?
-
Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?
Jedni mówią że owal nie, drudzy że tylko owal ja prawdę mówiąc wolałbym okrągłe, ale nie wiem jaka średnica będzie najlepsza. Najczęściej można spotkać się z 60mm średnicy zewnętrznej - nie za mało? Macie jakieś zdjęcie przykładowe? Oczywiście mówiąc owal miałem na myśli dwururkę owalną.
-
Tył stuka, nie wiadomo co konkretnie - dziwne zachowanie
Przeguby wymienione niedawno. To nie ten typ stukania. Tuleje i łożyska do sprawdzenia w takim razie. Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Panowie czy pisząc wymiana macie na myśli pełne czyszczenie układu czy wyciągacie po prostu stary płyn ze zbiornika i lejecie nowy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kolejne zakupy u dzika i po raz kolejny pełne zadowolenie - niesamowicie szybka wysyłka i bardzo dobry kontakt. Współpraca z Marcinem to czysta przyjemność.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Super, 5 minut i jestem :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Tył stuka, nie wiadomo co konkretnie - dziwne zachowanie
Niedawno wymieniałem amortyzatory na 1BE + nowe sprężyny 40/40. Amortyzatory kupione na forum, stan dobry, mechanik sprawdził - są ok. Po wymianie tył zaczął stukać. Poprosiłem mechanika, żeby obadał temat - rozebrał cały tył i mówi, że zawias jest ok. Wygląda to tak, że na większych dołkach auto zachowuje się normalnie - nic nie stuka, jest sztywno i stabilnie. Natomiast przy małych nierównościach, zarówno małych dołkach, jak i małych wzniesieniach (ogólnie mam tu na myśli nierówności jakich pełno na drogach, a które nie są widoczne na pierwszy rzut oka) słychać z tyłu postukiwanie, najczęściej dwa stuknięcia na jedną nierówność, jakby coś latało po bagażniku… Wyjąłem wszystko włącznie z kołem i lewarkiem, bagażnik pusty i nadal wali. Zdjąłem boczki, wszystkie kable posklejałem żeby nie latały luźno, obejrzałem czy gdzieś coś nie leży, ale nic tam nie ma. Co to może być? Wszystko wskazuje na to, że jest jakiś luz, coś luźno lata przy jeździe po nierównościach. Z pozycji kierowcy słychać to tak jakby waliło gdzieś na wysokości tylnej lewej lampy.
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk