Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. Dev, pewnie Ty będziesz wiedział. Większość tutaj pisze o ciężko chodzącej kierownicy albo wyciu pompy, a u mnie problem jest inny - przy maksymalnym skręcie jak zaczynam jechać słychać trzeszczenie/obcieranie, dość szybkie i piskliwe. Myślisz że w tej sytuacji warto próbować z wymianą płynu czy szkoda nowego płynu na to i już jakiś element jest do wymiany?
  2. O, dzięki za info - spróbuje :-) za tydzień może się uda zobaczyć na spocie bo będę na pewno :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Decyzja podjęta - standardowa dwururka 70 mm dzięki Jeszcze muszę się upewnić - jaka powinna być średnica montażowa końcówek żeby pasowało? Mam do wyboru 40-63 mm i 30-54 mm.
  4. Ja dopiero jakoś za 1,5 tygodnia będę miał szansę to sprawdzić - też na pewno dam znać
  5. Czyli mamy to samo - u mnie też głównie przy prędkościach do 50 km/h
  6. vag com 311 działa vcds lite 1.2 działa tyle udało mi się sprawdzić
  7. dzięki - o to chodziło, teraz pamiętam
  8. dliwski odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.9TDI
    A co powiecie o drganiach ALE słyszalnych - niewyczuwalnych w kabinie? Słychać metaliczne drgania, nie zawsze, ale tylko na wolnych obrotach lub przy toczeniu się na 2. biegu. Wystarczy 1100 rpm i już nic nie słychać. Słyszałem to już w paru dieslach, teraz pojawiło się u mnie. Nie dochodzi spod maski, bardziej z okolicy kół.
  9. Kowi pisałeś ostatnio o wahaczach w jakimś temacie, że masz u siebie jakieś tańsze i dają radę dość długo - dobrze pamiętam, to o wahaczach była mowa? O jakie chodziło?
  10. Jest tego rzeczywiście od cholery, wcześniej juz widziałem ponad 5 tematów, ale wszędzie mowa o wymianie. Są jakieś domowe sposoby na to poza wymianą? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Nie kręci się - to jednak mamy winowajcę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Który to wentylator? Coś muszę rozbierać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Ostatnio, jak wiele osób na forum, zauważyłem u siebie problem z klimą - chwilę postoję albo jadę w korku i przestaje chłodzić. Wszyscy odpisują, żeby wymienić wentylator i już miałem to robić, ale podpiąłem VAG-a, zrobiłem skan, pojawił się błąd z tytułu i po skasowaniu błędu problem zniknął - klima działa nawet na postoju... tylko że przez dzień lub dwa i wtedy znowu wystarczy korek i przestaje chłodzić. O czym to świadczy? Spalony wentylator raczej nie działałby cały czas i nie dałoby się skasować błędu. Co sprawdzić w tej sytuacji?
  14. Skasuj błędy (jeśli są) w VAG/VCDS. Miałem podobny objaw, już byłem prawie pewny, że to wentylator, ale sprawdziłem błędy, skasowałem i jest ok.
  15. A mówią, że 18" nawet przy 40/40 jest koza, a wg mnie już tutaj przy 30/30 jest całkiem zgrabnie.
  16. koło 18?
  17. dliwski odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dzięki
  18. dliwski odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    slepy, jaką masz średnicę zewnętrzną tej końcówki wydechu?
  19. Jedni mówią że owal nie, drudzy że tylko owal ja prawdę mówiąc wolałbym okrągłe, ale nie wiem jaka średnica będzie najlepsza. Najczęściej można spotkać się z 60mm średnicy zewnętrznej - nie za mało? Macie jakieś zdjęcie przykładowe? Oczywiście mówiąc owal miałem na myśli dwururkę owalną.
  20. Przeguby wymienione niedawno. To nie ten typ stukania. Tuleje i łożyska do sprawdzenia w takim razie. Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Panowie czy pisząc wymiana macie na myśli pełne czyszczenie układu czy wyciągacie po prostu stary płyn ze zbiornika i lejecie nowy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Kolejne zakupy u dzika i po raz kolejny pełne zadowolenie - niesamowicie szybka wysyłka i bardzo dobry kontakt. Współpraca z Marcinem to czysta przyjemność.
  23. Super, 5 minut i jestem :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Niedawno wymieniałem amortyzatory na 1BE + nowe sprężyny 40/40. Amortyzatory kupione na forum, stan dobry, mechanik sprawdził - są ok. Po wymianie tył zaczął stukać. Poprosiłem mechanika, żeby obadał temat - rozebrał cały tył i mówi, że zawias jest ok. Wygląda to tak, że na większych dołkach auto zachowuje się normalnie - nic nie stuka, jest sztywno i stabilnie. Natomiast przy małych nierównościach, zarówno małych dołkach, jak i małych wzniesieniach (ogólnie mam tu na myśli nierówności jakich pełno na drogach, a które nie są widoczne na pierwszy rzut oka) słychać z tyłu postukiwanie, najczęściej dwa stuknięcia na jedną nierówność, jakby coś latało po bagażniku… Wyjąłem wszystko włącznie z kołem i lewarkiem, bagażnik pusty i nadal wali. Zdjąłem boczki, wszystkie kable posklejałem żeby nie latały luźno, obejrzałem czy gdzieś coś nie leży, ale nic tam nie ma. Co to może być? Wszystko wskazuje na to, że jest jakiś luz, coś luźno lata przy jeździe po nierównościach. Z pozycji kierowcy słychać to tak jakby waliło gdzieś na wysokości tylnej lewej lampy.
  25. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.